Do wsparcia zaawansowanych technicznie produktów firmy Winterhalter i rozwiązań do zmywania, oferujemy wszechstronny program serwisowy. Chcemy zapewnić, że nasi klienci mogą zawsze polegać na swojej inwestycji w technikę zmywania. W razie problemów nasi doświadczeni i wyszkoleni technicy mogą szybko przybyć na miejsce, aby zapewnić jak najkrótszy czas przestoju

Każdy to wie. Maszyna, która jest regularnie kontrolowana i serwisowana będzie działała lepiej. I dłużej. Dotyczy to również zmywarek przemysłowych. Dzień w dzień muszą zapewniać wysoką wydajność, bezawaryjność i gwarantować doskonałe rezultaty zmywania. Regularny serwis nie jest dla nas problemem.

Masz problem ze zmywarką? Potrzebujesz naszego wsparcia? Nasi serwisanci zagwarantują, że Twoje urządzenie będzie działać tak szybko, jak to możliwe oraz zapewni doskonałe rezultaty zmywania. Możesz dalej koncentrować się na Twojej działalności i obsłudze gości.

Szybka pomoc, gdy wymagana jest usługa serwisowa. Zapobieganie przestojom. Optymalizacja procesu zmywania. W skrócie: bycie tam, gdy klient nas potrzebuje. To właśnie rozumiemy przez dobry serwis.

Jeżeli Twoja zmywarka jest na umówie rentalowej, w razie usterki skontaktuj się bezpośrednio z firmą Winterhalter

22 230 68 68 | serwis@winterhalter.com.pl