Oferta dla gastronomiiPiece konwekcyjno-parowe
Czas czytania: 4 minuty

Seria nowoczesnych pieców konwekcyjno-parowych Millennial Touch Screen została wyposażona w elektroniczny, 7-calowy, kolorowy, dotykowy panel sterowania TFT umożliwiający bardzo precyzyjne ustawienie żądanych parametrów gotowania. Urządzenia pozwalają na zapisywanie nowych i aktualizację starych przepisów gotowania także w języku polskim. Grupa pieców Touch Screen Gastro dla gastronomii – z mniejszą komorą pieczenia wyposażoną w prowadnice do pojemników GN 1/1. Grupa pieców Touch Screen Bakery dla cukiernictwa i piekarnictwa – z większą komorą pieczenia wyposażoną w prowadnice na blachy 600×400 mm. W obu grupach występują piece w 4 wielkościach. Tak szeroka oferta pozwala wybrać idealny piec, z którego pomocą można przygotować od 72 aż do 480 posiłków dziennie. Piece każdej grupy są dostępne w wersji elektrycznej i gazowej. 

3 opatentowane rozwiązania


Airflowlogic

Innowacyjne rozwiązanie polegające na całkowitym przeprojektowaniu deflektora (osłony wentylatora). Efektem tego zabiegu jest poprawa cyrkulacji powietrza, dzięki której osiągnięto najlepsze wartości w równomiernym gotowaniu na każdym poziomie i w każdym miejscu pojemnika GN lub blachy 600×400 mm. AirflowlogicTM daje gwarancję doskonałej jakości obróbki termicznej w piecach. Wybierając piec Millennial z patentem AirflowlogicTM, wybierasz najwyższą jakość pracy w kuchni.

DrylogicTM

Innowacyjny system osuszania komory pieca. Dzięki ciągłej weryfikacji parametrów piece Millennial TS mają pełną kontrolę nad utrzymaniem właściwego poziomu wilgotności w komorze gotowania. Specjalny zawór sterowany przez komputer kontroluje wymianę powietrza w komorze i usuwa nadmierną wilgoć.

HumilogicTM

Nowy system nawilżania polegający na podawaniu wody bezpośrednio z wentylatora. Zapewnia on wysoki poziom wilgoci i znacznie mniejsze zużycie wody. W systemie tym para dociera do wnętrza gotowanych potraw, co wpływa na podkreślenie ich naturalnego smaku i aromatu. HumilogicTM to rozwiązanie dla najlepszych szefów kuchni, oczekujących też najlepszych efektów swojej pracy.

Najważniejsze funkcje


 • Multilevel cooking – funkcja umożliwiająca jednoczesne przygoto- wanie różnych potraw, wymagających takich samych warunków, ale różnego czasu obróbki termicznej. Proces można rozpocząć w tym samym momencie. Piec sam informuje, kiedy należy wyjąć z komory gotową potrawę.
 • Wielopunktowa sonda – wielopunktowa sonda z 3 punktami kontroli temperatury do określania i mierzenia temperatury wewnątrz gotowanego produktu.
 • Automatyczny system myjący – na wyposażeniu standardowym każdego pieca 4 programy mycia: Eco, Normalny, Instensywny, Płukanie, dostosowane do różnego poziomu zabrudzenia komory.
  Aż do 30% oszczędności wody dzięki nowej głowicy myjącej to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także ochrona środowiska naturalnego. 
 • Elektroniczny, 7-calowy, kolorowy, dotykowy panel sterowania TFT
  – sterowanie elektroniczne umożliwia bardzo precyzyjne ustawienie żądanych parametrów gotowania. Pozwala na zapisywanie nowych i aktualizację starych przepisów gotowania. Menu sterowania zapisywane jest aż w 42 językach, m.in. po polsku i po angielsku. 
 • Pre-heating – umożliwia wstępne rozgrzanie komory pieca do temperatury o 30 stopni wyższej od zadanej
 • Holding – utrzymywanie potrawy w odpowiednio wysokiej temperaturze bezpośrednio po zakończeniu cyklu gotowania Cooldown – szybkie schłodzenie komory pieca w celu rozpoczęcia kolejnego procesu gotowania, ale wymagającego znacznie niższej temperatury
 • HACCP – możliwość pobrania parametrów pracy pieca w celu kontroli poprawnego przebiegu procesów gotowania
 • Proofer – piec pełni funkcję komory rozrostu – funkcja przydatna w wersjach piekarniczo-cukierniczych
 • Holding cabinet – piec pełni funkcję szafy bankietowej, utrzymuje temperaturę serwowania i odpowiednie nawilżenie dań do momentu wydawania posiłków
 • Opóźniony start pieca aż do 24 godzin – funkcja przydatna w celu przygotowania pieca lub dania przed przyjściem personelu do pracy Książka kucharska na 500 receptur
 • 5 prędkości wentylatora, tryb pracy pełny lub przerywany
 • Gotowanie z wykorzystaniem funkcji DELTA T
 • 10-stopniowa regulacja zaparowania pieca
 • Regulacja temperatury w zakresie 30°C-270°C dla pieców elektrycznych oraz 30°C-260°C dla pieców gazowych
 • Port USB do łatwego i szybkiego pobierania i wgrywania receptur gotowania oraz danych HACCP
 • Połączenie wi-fi do aktualizacji oprogramowania
 • Ustawianie czasu pracy

Modele i dane techniczne


EKA MILLENNIAL TOUCH SCREEN GASTRO DLA GASTRONOMII – wersje elektryczne

EKA MILLENNIAL TOUCH SCREEN GASTRO DLA GASTRONOMII – wersje gazowe

EKA MILLENNIAL TOUCH SCREEN BAKERY DLA CUKIERNICTWA I PIEKARNICTWA – wersje elektryczne

EKA MILLENNIAL TOUCH SCREEN BAKERY DLA CUKIERNICTWA I PIEKARNICTWA – wersje gazowe

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

  TOUCH SCREEN GASTRO DLA GASTRONOMII
  wersje elektryczne:

  wersje gazowe:

  TOUCH SCREEN BAKERY DLA CUKIERNICTWA I PIEKARNICTWA
  wersje elektryczne:

  wersje gazowe:

  PODSTAWY