Aktualności
Czas czytania: 3 minuty

Tecnoinox to włoska firma produkcyjna, która oferuje pełną gamę kuchni modułowych, profesjonalnych piekarników i salamandrów do cateringu. Działająca od 1984 roku firma Tecnoinox dba o pełny cykl produkcyjny, od blachy stalowej po gotowy produkt, aby zapewnić najwyższą jakość.

W 2020 roku firma Tecnoinox przeszła głęboką transformację poprzez cyfryzację (prezentacje z inteligentnymi okularami) i innowacje usługowe.

Wirtualny salon Tecnoinox to nowy sposób na kontakt z produktami firmy, jest jak targi 24/7, które każdy może odwiedzić siedząc w swoim biurze lub w domu.

Zapraszamy na wirtualny spacer po salonie firmy Tecnoinox

Tecnoinox showroom

Wiedza wewnętrzna i know-how to podstawowa tradycja firmy Tecnoinox.

Dział Rozwoju Produktu codziennie pracuje nad wymyślaniem nowego sprzętu, ale także nad dalszym rozwojem urządzeń już w produkcji. Czyniąc to, ma to na celu zwiększenie wydajności, oszczędności energii, funkcjonalności i ergonomii, nie zaniedbując przy tym doskonałego wzornictwa lub wyglądu. Po opracowaniu projektu następuje prototypowanie, a następnie wszystkie produkty – zarówno modele elektryczne, jak i jednostki gazowe – są testowane w naszym wewnętrznym laboratorium. Dobór komponentów, wstępna obróbka materiału, montaż: wszystkie etapy, które prowadzą do stworzenia produktu, są pod ścisłą kontrolą wewnętrzną, aby zagwarantować najwyższy poziom jakości i maksymalną funkcjonalność.

Produkty Tecnoinox

Piece konwekcyjno-parowe

Tecnoinox oferuje szefom kuchni i cukiernikom zaawansowane technologicznie narzędzia do gotowania, które mogą usprawnić organizację pracy w kuchni i zadowolić najbardziej wymagających profesjonalistów.

Profesjonalne kuchnie

Tecnoinox oferuje szeroki wybór rozwiązań do gotowania poziomego, aby zaspokoić potrzeby szefów kuchni w różnych kontekstach, od dużego centrum gotowania po bar z przekąskami. W zależności od menu, wielkości sali i dostępnej przestrzeni, restaurator znajduje skrojone na miarę rozwiązanie wśród linii Tecnoinox. Dzięki wsparciu Tecnoinox w projektowaniu kompletnych kuchni, szefowie kuchni tworzą kuchnię swoich marzeń. Technologia, jakość i wszechstronność sprawiają, że oferta Tecnoinox do gotowania poziomego jest idealnym wyborem.

Salamandry

Od barów przekąskowych po catering, zarówno w przypadku menu mięsnego, jak i rybnego, salamandry powinny znaleźć się w każdym sprzęcie kuchennym.
Dodatkowo zajmują bardzo mało miejsca.
Niezwykle przydają się w małych barach oferujących przekąski lub lekkie lunche lub w kawiarniach, fast foodach, sklepach z kanapkami, a także w kuchniach najbardziej wymagających szefów kuchni, którzy dbają o procesy gotowania i wykończenia w każdym detalu.