Lady chłodniczeMeble sklepoweOferta dla sklepów
Czas czytania: 2 minuty

Od wielu lat trendy w branży cukierniczej zmieniają się coraz dynamiczniej, dopasowując się do oczekiwań klientów. Konsumenci poszukują nie tylko standardowego asortymentu, jakim jest w piekarni pieczywo rodzajowe, ale chcą napić się kawy, a także skosztować pysznych wyrobów cukierniczych podczas spotkania z przyjaciółmi.

Lokale gastronomiczne zmieniają swoją funkcję, zatrzymują klientów na miejscu, dając możliwość odpoczynku, relaksu, podczas konsumpcji. Asortyment w tych miejscach uległ rozszerzeniu, a oferta staje się coraz bardziej urozmaicona i różnorodna. Tego typu lokale stają się miejscami spotkań, oferując asortyment zależny od pory dnia, gdzie można zjeść dobre śniadanie czy też pyszny lunch.

Nowa linia PASTELLA odpowiada najnowszym światowym trendom w lokalach typu Bakery & Coffe.

Linia witryn Pastella zaprojektowana została z myślą o nowoczesnych konceptach sprzedażowych, w których niezbędna jest elastyczność aranżacji i możliwość szybkiej reakcji na zmianę asortymentu, nawet w ciągu dnia.

Pastella to nowa i oryginalna linia urządzeń dla cukiernictwa. Doskonale wpisuje się w najnowsze światowe trendy i może łączyć się z urządzeniami CUBE. Zaproponowane rozwiązania idealnie nadają się na kompleksowe wyposażenie każdej cukierni, gdyż posiada wiele wariantów funkcjonalnych i wykończeniowych, w których może być eksponowany różnorodny asortyment.

Przestrzeń robocza

Przestrzeń, która nas otacza ma duże znaczenie. Staramy się by było jak najbardziej ergonomiczne, a przede wszystkim wygodne. Nowa Pastella posiada wiele atutów, które Cię zaskoczą!

Dane techniczne