Lady chłodniczeMeble sklepoweOferta dla gastronomiiOferta dla sklepówUrządzenia chłodnicze
Czas czytania: 2 minuty

INNOVA to nazwa linii witryn cukierniczych firmy IGLOO, w której po raz pierwszy zastosowano innowacyjny system otwierania szyby frontowej. Dystrybutory do lodów, szafy chłodnicze i lady sprzedażowe Innova można zestawiać w ciągi lub użytkować jako oddzielne moduły. Przestronne i oświetlone wnętrze urządzeń Innova zapewnia doskonałą prezentacje produktów cukierniczych. Z linią Innova stworzysz przestrzeń, którą pokochają Twoi klienci.

Teraz z Innovą możliwe jest wdrożenie każdego konceptu. 

Prezentujemy ich nową odsłonę w wariantach: BEMAR, HOT i wersji HALF OPEN.

Bemar

Innova w wariancie BEMAR to optymalne rozwiązanie dla restauracji hotelowych, stołówek pracowniczych i barów samoobsługowych. idealnie wkomponuje się w każde wnętrze o nowoczesnym wystroju.

Hot

Innova HOT świetnie sprawdzi się w nowoczesnych konceptach sprzedażowych, w których oferta opiera się na asortymencie śniadaniowo – lunchowym i przekąskach typu „food to go”.

Half Open

Wersja Innova HALF OPEN znajdzie zastosowanie w sprzedaży wyrobów cukierniczych w sklepach, kawiarniach, punktach gastronomicznych. Każda półka jest oświetlona świetlówką LED w barwie cukierniczej, co znakomicie podkreśla wizualne walory prezentowanych produktów.

Wyposażenie

Nowa kompletna linia urządzeń INNOVA

Wzornik kolorów