Meble sklepoweOferta dla sklepów
Czas czytania: 3 minuty

Firma ATUT zajmuje się kompleksowym wyposażeniem sklepów. Podstawą produkcji są meble malowane proszkowo oraz meble z płyty laminowanej. Podążając za dyktowanymi przez rynek trendami, w swoich realizacjach wykorzystują wszelkie nowoczesne i innowacyjne materiały.

Rozbudowany park maszynowy i wykwalifikowana kadra jest w stanie sprostać nawet najśmielszym oczekiwaniom klienta. Świadczyć o tym może dwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz liczne grono zadowolonych klientów.

Estetyka, dokładność, wysokiej jakości materiały używane do produkcji

Firma ATUT zajmuje się projektowaniem oraz produkcją:

  • stoisk handlowych
  • wyposażenia meblowego do sklepów różnych branż (piekarnie, apteki, stoiska)
  • wyposażenia meblowego do lokali usługowych, takich jak salony fryzjerskie, kosmetyczne, gabinety
  • mebli biurowych.

Aktualne trendy panujące na rynku wyposażenia lokali handlowych wymuszają na producentach zastosowanie szerokiej gamy materiałów produkcyjnych, których bazą jest metal uszlachetniony połączony z całą gamą materiałów drewnopochodnych i drewna a także elementów szklanych. Aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych odbiorców i nie wymuszać na sobie zawsze ryzykownej kooperacji firma jest przygotowana do efektywnej pracy z każdą z tych grup materiałów.

Od konstrukcji metalowej, przez płytę meblową aż do wykończenia ze szkła i naturalnego drewna. A to tylko początek…

Precyzja

Firma Atut tworzy projekty przestrzenne o wysokiej dokładności i szczegółowości. Dzięki wykorzystaniu możliwości parku maszynowego są w stanie zaproponować wiele różnorodnych rozwiązań.

Bezpieczeństwo

Szkło bezpieczne i hartowane, systemy spowalniające opadanie klap a przede wszystkim solidność konstrukcji.

Innowacyjność

Nieustanne poszukiwania nowych rozwiązań, zarówno wizualnych jak i technicznych. Przez 25 lat obecności na rynku producent udoskonala swoją ofertę odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku.