Dystrybutory do wodyDystrybutory wody dla biurDystrybutory wody dla zakładów pracy
Czas czytania: 5 minuty

Bezbutlowe dystrybutory wody kranowej Wave, to urządzenia dedykowane do wszelkich pomieszczeń wewnętrznych – biur, stołówek, restauracji, hoteli. Urządzenia te w zależności od modelu pozwalają na otrzymywanie wody o temperaturze pokojowej, chłodzonej, gazowej, a także gorącej prosto z sieci wodociągowej. To idealne rozwiązanie dla pracodawców, którzy w ten prosty sposób zapewniają swoim pracownikom dostęp do czystej wody pitnej. To także świetny patent na pokazanie klientom, że dbamy o nich – wystarczy zaproponować im szklankę czystej wody, czy to w restauracji, w placówce medycznej, czy w trakcie szkolenia. Zapomnijmy o wodzie w butelkach jednorazowego użytku, zatroszczmy się nie tylko o nas, ale także o środowisko naturalne.

Elegancka, stołowa wersja z przyciskami sterującymi ze stali nierdzewnej lub dotykowym panelem sterującym umieszczonymi pod szklaną szybą dla zapewnienia najwyższej higieny. Gwarantuje stały dostęp do wody pitnej z sieci wodociągowej. Wykonany w całości ze stali nierdzewnej oraz anodyzowanego aluminium. Przeznaczony do zastosowania w biurach, urzędach, domach prywatnych i instytucjach publicznych (korytarze, pokoje spotkań, stołówki pracownicze i poczekalnie). 

Modele


WAVE 30

Zapewnia dostęp do wody chłodzonej lub wody o temperaturze pokojowej. Posiada zintegrowany, dotykowy panel sterujący umieszczony pod szybą szklaną dla zapewnienia najwyższej higieny, zawór bezpieczeństwa oraz filtr mechaniczny na wejściu, który chroni elementy hydrauliczne. Łatwy dostęp do wnętrza urządzenia od góry oraz przez zamykane boczne drzwiczki. Elementy układu podawania wody i taca ociekowa wykonane ze stali nierdzewnej. Chłodzenie odbywa się przy użyciu zasobnika z zapasem lodu. Opcjonalnie dostępna wersja Tall (310 mm) dla napełniania wyższych butelek i karafek, system kontroli dozowanej porcji wody, filtr z węglem aktywnym i lampą UV na wejściu oraz lampa antybakteryjna UV na wyjściu (wylewce). Wymiary D*S*W 272*453*468 mm, wydajność 30 l/h, temperatura wody chłodzonej 3°C – 10°C, waga 17 kg, wysokość przestrzeni dozowania 270 mm.

WAVE 30 FIZZ

Zapewnia dostęp do wody chłodzonej gazowanej albo niegazowanej lub wody o temperaturze pokojowej. Posiada zintegrowany, dotykowy panel sterujący umieszczony pod szybą szklaną dla zapewnienia najwyższej higieny, zawór bezpieczeństwa oraz filtr mechaniczny na wejściu, który chroni elementy hydrauliczne. Profesjonalny, agregat ze stali nierdzewnej, nasyca wodę CO2 (FIZZ). Łatwy dostęp do wnętrza urządzenia od góry oraz przez zamykane boczne drzwiczki. Automatyczny system sygnalizuje brak wody i CO2. Elementy układu podawania wody i taca ociekowa wykonane ze stali nierdzewnej. Chłodzenie odbywa się przy użyciu zasobnika z zapasem lodu. Opcjonalnie dostępna wersja Tall (310 mm) dla napełniania wyższych butelek i karafek, system kontroli dozowanej porcji wody, filtr z węglem aktywnym i lampą UV na wejściu oraz lampa antybakteryjna UV na wyjściu (wylewce). Wymiary D*S*W 270*453*468 mm, wydajność 30 l/h, temperatura wody chłodzonej 3°C – 10°C, waga 20 kg, wysokość przestrzeni dozowania 270 mm.

WAVE IT 30

Zapewnia dostęp do wody chłodzonej lub wody o temperaturze pokojowej. Posiada zawór bezpieczeństwa oraz filtr mechaniczny na wejściu, który chroni elementy hydrauliczne. Łatwy dostęp do wnętrza urządzenia od góry oraz przez zamykane boczne drzwiczki. Elementy układu podawania wody i taca ociekowa wykonane z anodyzowanego aluminium. Chłodzenie odbywa się przy użyciu zasobnika z zapasem lodu. Opcjonalnie dostępna wersja Tall (310 mm) dla napełniania wyższych butelek i karafek, system kontroli dozowanej porcji wody, filtr z węglem aktywnym i lampą UV na wejściu oraz lampa antybakteryjna UV na wyjściu (wylewce). Wymiary D*S*W 272*453*468 mm, wydajność 30 l/h, temperatura wody chłodzonej 3°C – 10°C, waga 17 kg, wysokość przestrzeni dozowania 270 mm.

