Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 3 minuty

Precyzyjnie dopasowana do zmywanych naczyń, których używasz. Dzięki różnym rozmiarom maszyn, doskonale pasuje do dostępnej przestrzeni. Seria UC firmy Winterhalter imponuje intuicyjnymi elementami obsługi, ekonomicznym funkcjonowaniem i najwyższą opłacalnością. Jej misją są lśniące szkło, czyste naczynia i nienaganne sztućce.

Naszym celem było opracowanie najlepszej zmywarki w swojej klasie. Opracowaliśmy więc na nowo UC, doszlifowaliśmy każdy detal, aby wyciągnąć z niej maksymalne osiągi. Powstało profesjonalne narzędzie do zmywania przemysłowego. Szczypta przyszłości.

Lucia Schreijäg, Międzynarodowy menedżer produktu

DOSTOSOWANE ROZWIĄZANIE

Idealnie dostosowane do dostępnej przestrzeni i Twoich naczyń: UC jest dostępna w rozmiarach S, M, L i XL. Dostępne są cztery różne warianty do wyboru: zmywarka do szkła, naczyń, sztućców i bistro. Każda z nich ma do trzech standardowych programów, a także liczne opcje wyposażenia dodatkowego.

CZYSTOŚĆ I HIGIENA

Lśniąca czystość. Higieniczna czystość. Optycznie bez skazy. UC gwarantuje nieskazitelne wyniki zmywania przez długi czas. Dla najwyższych wymagań dotyczących czystości i higieny. I  najwyższych wymagań dotyczących jakości i niezawodności.

EKONOMICZNA I WYDAJNA

Seria UC jest ekonomiczny: optymalne pole mycia redukuje zużycie wody  w porównaniu do poprzedniego modelu o 25 %. Przez to zmniejsza się także zużycie prądu  i chemii – co jeszcze bardziej minimalizuje całkowite koszty eksploatacyjne. Przy jednoczesnym doskonałym rezultacie zmywania.

PRZYJAZNA DLA UŻYTKOWNIKA

Inteligentny wyświetlacz dotykowy z wyświetlaniem programów i postępu. Obsługa za pomocą jednego przycisku. Ergonomiczny uchwyt przy drzwiach. Wyjątkowo łatwe czyszczenie – obydwa pola mycia można wyjąć jedną ręką po naciśnięciu guzika – bez użycia narzędzi. Obsługa UC jest łatwa i intuicyjna. Taka, jakiej się oczekuje.

REGULACJA CIŚNIENIA MYCIA

Każda zmywarka UC standardowo wyposażona jest w regulację ciśnienia wody: »VarioPower« precyzyjnie dostosowuje ciśnienie wody do rodzaju zmywanych naczyń i stopnia ich zabrudzenia. Cienkie naczynia szklane oraz delikatne miski myte są pod niskim ciśnieniem wody, a solidne naczynia pod wyższym. W ten sposób zabrudzenia usuwane są w sposób niezawodny – podczas gdy naczynia traktowane są delikatnie. 

ODZYSK CIEPŁA

Inteligentne wykorzystanie energii: opcjonalnie UC można wyposażyć w zintegrowany system odzysku ciepła z powietrza wylotowego »Energy«. Wykorzystuje on energię gorącej pary do wstępnego ogrzania zimnej wody dopływowej. To znacznie zmniejsza zużycie energii, obniża koszty eksploatacyjne i zapewnia, że po otwarciu maszyny prawie wcale nie wydobywa się para.