Maszyny kuchenneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

[shoperbox id=”14″]

Uszczelnianie próżniowe zapewnia kuchniom przemysłowym elastyczność, której potrzebują do wykonywania różnorodnych zadań, od zachowania świeżości i koloru żywności po umożliwienie szefom kuchni łatwego przechowywania, konserwowania, marynowania lub przygotowywania szerokiej gamy potraw do zastosowań takich jak sous vide.

Więcej smaku, więcej życia

Linia maszyn do pakowania próżniowego PrimaVac™ firmy Hamilton Beach Commercial® pomaga uchwycić świeżość, zachować jakość i nasycić maksymalny smak.

Każda wewnątrzkomorowa maszyna do pakowania próżniowego jest wyposażona w wydajną pompę JetAire™. Są to pompy łopatkowe o dużej mocy, wykonano z najwyższej jakości tworzyw, gwarantując tym samym solidność i trwałość w warunkach intensywnej eksploatacji. – Zapewniają usunięcie 99,9% powietrza, możliwa optymalizacja pracy pompy. – Pakowarki PrimaVac™ wyposażono w przypomnienie o wymianie oleju oraz wbudowaną funkcję podgrzewania oleju.

Modele

PrimaVac™254

Jeśli przestrzeń jest ograniczeniem, a Twoim głównym celem jest tworzenie menu lub małych porcji, takich jak sous vide, najbardziej kompaktową opcją w linii PrimaVac™ jest PrimaVac™254. Posiada listwę zgrzewającą 10” / 254 mm i najbardziej kompaktową komorę PrimaVac. PrimaVac™254 obejmuje szereg zastosowań.

PrimaVac™305

Wewnątrzkomorowa zgrzewarka próżniowa PrimaVac™305 ma szerokie zastosowanie w profesjonalnych kuchniach i gastronomii. Posiada listwę zgrzewającą 305mm/12″ i może z łatwością obsługiwać większe woreczki. Konserwuj, przechowuj lub twórz nowe opcje menu dzięki zgrzewaniu próżniowemu w komorze od PrimaVac.™

PrimaVac™406

Zgrzewarka próżniowa PrimaVac™406 jest idealna do dużych objętości i jest w stanie zapakować jednocześnie dwie torebki o szerokości 20cm. Ponadto może również pomieścić większe pojemniki i słoiki dla dodatkowych opcji przetwarzania. Funkcja przepłukiwania gazem jest specjalnie zaprojektowana do pakowania delikatnych składników i jest dostępna tylko z PrimaVac™406. Zastępując tlen gazem obojętnym, Gas Flush pomaga zachować kolor i konsystencję niektórych produktów spożywczych oraz minimalizuje ryzyko zmiażdżenia kruchej zawartości, tworząc efekt poduszki.

Cechy charakterystyczne

JetAire™ Wydajna, najwyższej jakości pompa


Pompa JetAire™ usuwa do 99,9% powietrza. Zaprojektowane dla pakowarek próżniowych PrimaVac™, wysokowydajne rotacyjne pompy łopatkowe JetAire™ są zbudowane z najlepszych materiałów, aby zapewnić solidną i długotrwałą pracę w kuchniach komercyjnych i instytucjonalnych.

  • w PrimaVac™ 254 ma wydajność 8 metrów sześciennych na godzinę w wersjach 120 i 230 V
  • w PrimaVac™ 305 ma wydajność 12 metrów sześciennych na godzinę w wersji 120 V i 10 metrów sześciennych na godzinę w wersji 230 V
  • w PrimaVac™ 406 ma wydajność 24 metrów sześciennych na godzinę w wersji 120 V i 20 metrów sześciennych na godzinę w wersji 230 V

10 programów automatycznego zgrzewania próżniowego


Programowanie niestandardowe pozwala wybrać idealne ustawienie powietrza i dostosować czasy odsysania powietrza i wprowadzania gazu do różnych zastosowań spożywczych i kulinarnych. Wybierz spośród fabrycznie zaprogramowanych programów dostarczonych z urządzeniem lub nadpisz je własnymi.

Regulowany delikatny nawiew powietrza spowalnia kompresje, co chroni delikatne potrawy. – Doprowadzenie gazu wydłuża okres przechowywania żywności i zapewnia świeżość barwy, a także tworzy ochronną poduszkę w worku, co zapobiega zgniataniu (tylko model HVC406).

Dynamiczny wskaźnik wakuometru


Wskazuje ilość powietrza wyciągniętego z komory, aby operator mógł zatrzymać pompę próżniową w połowie cyklu, gdy wymagane jest podciśnienie.

Trwała konstrukcja


Każda jednostka została zaprojektowana z materiałów zaprojektowanych tak, aby wytrzymać rygorystyczne wymagania kuchni komercyjnej lub instytucjonalnej.

Łatwe do czyszczenia


Zdejmowany pasek zgrzewający jest chroniony silikonową podkładką, co ułatwia czyszczenie i zapewnia bezpieczeństwo żywności.

Dostosuj rozmiar komory


Zdejmowana płyta wypełniająca wypiera powietrze, aby skrócić czas próżni lub podnosi się, aby zapewnić miejsce na nieporęczne jedzenie.

Utrzymuj zoptymalizowaną wydajność sprzętu


Maszyny PrimaVac™ są wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, aby działały z najwyższą wydajnością. Ponadto każdy PrimaVac™ posiada przypomnienie o wymianie oleju i wbudowaną funkcję wstępnego podgrzewania oleju, aby utrzymać pompę JetAire™ w najlepszej kondycji.

Wszechstronność spotyka się z funkcją


Torebki PrimaVac™ są zaprojektowane do pracy z dowolną wewnątrzkomorową maszyną do pakowania próżniowego i dostępne w szerokiej gamie rozmiarów. Pasują do każdej żywności, od najdelikatniejszej po mokrą, suchą lub z kością. Woreczki PrimaVac™ są wykonane z 9 warstw niezawierających BPA, zatwierdzonych przez FDA folii i żywic. Torebki Retherm oferują dodatkową korzyść, umożliwiając gotowanie, podgrzewanie w mikrofalówce lub zamrażanie żywności bez szkody dla zawartości.