Obróbka termicznaOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

Tecnoinox projektuje, opracowuje, produkuje i wdraża własne salamandry od momentu założenia firmy, ponad 30 lat temu. Firma odpowiada na potrzeby szefów kuchni oferując szeroką gamę modeli salamandrów, różniących się między sobą pod względem wymiarów, mocy i wydajności, aby spełnić wszelkie wymagania kuchenne.

Salamandry skutecznie uzupełniają wyposażenie każdej kuchni, od snack baru po stołówki, zarówno z menu mięsnym, jak i rybnym.

Są niezastąpione w małych lokalach oferujących przekąski: kawiarniach z lekkimi lunchami, restauracjach szybkiej obsługi, fast foodach, barach kanapkowych, a także w kuchniach najbardziej wymagających szefów kuchni.

Salamandry Classic SE są dziś ładniejsze, łatwiejsze w obsłudze i bezpieczniejsze. ZApewniają wysoką wydajność zarówno w wersjach elektrycznych, jak i gazowych.

Maksymalna elastyczność.

Logika działania grzałek umożliwia stworzenie dwóch niezależnych stref grzewczych: użytkownik może korzystać z połowy lub z całej powierzchni grzewczej

Salamandry ultraszybkie QSE są najlepszym produktem z całej gamy Tecnoinox. Dzięki wykorzystaniu podczerwieni, salamandry pracuje naprawdę szybko i pozwalają na dużą oszczędność energii. Wersja Contact zapewnia maksymalne korzyści i wygodę.

Rekordowy czas osiągania gotowości do użytku – tylko 20s aby osiągnąć żądaną temperaturę, 5s po pierwszym uruchomieniu. Szybkość nagrzewania umożliwia wyłączenie urządzenia, za każdym razem, gdy nie jest ono w użyciu. W ten sposób, na przestrzeni dnia, uzyskuje się znaczną oszczędność energii, w porównaniu z tradycyjnymi salamandrami.

W wersji Contact, listwa wykrywająca obecność talerza automatycznie włącza i wyłącza salamander w zależności od tego, czy talerz jest czy nie jest obecny na płycie roboczej.

Salamandry przelotowe SEL, otwarte z trzech stron, wspaniale sprawdzą się jako pomost pomiędzy kuchnią a strefą odbierania talerzy. Dostępne również w wersji zasilanej gazem.