Oferta dla sklepów
Czas czytania: 4 minuty

Zapewniamy szeroki asortyment urządzeń i mebli do sklepów spożywczych, dzięki czemu w jednym miejscu znajdą Państwo wszystko, co jest niezbędne. Poza gotowymi rozwiązaniami proponujemy meble wykonywane na wymiar, według indywidualnego projektu. Wśród produktów oferowanych przez naszą firmę znajdą Państwo urządzenia chłodnicze i mroźnicze, regały chłodnicze, witryny na ciasta, krajalnice do wędlin, sera i pieczywa, piły do kości, piece do wypieków pieczywa i ciast, ekspresy do kawy i wiele innych sprzętów niezbędnych w sklepie spożywczym.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Zajmujemy się kompleksowym montażem, serwisem urządzeń chłodniczych i mroźniczych takich jak: lady, regały, szafy, lady garmażeryjne, meble chłodnicze, agregaty i sprężarki chłodnicze.

W swojej ofercie urządzeń chłodniczych posiadamy produkty firm: Igloo, Bolarus, Rapa, Porkka, Boxcold. W naszym asortymencie znajdą Państwo również urządzenia grzewcze, piece piekarnicze, krajalnice, piły, pakowarki próżniowe, automaty do kawy oraz wiele innych. Rational, Bizerba, Ma-Ga, Wiesheu, WMF, Bravilor, Dora Metal, Komat – to tylko część firm w naszym asortymencie urządzeń do Państwa sklepu.

Urządzenia chłodnicze

Lady chłodnicze to podstawowe wyposażenie każdego sklepu spożywczego. Oferujemy lady chłodnicze sklepowe, które można dopasować zarówno do mało-, jak i wielkopowierzchniowych lokali. Dostępne są w różnej kolorystyce oraz w różnym kształcie dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego naszego klienta.

Regały chłodnicze są również nierozerwalnym elementem sklepów samoobsługowych. Dzięki nim maksymalnie zostaje zwiększona powierzchnia przeznaczona do eksponowania żywności. Oferowane regały chłodnicze spełniają rygorystyczne normy ekspozycji chłodzonej żywności. Dobór tych urządzeń uzależniony jest od rodzaju i wielkości powierzchni handlowej oraz dostępnego asortymentu towarów.

Świeże wypieki

Czy chcą Państwo, aby w sklepie klienci nie tylko robili przypadkowe zakupy, lecz przychodzili celowo po pyszne pieczywo? Łatwy sposób obsługi i możliwość szybkiego przyuczenia nowych pracowników są dla Państwa ważne? Procesy robocze mają być krótkie i łatwe, ale nie mają Państwo zbyt wiele miejsca? Chcą Państwo utrzymywać jakość pieczywa na stale wysokim poziomie? Mamy odpowiednie rozwiązanie dla tych potrzeb!

Nasza oferta wyposażenia obejmuje również piece piekarskie, konwekcyjno-parowe lub też piekarsko-cukiernicze. Są to urządzenie do wypiekania chleba, bułek, drożdżówek czy różnego rodzaju ciast. Kiedyś świeże wyroby kojarzone były głównie z piekarnią lub cukiernią, teraz jednak zapotrzebowanie na takie urządzenia wzrosło. Choćby dlatego, że w każdym niemal większym markecie spożywczym wypiekane są na bieżąco chrupiące bułeczki, słodkie ciastka i świeże, pachnące chleby. 

Strefa bistro

Strefa bistro w sklepie spożywczym to rozwiązanie przyciągające nowych klientów, przyczyniające się do zwiększenia koszyka zakupowego, ale także umacniające rolę sklepu na rynku lokalnym. Klienci mogą m.in. zjeść hot-doga, zapiekankę, zakupić świeże kanapki czy napić się ciepłej kawy.

Odpowiednia ekspozycja ekspresu do kawy w sklepie spożywczym, gwarantuje, nie tylko podniesienie estetyki sklepu, ale tez zwiększoną sprzedaż kawy. Prawidłowa strefa bistro w sklepie to punkt wyróżniający się dużą estetyką wyposażenia, dobrze oświetlony i utrzymany w nienagannej czystości – to najlepsza wizytówka sklepu i świadectwo jakości świadczonych usług , to właśnie to coś, czego oczekują dzisiejsi konsumenci. 

Urządzenia krajalnicze

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości krajalnice firm: Bizerba, Ma-Ga. Pomożemy Wam wybrać takie krajalnice do sklepu, które będą pozwalały na bezpieczną i płynną pracę, a jednocześnie nie zaczną stanowić zagrożenia dla obsługujących je pracowników. Dodatkowo znajdziecie Państwo: urządzenia do mielenia mięsa, piły do kości, kotleciarki, pakowarki próżniowe.

Piły do kości to urządzenia, które przeznaczone są do sklepów, gastronomii i pozwalają na wygodne i szybkie cięcie zamrożonego, świeżego mięsa ( z kością lub bez kości) ryb lub drobiu. Profesjonalne piły do cięcia mięsa i kości sprawdzą się w rzeźni, sklepie masarskim i restauracji. Jest to wysokiej klasy nowoczesne urządzenie, które posiada specjalny nóż lub tarczę. Element ten sprawia, że cięcie nawet najgrubszych kości przebiega błyskawicznie i bez zbędnego wysiłku. Z użyciem piły można przygotować do obróbki dosłownie różne rodzaje mięs i to przede wszystkim w bezpieczny oraz higieniczny sposób. Piła w zależności od modelu posiada obudowę wykonaną z aluminium lub ze stali nierdzewnej oraz ostrze o długości od 155 do 183 cm.

Meble ze stali szlachetnej

Wyposażenie sklepów, zwłaszcza tych oferujących żywność musi spełniać bardzo restrykcyjne normy sanitarne i higieniczne. Dlatego też musi być produkowane z materiałów, które po pierwsze są trwałe i bezpieczne w eksploatacji, po drugie w żaden sposób nie oddziałują na produkty spożywcze. Parametry takie spełniają meble i inne urządzenia sklepowe wykonane w całości lub części ze stali nierdzewnej. Dzięki temu, że stal taka nie wchodzi w żadną interakcję z produktami żywnościowymi, oferowane towary zachowują odpowiednią jakość. Ze stali nierdzewnej produkuje się również kosze na pieczywo, regały czy lady sprzedażowe stoisk mięsnych.

Poza gotowymi rozwiązaniami proponujemy meble wykonywane na wymiar, według opracowanego wcześniej projektu. W swoim asortymencie oferujemy meble firm: Komat, Dora-Metal, Jugema, Plastmet, Stalgast