AktualnościBufetOferta dla gastronomiiWyposażenie dla pizzerii
Czas czytania: 4 minuty

Dostawa posiłków do domu to stale rosnący trend, który wykroczył daleko poza klasyczną pizzę. Dla szerokiej gamy kuchni, od barów przekąskowych po restauracje z gwiazdkami, od piekarni po rzeźników i małe bistra – prawie każdy styl ma dziś swoich klientów, i to nie tylko w dużych miastach, ale rozsianych po całym kraju. Wymagania są wysokie – klienci słusznie oczekują, że zamówiona przez nich żywność zostanie dostarczona w najlepszej jakości i świeżości, najlepiej w atrakcyjny wizualnie sposób.

Właściwe wyposażenie doręczyciela może być istotnym kryterium decydującym o sukcesie.

Plecak dostawczy XL firmy thermohauser to sprawdzony środek wyboru, szczególnie w przypadku dostaw rowerem, skuterem lub motocyklem.

Praktyczny plecak dostawczy można nosić na plecach za pomocą dwóch wygodnych szerokich i indywidualnie regulowanych pasków lub nosić w dłoni za pomocą uchwytu do przenoszenia. Tylna część jest dodatkowo specjalnie wyściełana, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort noszenia. Materiał – tkanina poliestrowa z częściową powłoką winylową od wewnątrz – jest bardzo stabilny, wytrzymały i wodoodporny. Ze względu na materiał i wykonanie plecak dostawczy jest bardzo dobrze izolowany. Zamki błyskawiczne są również bardzo wytrzymałe i wodoodporne, dzięki czemu mogą wytrzymać złą pogodę i nieostrożne obchodzenie się z nimi przez cały czas, gdy trzeba coś zrobić szybko. Paski odblaskowe są przymocowane do plecaka dostawczego dookoła – większe bezpieczeństwo dla pracowników dostarczających w ciemności i słabej widoczności.

Układ plecaka dostawczego jest praktyczny i przemyślany. Przestronną komorę wewnętrzną można dowolnie podzielić za pomocą załączonej przegrody – przegrodę umieszcza się po prostu za pomocą zapięcia na rzep, a podział na obszary ciepłe i zimne jest już możliwy. W bocznej przegrodzie na zewnątrz, zamykanej na rzep, można przewozić w stabilnej pozycji schłodzone butelki z napojami (np. dwie 2-litrowe butelki). Dobrze umieszczona, wodoodporna, przezroczysta komora zewnętrzna to dobre miejsce na listy przewozowe, menu, broszury lub atrakcyjny wizualnie plakat reklamowy. Po zakończeniu wszystkich dostaw plecak dostawczy można złożyć, aby zaoszczędzić miejsce. Czyszczenie jest bardzo łatwe – materiał ściera się wilgotną szmatką i gorącą wodą, szybko wysycha i jest natychmiast gotowy do ponownego użycia.

Torba na sałatkę jest idealnym dodatkiem do plecaka dostawczego XL firmy Thermohauser. Usługi dostawcze poza dom i firmy cateringowe mają zatem inne narzędzie do tworzenia solidnego i przemyślanego sprzętu do dostarczania wysokiej jakości żywności.

Torba dostawcza na sałatki, dodatki i desery jest – podobnie jak jej starszy brat, plecak dostawczy XL – wykonana z wysokiej jakości przetworzonej poliestrowej tkaniny zewnętrznej. Tkanina PEVA jest częściowo powlekana od wewnątrz. Materiał i wykonanie gwarantują dobrą izolację, długowieczność i wysoką trwałość. Torba na sałatkę jest zapinana na solidny zamek błyskawiczny i wygodnie noszona za pomocą uchwytu; zapinana jest na praktyczne zapięcie na rzep. W razie potrzeby przestronną komorę wewnętrzną można łatwo wytrzeć wilgotną ściereczką.

Plecak dostawczy XL plus torba na sałatkę plus torba na napoje – masz idealne trio do wyposażenia swojej firmy kurierskiej w żywność i napoje!

Torba na napoje do plecaka dostawczego XL – idealna do puszek z napojami chłodzonymi. Torba na napoje może być używana pojedynczo lub w połączeniu z plecakiem dostawczym XL. Idealnie nadaje się do transportu np. (schłodzonych) puszek lub butelek po napojach leżących płasko.

Podobnie jak inne torby dostawcze, torby na napoje są wykonane z poliestrowej tkaniny zewnętrznej i częściowo powlekanej tkaniny wewnętrznej i są wysokiej jakości. Jest otwierana i zamykana na zamek błyskawiczny na całej długości, który dzięki solidnemu wykonaniu może wytrzymać również częste (czasem intensywne) użytkowanie. Materiał i sposób jego obróbki zapewniają nie tylko dobry efekt izolacyjny, ale także wyjątkowo długą żywotność i trwałość. Torba na napoje jest wygodnie noszona na uchwycie do przenoszenia. Wnętrze torby można podzielić na różne sposoby – dwie przegrody można umieścić w dowolnym miejscu i łatwo przymocować za pomocą zapięcia na rzep.