1989r

Początki działalności naszej firmy sięgają 1989 roku, w którym to Paweł Ochentel założył firmę zajmująca się serwisem sprzętu agd, oraz urządzeń gastronomicznych na terenie województwa opolskiego. Początkowo firma działała jednoosobowo w wynajmowanych pomieszczeniach. Od początku stawiano na ciągłe inwestowanie w rozwój firmy, tak by zapewnić klientom fachowe i solidne usługi serwisowe. W początkowych latach naszej działalności zapoczątkowaliśmy współpracę z firmą Miele prowadząc serwis profesjonalnego sprzętu pralniczego i gastronomicznego firmy Miele.

2000r.

Wraz z dalszym rozwojem firmy coraz bardziej ukierunkowywaliśmy działanie firmy w kierunku serwisu profesjonalnych urządzeń pralniczych i gastronomicznych. Ciągłe szkolenia naszych pracowników, oraz zdobyte doświadczenia zapewniały im wymaganą fachowość. Pozwoliło to na rozszerzenie zasięgu działania firmy o województwa śląskie i dolnośląskie. W 2000r. firma przeniosła się do własnego nowo wybudowanego budynku składającego się między innymi z przestronnego warsztatu, biura i magazynu części zamiennych. Własny magazyn najpotrzebniejszych części zamiennych do oferowanych urządzeń, pozwalał nam na szybkie usuwanie awarii. Wraz z przenosinami do nowego obiektu nawiązaliśmy współpracę z firmą Winterhalter, oferując sprzedaż i serwis zmywarek tej znanej firmy.

2006r.

Powołano do życia nową osobną firmę handlową zajmującą się wyłącznie prowadzeniem sprzedaży urządzeń i akcesorii dla gastronomii i pralni. Nowa firma nawiązała współpracę handlową bezpośrednio z producentami zagranicznymi i polskimi, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować najlepsze profesjonalne towary w przystępnych cenach. Dotychczasowa firma pozostała wyłącznie przy swojej pierwotnej działalności czyli prowadzeniu usług serwisowych.

2010r.

Uruchomiono nasz sklep internetowy www.ekuchnia.com z bogatą ofertą profesjonalnych akcesorii dla gastronomii, cukierni, barów i kawiarni skierowany do naszych obecnych klientów, oraz nowych klientów z całej Polski.

2013r.

Aby umożliwić klientom komfortowe zakupy i odpowiednią ekspozycję towarów zdecydowano o budowie nowego obiektu handlowego z dużą przestronną ekspozycją towarów, oraz powiększonym magazynem. Nowy budynek zbudowany od podstaw został oddany do użytku w 2013r. Pozwoli on nam na prawidłowe wyeksponowanie towarów i powiększenie oferowanego asortymentu. W nowym budynku przewidziano również osobną profesjonalną salę szkoleniową do pokazów działania urządzeń, oraz do praktycznych szkoleń dla kucharzy, barmanów, baristów, czy cukierników.

2014r.

Uruchomienie nowej wersji sklepu internetowego www.ekuchnia.com. Nowa wersja pozwoli Państwu na lepsze zapoznanie się z naszą ofertą i jeszcze łatwiejsze zakupy w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją sklepu.

2020r.

Stale rosnąca ilość zamówień internetowych zainspirowała nas do stworzenia nowego sklepu internetowego ze sprzętem www.sklep.elektro-serwis.com. Nowy sklep pozwoli Państwu na lepsze zapoznanie się z naszą ofertą urządzeń oraz jeszcze łatwiejsze zakupy. Obsługujemy zamówienia napływające zarówno z naszego sklepu internetowego jak również z portali aukcyjnych.