AktualnościSerwis urządzeń Rational
Czas czytania: 3 minuty

Strefa klienta Rational jest to przestrzeń dedykowana klientom, którzy już zakupili urządzenie RATIONAL. Pozwala Państwu odkryć, jak najlepiej wykorzystać swój sprzęt, dzięki instrukcjom, szkoleniom i dokumentom, które zostały udostępnione przez producenta.

Strefa klienta Rational

Praktyczna przestrzeń dla wszystkich użytkowników urządzeń RATIONAL. 

Standardowe ceny usług certyfikowanego montażu i uruchomienia

Cennik pakietów serwisowych

Do 2-letniej gwarancji

RATIONAL udziela 2-letniej gwarancji na urządzenia nowe i pierwszy raz instalowane. W celu potwierdzenia gwarancji RATIONAL zapraszamy do zgłoszenia instalacji i pierwszego uruchomienia urządzenia.


ConnectedCooking

Jesteś gotowy na kolejny krok?

Spraw, aby praca w kuchni stała się szybsza, prostsza i bezpieczniejsza.

Dzięki ConnectedCooking, cyfrowemu zarządzaniu kuchnią, można w pełni wykorzystywać swoje urządzenia RATIONAL: wysyłka programów gotowania, aktualizacja oprogramowania i dokumentacja danych HACCP. Aby wszystko stało się łatwiejsze. Niezależnie od tego, gdzie stoją urządzenia.


Pliki do pobrania

Poszukujesz zagubionej instrukcji obsługi? Znajdziesz ją bez problemu na stronie internetowej Rational


Dystrybutorzy Rational

Dystrybutorzy RATIONAL to Państwa partnerzy w kuchni. Ta strona jest przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych produktami i usługami firmy RATIONAL, poszukujących odpowiedniego dystrybutora. Po wpisaniu miejscowości i kodu pocztowego można wyświetlić wszystkich dystrybutorów w danej okolicy.


Rational Service Partner

Klienci firmy RATIONAL mają do dyspozycji ogromną, kompetentną i bardzo gęstą sieć partnerów serwisowych. Do Państwa dyspozycji jest łącznie ponad 1200 certyfikowanych punktów RATIONAL Service Partner na całym świecie. 80% zleceń jest realizowana jeszcze tego samego dnia. Ponadto dostępne są usługi specjalne, takie jak serwis 24/7 lub usługi dla wersji okrętowych. Zadowolenie z usług RATIONAL jest na bieżąco poddawane ocenie i kontrolowane. Ta innowacyjna koncepcja serwisowa otrzymała ponadbranżową nagrodę za zarządzanie serwisem.


Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Produkty RATIONAL są solidne, starannie dopracowane w szczegółach i wytwarzane w Niemczech. Nieustannie pracujemy nad ich udoskonalaniem oraz zapewnianiem długiej żywotności i niezawodności. Jakość naszych produktów i procesów jest regularnie nagradzana przez uznane na arenie międzynarodowej instytuty. Bezpieczeństwo naszych klientów oraz niezawodność, a także długa żywotność naszych urządzeń zawsze stanowią dla nas najwyższy priorytet. Podczas korzystania z naszych urządzeń należy zawsze przestrzegać następujących informacji dotyczących bezpieczeństwa.


Oferta usług

ServicePlus – to odpowiedź na pytania, jeszcze zanim one powstaną.

Nowe urządzenie, nowi pracownicy, nowe pomysły. Zawsze jest powód, dla którego warto wypróbować usługi RATIONAL dołączone do każdego iCombi oraz iVario. Za większość z nich można zapłacić zwykłym uśmiechem. Przecież najważniejsze jest, aby zawsze mogli Państwo jak najlepiej wykorzystywać swoje urządzenia, cieszyli się ze swojej inwestycji przez długi czas i zyskali inspiracje.

Wsparcie, pomoc, serwis – Aby każdego dnia cieszyć się wygodą pracy w kuchni.


Kontakt

Czekamy na Państwa opinie. Chętnie odpowiemy również na wszystkie indywidualne pytania. Nie udało się Państwu do nas dodzwonić? Oddzwonimy do Państwa. Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego wsparcia kucharskiego, do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku jest również nasza infolinia ChefLine®.

Przydatne kontakty

Biurotel +48 22 864 93 26https://www.rational-online.com/pl_pl/obsluga-klienta/kontakt/callback/
ChefLine – pomoc kucharzy dla kucharzytel +48 22 490 20 50https://www.rational-online.com/pl_pl/obsluga-klienta/kontakt/chefline/
Serwis SelfCookingCenter®tel +48 22 864 93 26https://www.rational-online.com/pl_pl/obsluga-klienta/kontakt/service/
Serwis VarioCookingCenter®tel +48 22 864 93 26https://www.rational-online.com/pl_pl/obsluga-klienta/kontakt/service/