Aktualności
Czas czytania: 3 minuty

Szacowany czas czytania: 5 minut

Strefa klienta Winterhalter jest to przestrzeń dedykowana klientom, którzy posiadają zmywarki firmy Winterhalter. Pozwala Państwu odkryć, jak najlepiej wykorzystać swój sprzęt, dzięki instrukcjom, szkoleniom i dokumentom, które zostały udostępnione przez producenta.

Strefa klienta Winterhalter

Praktyczna przestrzeń dla wszystkich użytkowników urządzeń WINTERHALTER 

Serwis Winterhalter

Do wsparcia naszych zaawansowanych technicznie produktów i rozwiązań do zmywania oferujemy wszechstronny program serwisowy. Chcemy zapewnić, że nasi klienci mogą zawsze polegać na swojej inwestycji w technikę zmywania. W razie problemów nasi doświadczeni i wyszkoleni technicy mogą szybko przybyć na miejsce, aby zapewnić jak najkrótszy czas przestoju. Usługi dodatkowe, takie jak indywidualne umowy serwisowe, skutecznie skracają czasy napraw i zapewniają wysoką jakość naszych maszyn przez długi czas. W razie pytań dotyczących naszego programu serwisowego proszę skontaktować się z nami w dowolnej chwili.


Materiały do pobrania

Broszury. Instrukcje obsługi. Karty charakterystyki. Karta gwarancyjna.
Te i wiele innych dokumentów znajdziesz w centrum materiałów do pobrania Winterhalter. Zawsze aktualne.


Autoryzowani partnerzy Winterhalter

Firma Winterhalter już od samego początku, oferuje Klientom dokładne szkolenia, aby zapobiec błędom w obsłudze. Nasze nowoczesne programy szkoleniowe przybliżają osobom odpowiedzialnym u Państwa za zmywanie i higienę wszystkie istotne tematy. Nasza bardzo dobrze rozwinięta sieć autoryzowanych partnerów serwisowych i handlowych gwarantuje szybką i profesjonalną pomoc oraz doradztwo na miejscu – u Klienta. W ten sposób każdy może liczyć na kompetentną osobę kontaktową, jeśli chodzi o czystość i higienę.


Connected Wash

Zapewnienie przejrzystości procesu zmywania. Identyfikacja obszarów, w których istnieje potencjał optymalizacji. Poprawa wydajności pracy. CONNECTED WASH umożliwia to, co było wcześniej niemożliwe: dzięki podłączeniu zmywarek do sieci kluczowe dane operacyjne mogą być analizowane i oceniane – w celu optymalizacji procesu zmywania w ukierunkowany sposób. Zapewniając doskonałe rezultaty zmywania w połączeniu z maksymalnym bezpieczeństwem i optymalną wydajnością. Aplikacja CONNECTED WASH jest dostępna jako opcja dla zmywarek z serii UC, PT i UF.


Wynajem zmywarek Winterhalter

Zastanawiasz się nad sposobem obniżenia kosztów związanych z prowadzeniem lokalu gastronomicznego? A może dopiero otwierasz własną działalność i obawiasz się przekroczenia budżetu? W takiej sytuacji warto przemyśleć sprawę dzierżawy sprzętu. Proponujemy wynajem zmywarek w atrakcyjnych cenach! Zmywarka do naczyń gastronomiczna to absolutnie niezbędne urządzenie w każdej restauracji oraz kawiarni. Jego koszt może się jednak okazać zbyt wysoki. Wynajmowana zmywarka Winterhalter to natomiast nie tylko gwarancja najlepszej jakości, ale też czysta oszczędność. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowo atrakcyjną ofertą.


Kontakt

Masz pytania dotyczące produktów Winterhalter? Czy chciałbyś otrzymać indywidualne porady lub informacje odnośnie cen? Czy Twoja maszyna powoduje problemy? Czy potrzebujesz skontaktować się z naszym serwisem dla klientów? Nasi eksperci w zakresie zmywania są gotowi udzielić porady i praktycznej pomocy. Tutaj możesz znaleźć swój osobisty kontakt.

Przydatne kontakty

Biurotel +48 22 773 25 52biuro@winterhalter.com.pl
Serwistel +48 22 230 68 68serwis@winterhalter.com.pl
Connected Washtel +48 22 773 25 52
Wynajem zmywarektel +48 22 773 25 52biuro@winterhalter.com.pl