BufetCiągi wydawczeMeble nierdzewneObróbka termicznaOferta dla gastronomiiUrządzenia chłodnicze
Czas czytania: 2 minuty

Dora Metal to producent profesjonalnych urządzeń i mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej, z długoletnią tradycją i doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym. produkty o nowoczesnym wzornictwie opartym na najnowszych światowych trendach, estetyka wykonania i dbałość o szczegóły oraz funkcjonalność i niezawodność ich działania, to efekt zaawansowanej technologii, wiedzy i doświadczenia oraz dobrego zrozumienia potrzeb klientów. wszystkie produkowane przez firmę wyroby wykonywane są zgodnie zxwymogami stawianymi przez przemysł gastronomiczny. produkty posiadają wymagane atesty ixcertyfikaty, a ich wysoką jakość potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.

  • Polska produkcja – Wszystkie produkty marki tworzone są od początku do końca w Polsce i opierają się na polskim kapitale.
  • Ponad 30 lat doświadczenia – Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala firmie produkować wyroby najwyższej jakości dopasowane do potrzeb rynku i Klientów. 
  • Eksport do 25 krajów – Ponad 50% sprzedaży kierowane jest na rynki zagraniczne, na których wyroby Dora Metal cieszą się dużą popularnością i uznaniem. 
  • Ponad 150 000 wyposażonych obiektów – Firma produkuje dla dużych i małych, ich produkty świetnie odnajdują się na każdej powierzchni i w każdej kuchni, od małych zapleczy gastronomicznych, przez restauracje, hotele czy stadiony.
  • 30 000m powierzchni produkcyjnej – Elastyczność systemu produkcyjnego pozwala firmie oferować zarówno produkty magazynowe z wysyłką w 48h, jak i realizować złożone i kompleksowe realizacje. 
  • Nowoczesny park maszynowy – Producent posiada nowoczesny park maszynowy i zautomatyzowany proces produkcyjny na miarę XXI wieku. 
  • Polityka proekologiczna – Priorytetem marki jest ekologiczny proces produkcyjny, energooszczędne urządzenia oraz zoptymalizowana logistyka wyrobów. 
  • Od projektu do realizacji – Firma Dora Metal jest z Tobą na każdym kroku Twojego zamówienia, dostarcza projekty oraz wizualizacje, produkuje na Twoje potrzeby, dostarcza, montuje i serwisuje swoje produkty. 
  • Własne marki komplementarne – Marki grupy Dora Metal pozwalają na kompleksowe wyposażenie Twojego obiektu m.in. w kuchnie, ciągi wydawcze, okapy oraz urządzenia do obróbki cieplnej.