WAVE IT 30 FIZZ

Zapewnia dostęp do wody chłodzonej gazowanej albo niegazowanej lub wody o temperaturze pokojowej. Posiada zawór bezpieczeństwa oraz filtr mechaniczny na wejściu, który chroni elementy hydrauliczne. Profesjonalny, agregat ze stali nierdzewnej, nasyca wodę CO2 (FIZZ). Łatwy dostęp do wnętrza urządzenia od góry oraz przez zamykane boczne drzwiczki. Elementy układu podawania wody i taca ociekowa wykonane z anodyzowanego aluminium. Chłodzenie odbywa się przy użyciu zasobnika z zapasem lodu. Opcjonalnie dostępna wersja Tall (310 mm) dla napełniania wyższych butelek i karafek, system kontroli dozowanej porcji wody, filtr z węglem aktywnym i lampą UV na wejściu oraz lampa antybakteryjna UV na wyjściu (wylewce). Wymiary D*S*W 270*453*468 mm, wydajność 30 l/h, temperatura wody chłodzonej 3°C – 10°C, waga 20 kg, wysokość przestrzeni dozowania 270 mm.

WAVE IT HOT 60

Zapewnia dostęp do wody gorącej (95°C stopni), chłodzonej niegazowanej (3°C – 10°C) lub wody o temperaturze pokojowej. Posiada zawór bezpieczeństwa oraz filtr mechaniczny na wejściu, który chroni elementy hydrauliczne. Łatwy dostęp do wnętrza urządzenia od góry oraz przez zamykane boczne drzwiczki. Elementy układu podawania wody i taca ociekowa wykonane ze stali nierdzewnej. Chłodzenie odbywa się przy użyciu zasobnika z zapasem lodu. Opcjonalnie dostępna wersja Tall (310 mm) dla napełniania wyższych butelek i karafek, system kontroli dozowanej porcji wody, filtr z węglem aktywnym i lampą UV na wejściu oraz lampa antybakteryjna UV na wyjściu (wylewce) a przede wszystkim naturalny gaz chłodniczy R290 o zerowym wpływie na globalne ocieplenie. Wymiary D*S*W 330*489*467 mm, wydajność urządzenia 60 l/h, wydajność wody gorącej 8 l/h, waga 35 kg, wysokość przestrzeni dozowania 270 mm. Zalecane jest stosowanie filtra z przeznaczeniem do wody gorącej.

WAVE IT HOT FIZZ 60

Zapewnia dostęp do wody gorącej (95°C stopni), chłodzonej gazowanej albo niegazowanej (3°C – 10°C) lub wody o temperaturze pokojowej. Posiada zawór bezpieczeństwa oraz filtr mechaniczny na wejściu, który chroni elementy hydrauliczne. Profesjonalny, agregat ze stali nierdzewnej, nasyca wodę CO2 (FIZZ). Łatwy dostęp do wnętrza urządzenia od góry oraz przez zamykane boczne drzwiczki. Elementy układu podawania wody i taca ociekowa wykonane ze stali nierdzewnej. Chłodzenie odbywa się przy użyciu zasobnika z zapasem lodu. Opcjonalnie dostępna wersja Tall (310 mm) dla napełniania wyższych butelek i karafek, system kontroli dozowanej porcji wody, filtr z węglem aktywnym i lampą UV na wejściu oraz lampa antybakteryjna UV na wyjściu (wylewce) a przede wszystkim naturalny gaz chłodniczy R290 o zerowym wpływie na globalne ocieplenie. Wymiary D*S*W 330*489*467 mm, wydajność urządzenia 60 l/h, wydajność wody gorącej 8 l/h, waga 35 kg, wysokość przestrzeni dozowania 270 mm. Zalecane jest stosowanie filtra z przeznaczeniem do wody gorącej.

Wyposażenie dodatkowe


Szafka stojąca

Bardzo praktyczne rozwiązanie wykonane w całości ze stali nierdzewnej o wspaniałej stylistyce. Posiada zintegrowany podajnik kubków. We wnętrzu znajdują się mocowanie dla dodatkowych filtrów oraz mocowanie na butlę CO2 4 kg lub 10 kg. Łatwa w poziomowaniu dzięki regulowanym nóżkom. Drzwi w szafce zamykane i otwierane tym samym kluczykiem jak w zdroju Wave/Blusoda ustawianym na szafce. Przeznaczona do zdrojów chłodzonej wody pitnej typu Wave lub Blusoda.

Dane techniczne


WAVE 30WAVE 30 FIZZWAVE IT 30WAVE IT 30 FIZZWAVE IT HOT 60WAVE IT HOT FIZZ 60
WersjaStołowaStołowaStołowaStołowaStołowaStołowa
Woda gorącaNieNieNieNieTakTak
Woda gazowanaNieTakNieTakNieTak
ChłodziarkaWbudowanaWbudowanaWbudowanaWbudowanaWbudowanaWbudowana
SterowanieDotykoweDotykowePrzyciskiPrzyciskiPrzyciskiPrzyciski
Wydajność30l/godz30l/godz30l/godz30l/godz60l/godz60l/godz
Liczba wylewek111111
AtestPZHPZHPZHPZHPZHPZH

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

    Wybierz model:

    Szafka stojąca