Oferta dla gastronomiiUrządzenia chłodnicze
Czas czytania: 3 minuty

Szacowany czas czytania: 5 minut

Urządzenia z linii Paris zostały zaprojektowane tak aby klienci mogli zobaczyć produkty w całej okazałości. Cała linia urządzeń składa się z wielu modułów, które łatwo można dopasować do każdej powierzchni sklepu. Urządzenia idealnie nadają się do sprzedaży nie tylko pralin, ale również wyrobów czekoladowych (specjalnie dostosowana wilgotność i temperatura), makaroników i różnego typu ciast.

Optymalna konfiguracja

Dopasowanie do każdego pomieszczenia

Idealne przechowywanie wyrobów czekoladowych

W temperaturze od +10°C do +15°C

Idealny poziom wilgotności

Wysokiej klasy higrostat na bieżąco monitoruje poziom wilgotności wewnątrz urządzenia aby nie dopuścić do jej nadmiernego nagromadzenia. Każda niekorzystna zmiana jest natychmiastowo wykrywana przez urządzenie i powoduje uruchomienie osuszającej powietrze grzałki.

Idealna temperatura

Zakres temperatur wynosi +10°C ÷ +15°C. Przechowywanie czekolady w zbyt chłodnych warunkach może powodować jej kondensację, która jest przyczyną powstawania nalotu cukrowego. Niewskazane jest też wystawianie czekolady na duże skoki temperatur, ponieważ szok termiczny również może wywołać nalot cukrowy.

Idealne oświetlenie

Piękno wyrobów cukierniczych, szczególnie tak szlachetnych jak czekoladowe praliny, warto podkreślić odpowiednim światłem. Nasze urządzenia zostały wyposażone w oświetlenie o delikatnej, ciepłej barwie, dzięki czemu eksponowane produkty wyglądają atrakcyjnie i zachęcająco.

Wyposażenie opcjonalne

Dostępne modele

Paris

Paris Z

Paris NZ 90

Lada Paris

Wzornik kolorów