Lady chłodniczeOferta dla sklepów
Czas czytania: 3 minuty

Dlaczego warto wybrać urządzenia cukiernicze IGLOO?

  • 5 kompletnych linii z największym wyborem urządzeń cukierniczych
  • Nowe fronty i dekory
  • Pełna kompletność linii z gastronomią
  • Niezawodność, ergonomia i łatwość w utrzymaniu czystości
  • Nowe energooszczędne układy chłodnicze
  • Zastosowanie ekologicznych czynników R-290
  • Nowoczesny design

Pastella to oryginalna linia urządzeń dla cukiernictwa doskonale wpisująca się w światowe trendy łącząc w sobie ponadczasowość i funkcjonalność. Kolekcja składa się z wielu wariantów funkcjonalnych oraz wykończeniowych. W kolekcji Pastella zastosowano sprawdzone i praktyczne rozwiązania zapewniające komfort użytkownika.

Firtella to wyjątkowo oszczędna, ergonomiczna linia urządzeń dla cukiernictwa. Dobrze zaprojektowane urządzenia linii Firtella sprawiają, iż użytkowanie jest wygodne. Dostęp do produktów podczas układania ekspozycji i obsługi klientów jest bardzo łatwy, a przy porządkowaniu -czyszczenie szyb jest bardzo wygodne.

Paris to ekskluzywna linia urządzeń charakteryzująca się wyrafinowanym designem. Urządzenia z linii Paris zostały zaprojektowane tak, aby klienci mogli zobaczyć produkty w całej  okazałości. Cała linia urządzeń składa się z wielu modułów, które z łatwością można dopasować do każdej powierzchni.

W kolekcji Innova po raz pierwszy zastosowano innowacyjny system otwierania szyby frontowej – wysuwany front z blokadą elektromagnetyczną. Innova to gwarancja energooszczędności i niezawodności dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym

Kolekcja CUBE to ekonomiczna seria urządzeń, którą cechuje ponadczasowy design i rozwiązania docenione przez Klientów na przestrzeni wielu lat. Seria CUBE oferuje maksymalną widoczność produktów i komfort użytkowania.

Seria CUBE 2 zapewnia perfekcyjne wykorzystanie powierzchni dzięki innowacyjnemu narożnikowi zewnętrznemu sprawiającemu, że nawet w najmniejszych pomieszczeniach będziesz w stanie urządzić funkcjonalną cukiernię. Kolekcja CUBE 2charakteryzuje sie elementami szklanymi z szyby podwójnej, zespolonej.