Oferta dla gastronomiiPiece konwekcyjno-parowe
Czas czytania: 4 minuty

iHexagon to specjalista od najwyższej jakości żywności w możliwie najkrótszym czasie, który inteligentnie koordynuje energię pary, ciepła konwekcyjnego i mikrofal. Na wszystkich sześciu półkach. Tworzy to zupełnie nową kategorię produktów. Urządzenie iHexagon jest skierowane w szczególności do klientów, których koncepcja biznesowa jest zorientowana zarówno na jakość, jak i szybkość.

iHexagon jest z jednej strony w stanie produkować duże ilości, a więc może być wykorzystywane na przykład w ramach przygotowań dla dużych grup lub do zapełniania bufetów. Z drugiej strony, dzięki swojej szybkości, jest w stanie ekspresowo dostarczać świeże potrawy i błyskawicznie podgrzewać przekąski, nawet w godzinach szczytu. Oznacza to brak kolejek i zwiększenie sprzedaży.Najlepsza jakość żywności w możliwie najkrótszym czasie. Bez względu na produkt. iHexagon jest tak inteligentny, że dostosowuje się do produktu.


Do 30% szybciej niż iCombi Pro. Bez utraty jakości. Brak kolejek dla klientów. Co oznacza większe przychody.


Mikrofale i dodatkowa moc grzewcza oznaczają większą wydajność w tym samym czasie. Na wszystkich sześciu poziomach.


Duże ilości, małe ilości, różne produkty spożywcze w tym samym czasie, szybkie uzupełnianie, rozszerzony asortyment produktów spożywczych. To właśnie oznacza elastyczność iHexagon.

Prezentacja nowego urządzenia Rational iHexagon

iHexagon łączy w sobie to, co najlepsze w piecach konwekcyjno-parowych i szybkich piekarnikach: z jednej strony jakość i ilość żywności, a z drugiej szybkość. Dzieje się tak dzięki iClimateBoost, najważniejszemu elementowi nowego modelu: inteligentnie dostosowuje parę, ciepło konwekcyjne, energię mikrofal, koło wentylatora i czas, aby dostosować je do potrawy.

Technologia mikrofalowa nie jest nowa. Ale mądrze używać go w całej komorze kuchennej? To rewolucyjne. I tu właśnie błyszczy iHexagon. Inteligentne dopasowanie do pożywienia. Od pierwszej półki do ostatniej. Dla spójnych wyników na wszystkich poziomach. Na małe i duże ilości. W możliwie najkrótszym czasie.

Gotowanie w kuchence mikrofalowej oznacza, że żywność jest szybko podgrzewana. Zwykle kosztem brązowienia i smaku. Nie w przypadku iHexagonu. Dzieje się tak dlatego, że energii mikrofalowej towarzyszy niespotykana dotąd moc grzewcza. Zapewnia to optymalne zarumienienie i pyszny smak.

Generator pary iHexagon również odgrywa rolę w jakości rezultatów, utrzymując nawodnienie żywności, a jednocześnie zapobiegając gromadzeniu się kondensatu.


iCookingSuite zapewnia pożądany rezultat za naciśnięciem jednego przycisku. MyDisplay najpierw pokazuje najważniejsze produkty spożywcze. Dzięki temu iHexagon jest łatwy w obsłudze nawet dla nieprzeszkolonego personelu.

Jedną z mocnych stron iHexagon jest możliwość jednoczesnego gotowania różnych produktów dzięki iProductionManager. Ponieważ inteligentnie wykorzystuje energię mikrofalową we wszystkich poziomach. To wzmacnia Twój biznes.

Dzięki iCareSystem AutoDose wkłady czyszczące i pielęgnacyjne są zintegrowane z systemem gotowania, dzięki czemu są bezpiecznie przechowywane. Nie ma kontaktu z chemikaliami ani przechowywania chemikaliów uzupełniających, co zapobiega nieprawidłowemu dozowaniu. Zamiast tego mamy dokładną czystość, nienaganną higienę, większe bezpieczeństwo pracy i jednocześnie niższe koszty.

Spraw, aby Twoja kuchnia była szybsza, łatwiejsza i bezpieczniejsza.
Wykorzystaj w pełni swój iHexagon dzięki ConnectedCooking, cyfrowemu systemowi zarządzania kuchnią, który dystrybuuje programy gotowania, aktualizuje oprogramowanie urządzenia, monitoruje dostępność urządzenia, identyfikuje potencjał oszczędności energii i dokumentuje dane HACCP.

Unikalne rozwiązanie w kuchenkach mikrofalowych.
Dzięki czujnikowi temperatury rdzenia iHexagon jest zawsze dobrze poinformowany o przygotowywanej potrawie. iHexagon może dostosować swoje parametry w zależności od wielkości, stanu i procesu gotowania. Osiągnięcie wyjątkowych wyników w możliwie najkrótszym czasie nie może być łatwiejsze.

Abyś mógł mieć wszystko na oku.
iHexagon jest szybki, naprawdę szybki. Posiada duże szklane drzwi, które zapewniają dobry widok na całą komorę kuchenną. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że masz wszystko pod kontrolą.