Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 4 minuty

Funkcjonalna konstrukcja. Wspaniałe materiały. Znakomita jakość wykonania. Kosze do zmywania Winterhalter pokazują swoje zalety w praktyce. W każdym jednym cyklu zmywania. Są specjalnie zaprojektowane do różnorodnych naczyń zmywanych. I dlatego zapewniają doskonałe rezultaty zmywania.

Są niezwykle łatwe w użyciu, a naczynia zmywane mają zapewnioną optymalną ochronę. Kosze do zmywania są kluczowym elementem kompleksowego systemu Winterhalter. Ich ogromna siła tkwi w ich sprytnej konstrukcji. Są dostosowane do zmywarki i zmywanych naczyń. Wysoka przepuszczalność wody i dobra cyrkulacja powietrza zapewniają optymalny efekt mycia i suszenia.

„Zmywarka i kosz muszą efektywnie ze sobą współpracować. Dopiero wtedy, gdy woda może dotrzeć do przedmiotów z możliwie najmniejszą ilością przeszkód, można osiągnąć naprawdę wspaniałe rezultaty zmywania. Dlatego, gdy zaczynamy opracowywać maszynę, wraz z nią opracowywane są idealne kosze do zmywania.”

Jens Harti, Międzynarodowy menedżer produktu

Kosze z tworzywa sztucznego

W przypadku dużych ilości naczyń i naczyń szklanych: kosze z tworzywa sztucznego ułatwiają organizowanie dużych ilości zmywanych naczyń. Są lekkie, trwałe, a niektóre mogą być układane w stos nawet załadowane. Dodatki i przegródki są dostępne w różnych kolorach – dla zorganizowanego, wygodnego użytkowania. Z tego względu nadają się również do stosowania jako systemy sortowania i przechowywania. Zapewniając efektywną logistykę naczyń.

Kosze ze stali nierdzewnej

W przypadku dużych i ciężkich zmywanych naczyń: kosze ze stali nierdzewnej nie mają rzędów czy przegródek i są wyjątkowo solidne. Są specjalnie zaprojektowane do ciężkich garnków, dużych form do pieczenia i nieporęcznych przyrządów kuchennych. Praktyczne akcesoria do koszy pozwalają optymalnie rozmieścić naczynia zmywane. Do użytku w zmywarkach do garnków i przyrządów kuchennych Winterhalter.

Kosze druciane

Aby sprostać najwyższym wymaganiom dotyczącym efektu mycia i suszenia: kosze druciane mają bardzo wysoką przepuszczalność wody – strumień dyszy trafia w zmywane naczynia niemal bez przeszkód. Jednocześnie elastyczna powłoka z tworzywa sztucznego chroni naczynia zmywane przed uszkodzeniem. Ważne: Kosze te powinny być układane w stos tylko wtedy, gdy są puste.

Czy wiedziałeś, że…

Winterhalter ma w swoim asortymencie ponad 120 koszy do zmywania?

Kosze do naczyń szklanych

Otwarta konstrukcja. Umożliwia łatwe przepuszczanie wody. I zapewnia maksymalną żywotność: kosze do naczyń Winterhalter są dostępne z różnymi przegródkami i w różnych wysokościach. Oznacza to, że szklane naczynia zawsze będą w prawidłowej pozycji. Zapewniając idealne mycie i optymalną ochronę szkła. Utrzymywanie naczyń zmywanych w pozycji pod kątem optymalizuje schnięcie. W zależności od zastosowania masz możliwość wyboru między koszami z tworzywa sztucznego, które można układać w stosy, a koszami drucianymi, które umożliwiają łatwe przepuszczanie wody.

Kosze na naczynia

Doskonałe rezultaty zmywania. Optymalna organizacja pracy. Szybkie schnięcie. Otwarta konstrukcja specjalnych koszy na naczynia firmy Winterhalter umożliwia łatwe przepuszczanie wody. Jest to wymagane do uzyskania doskonałych rezultatów zmywania. W zależności od zastosowania masz możliwość wyboru między koszami z tworzywa sztucznego, a koszami drucianymi, które umożliwiają łatwe przepuszczanie wody.

  • Kosze na talerze: rzędy i bolce pomagają ustawić talerze pod optymalnym kątem. Dla efektywnego procesu zmywania.
  • Kosze na filiżanki: ustawienie filiżanek pod kątem umożliwia ociekanie wody.  I zapewnia idealne schnięcie.
  • Kosze typu bistro-kombi: przegródki i przekładki rzędów o różnych rozmiarach umożliwiają mycie różnorodnych przedmiotów.

Kosze do sztućców

Noże. Widelce. Łyżki. Dla każdego z nich jest specjalny kosz na sztućce Winterhalter. Dostępne są dwa rodzaje koszy drucianych. Nasze zalecenia: kosze do zmywania ze specjalnymi uchwytami na sztućce umożliwiające mycie sztućców w pozycji pionowej – zapewniając optymalne schnięcie. Lub kosze na sztućce z dużą podstawą w drobną kratkę. Sztućce są myte w pozycji leżącej i mogą być w razie potrzeby rozprowadzone na powierzchni.

Kosze do butelek

Higienicznie umyte butelki i karafki. 8sztuk w czasie krótszym niż jedna minuta. Umożliwia to specjalny kosz na butelki do zmywarki podblatowej serii UC. Woda jest wtryskiwana bezpośrednio do butelek za pomocą specjalnej dyszy. Zapewnia to certyfikowane bezpieczeństwo higieniczne zgodnie z normą DIN SPEC 10534.

Kosze na garnki i naczynia kuchenne

Garnki i miski. Przybory kuchenne. Garnki i naczynia kuchenne. Kosze do garnków i przyrządów kuchennych od Winterhalter zostały specjalnie zaprojektowane do nieporęcznych naczyń do zmywania. Są niezwykle mocne i dzięki otwartej konstrukcji pozwalają na maksymalną przepuszczalność wody.

  • Kosze do garnków i przyrządów kuchennych: mocne kosze do zmywania ze stali nierdzewnej. Specjalnie zaprojektowane do użytku w zmywarkach do garnków i przyrządów kuchennych Winterhalter. Szyny ułatwiają przesuwanie koszy z ciężkimi naczyniami do i z maszyny.
  • Kosze na formy do pieczenia i tace: metalowe uchwyty i bolce zapewniają bezpieczne ustawienie zmywanych naczyń. Pozycja pod kątem optymalizuje schnięcie. Nadaje się również do pojemników GN.
  • Kosze podstawowe i na małe przedmioty: kosze do zmywania bez stałych rzędów czy przegródek. Oznacza to, że kosze można ładować elastycznie z wykorzystaniem szerokiej gamy zmywanych naczyń.