Zgłoszenie awarii online

Każdy sprzęt nawet ten najbardziej niezawodny wymaga nadzoru i okresowych przeglądów. Dlatego nasze usługi nie kończą się na doradztwie, sprzedaży i szkoleniu personelu. Zapewniamy kompleksową  i profesjonalną obsługę serwisową sprzętu, zarówno gwarancyjną jak i pogwarancyjną.

 

 

Zapewnienie ciągłości pracy zakupionych przez Państwa urządzeń jest u nas na pierwszym miejscu gdyż wiemy jak jest to ważne w Państwa działalności. Mając to na uwadze zapewniamy szeroką gamę usług serwisowych maszyn i urządzeń:

• bieżące naprawy
• konserwacje
• przeglądy (roczne, półroczne itp.)
• remonty kapitalne
• sprawdzenie szczelności urządzeń gazowych
• szkolenia personelu w zakresie obsługi urządzeń

 

 

Podstawą działania naszej firmy jest zapewnić Państwu profesjonalną obsługę serwisową urządzeń, dlatego nasi serwisanci uczestniczą w wielu szkoleniach serwisowych i posiadają wymagane certyfikaty i uprawnienia. Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wykwalifikowaną kadrę techników serwisu posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie. Serwisujemy urządzenia grzewcze, elektryczne, gazowe, chłodnicze, pralnicze oraz inne urządzenia gastronomiczne polskich oraz zagranicznych producentów. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty. Prowadzimy także szkolenia personelu z zakresu obsługi dostarczonych urządzeń. Aby zapewnić ciągłą pracę Państwa urządzeń w samochodach serwisowych posiadamy dużą ilość części zamiennych, co pozwala w 90% dokonać naprawy na miejscu u Państwa.

 

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym profesjonalnych urządzeń firm: RATIONAL, WINTERHALTER, FAGOR, MIELE, TECNOINOX, SMEG.

 

 

Prowadzimy również serwis innych firm jak:
ASBER, BARTSCHER, COMENDA, FAEMA, COFFEE-QUEEN, ICEMATIC, HALDE, EDESA, MAZZER, MAHLKONIG, MAGA, MESKO, MUSSANA, KROMET, SPOMASZ-NAKŁO, LOZAMET, RM-GASTRO, REDFOX, ROBOT-COUPE i wielu innych.

 

 

Zgłoszeń awarii można dokonywać pod numerem telefonu: 77 4212 800 lub wypełniając formularz online.

Zgłoszenia pozwolą na szybkie i sprawne dotarcie z informacją do naszych serwisantów.