Obróbka termicznaOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

Tecnoinox to włoska firma produkcyjna, która oferuje szeroką gamę kuchni modułowych i profesjonalnych pieców dla branży restauracyjnej. Dzięki licznym testom, jakie musi pozytywnie przejść każda maszyna przed jej wprowadzeniem do sprzedaży, wskaźnik doskonałości produktów Tecnoinox wynosi ponad 99%. 

W ciągu zaledwie 48 godzin firma Tecnoinox wytwarza aż 80 bestsellerowych produktów.

Linia TECNO74

Tecno74 jest jednym z bestsellerowych produktów Tecnoinox, linią, która odniosła sukces, ponieważ jest w stanie łączyć doskonałą wydajność i właściwości na najwyższym poziomie z inteligentnym wykorzystaniem przestrzeni, szczególnie w połączeniu z systemem Mosaico74 i Tecno90. Obejmuje szeroką gamę urządzeń do obróbki cieplnej, w tym zaawansowanych technologicznie maszyn ze sterowaniem cyfrowym. 

Tecno74 to idealne rozwiązanie dla kuchni w restauracjach i hotelach średniej i dużej wielkości.
Spełnia wymagania w zakresie niezawodności, mocy i trwałości, aby umożliwić optymalną realizację dużej liczby zamówień. Daje szefom kuchni pewność znalezienia idealnego rozwiązania dostosowanego do ich potrzeb oraz umożliwia im skuteczną i wydajną pracę, nawet w przypadku realizacji wyszukanego menu. 

Linia MOSAICO

Mosaico to linia specjalnych modułów, charakteryzujących się głębokością 45 cm, które doskonale komponują się z gamą Tecno74, tworząc bardziej zwarte i racjonalnie zorganizowane wyspy kuchenne. To idealne rozwiązanie do restauracji z otwartą kuchnią i do szkół gotowania: Mosaico oferuje pełną elastyczność zestawień i zapewnia funkcjonalność na najwyższym poziomie w niewielkich przestrzeniach.

Linia Mosaico oferuje pełną elastyczność zestawień i zapewnia funkcjonalność na najwyższym poziomie w niewielkich przestrzeniach. Prasowane blaty i zbiorniki z zaokrąglonymi krawędziami i dużymi wnękami, wyposażone w zabezpieczenia przeciwprzelewowe, minimalizują wnikanie zanieczyszczeń oraz ułatwiają mycie urządzeń. Solidne i trwałe płyty wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 i grubości 1,5mm w lini 700 oraz 2mm w lini 900. Szef kuchni ma do dyspozycji duże moce i może liczyć na doskonałe rezultaty pod względem równomierności obróbki cieplnej. Moduły Mosaico świetnie sprawdzą się w restauracjach a la carte, niewielkich hotelach i pensjonatach oraz szkołach kulinarnych.

Linia TECNO90

Tecno90 firmy Tecnoinox to najwyższy wyraz mocy, solidności i praktyczności w kuchni. Jest to linia modułowa stworzona do intensywnej pracy. Obejmuje szeroką gamę urządzeń do obróbki cieplnej, w tym maszyn sterowanych cyfrowo.

Tecno90 jest idealnym rozwiązaniem do dużych kuchni hotelowych i restauracyjnych oraz do centrów kuchennych. Spełnia wymagania w zakresie całkowitej niezawodności, dużej mocy i znacznych zdolności produkcyjnych, aby umożliwić optymalną realizację dużej liczby zamówień. Zapewnia szefom kuchni największe możliwości wyrażenia pasji kulinarnej oraz przyjazną przestrzeń do pracy.

SNACK LINE

Snack Line Tecnoinox składa się z linii Tecno60 i Tecno65.

Snack Line doskonale zaspokaja, zarówno pod względem jakości i ceny, potrzeby firm rozpoczynających działalność, punktów prowadzących warsztaty kulinarne, barów z przekąskami, lokali serwujących dania na ciepło i zimno, małych restauracji, delikatesów rzemieślniczych i usług cateringowych, a także food trucków.

Jest to szeroka gama smukłych, podstawowych urządzeń, zajmujących niewiele miejsca, potrafiących idealnie dopasować się do określonej, często ograniczonej przestrzeni i konkretnych potrzeb związanych z gotowaniem. Snack Line jest zalecana do przygotowywania menu o ograniczonej liczbie potraw lub do obsługi lokali o niewielkiej liczbie miejsc. Urządzenia Snack Line łatwo jest przenieść i zainstalować, a ich konserwacja jest bardzo prosta.