Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 4 minuty

Szacowany czas czytania: 7 minut

Zmywarki dostępne w naszym sklepie internetowym:

Fagor

Podblatowe zmywarki Fagor zostały zaprojektowane dla sektora gastronomicznego. Idealnie spełniają potrzeby restauracji, barów, kawiarni, przedszkoli, szkół a także aneksów kuchennych w biurach, służąc do niezawodnego, bezpiecznego i prostego mycia naczyń, sztućców i szkła.

Oparte na idei E-VO Generation, zapewniającej jeden korpus podstawowy w trzech gamach o różnych zaletach, aby zaspokoić potrzeby każdego segmentu poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii. Dzięki temu Fagor oferuje szeroką gamę rozwiązań spełniających wymagania różnych użytkowników.

Wszystkie 3 gamy: ADVANCE, CONCEPT PLUS i CONCEPT posiadają wspólne cechy budowy:

  • Wysokość wewnętrzna użytkowa 380 mm, co umożliwia wkładanie pojemników GN-1/1.
  • System zawiasów ze stali nierdzewnej i z podwójną sprężyną.
  • Komora myjąca tłoczona, o zaokrąglonych krawędziach. Brak elementów o ostrych zakończeniach.
  • Zmniejszona komora mycia umożliwia oszczędność wody i energii.

NOWE POJĘCIE EKSKLUZYWNOŚCI

Urządzenia zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają najlepszych sprzętów, ale z prostą obsługą, łatwą konserwacją i o wysokiej wydajności zmywania. 
Inteligentne urządzenia gamy Advance spełniają wszystkie wymagania: najnowsza technologia, efektywność energetyczna, skuteczność działania, wytrzymałość, konfigurowalne programy zmywania, funkcje takie jak samoczyszczenie i samoczynne usuwanie zużytej wody, a także autodiagnostyka optymalizująca czas konserwacji. 
Ekskluzywne urządzenie pomyślane tak, aby zainwestować w nie dziś i czerpać korzyści od jutra.

WDRAŻANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ

Przyjazny dla użytkownika panel cyfrowy z multichromatycznym przyciskiem o intuicyjnym 3-kolorowym kodzie zapewnia prostą i szybką obsługę urządzenia oraz optymalizuje koszty działania. Urządzenie całkowicie elektroniczne: wykrywanie ciśnienia, wykrywanie temperatury, system elektryczny i sterujący, automatyczny spust, minutnik itp. Konfigurowalne programy: serwis techniczny może modyfikować temperaturę oraz czas mycia i płukania dwóch programów, aby spełnić wymagania użytkownika końcowego. Zawiera specjalny program do szkła zgodnie z normą DIN 10511 (z cyklem trwającym 90″, temperaturą mycia 60ºC i temperaturą płukania 65ºC).

SAMOCZYNNE USUWANIE ZUŻYTEJ WODY

W każdym cyklu zmywania funkcja SELF-DRAIN usuwa brudną wodę ze zbiornika przed rozpoczęciem procesu płukania naczyń czystą wodą. Zbiornik utrzymywany jest dzięki temu przez dłuższy czas w czystości, optymalizując koszty eksploatacji i energii.

SAMOCZYSZCZENIE

Funkcja ta sprawia, że użytkownik nie musi czyścić urządzenia ręcznie, ponieważ zmywarka robi to sama. Fukcja wyczyści komorę detergentem, całkowicie ją opłucze i odprowadzi wodę, pozostawiając pusty zbiornik i bojler. Pozwala to uniknąć nieprzyjemnych zapachów i wydłuża żywotność urządzenia.

IPX5 ZEROWA WILGOTNOŚĆ

Całkowita ochrona przed myciem strumieniem wody z  węża oraz przed wilgocią zewnętrzną.

PROSTOTA I MOŻLIWOŚCI

Gama Concept Plus oferuje wysoce wydajny i skuteczny system mycia i płukania (EFFI-WASH i EFFI-RINSE), dzięki czemu jest idealnym sprzymierzeńcem w miejscach o wysokich wymaganiach, które borykają się z niskim ciśnieniem wody w instalacji sieciowej. 
Concept Plus – to po prostu możliwe.

EFFI-RINSE

System EFFI-RINSE zapewnia doskonały rezultat higieniczny dzięki pełnemu cyklowi płukania liniowego w temperaturze 85°C przy wykorzystaniu wbudowanej pompy płukania i systemu Air Break. Pracuje również przy niskim ciśnieniu wody na wlocie, dzięki czemu jest idealnym systemem, gdy woda z sieci nie osiąga zalecanego minimalnego ciśnienia 2 bar. Zielony sygnalizator EFFI-RINSE zapala się, gdy urządzenie płucze w temperaturze 85ºC.

EKONOMICZNE NAPEŁNIANIE

Sterowany termostatem system napełniania zbiornika wodą (ECO FILL) umożliwia znaczne przyspieszenie czasu uruchomienia urządzenia, gdyż zbiornik napełniany jest gorącą wodą wcześniej nagrzaną w bojlerze.

WYTŁACZANE PODZESPOŁY

Konstrukcja wykonana całkowicie ze stali nierdzewnej, wytłaczany zbiornik myjący i tłoczone prowadnice do koszy, wszytko po to by urządzenie było jak  najbardziej odporne na intensywne użytkowanie. Wierzymy w tę filozofię, ponieważ oszczędza ona czas mycia, a tym samym obniża codzienne koszty konserwacji i zwiększa żywotność urządzenia.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA W ZASIĘGU WSZYSTKICH

Dla tych, którzy myślą, że technologia i prostota mogą iść w parze, pojawiła się seria Concept. Jest to najlepsza w swojej kategorii gama urządzeń, łącząca zalety i funkcje dostępne w modelach wyższej klasy. Łatwe w użyciu i wydajne urządzenie oferujące najwyższą wydajność i solidność dla najbardziej wymagających warunków eksploatacji.

GN-1/1

Korzystając z naszego specjalnego kosza CB-7 zmywarki podblatowe i kapturowe dają możliwość doskonałego mycia tac GN 1/1. Dzięki temu urządzenia są bardzo wszechstronne – wysokość prześwitu w zmywarkach podblatowych wynosi 380 mm, a w kapturowych 440 mm.

FILOZOFIA ZESTAWÓW

Ograniczanie zapasów i upraszczanie zamówień – wystarczy wybrać podstawowe wersje zmywarek i dokupić w razie potrzeby zestawy np. pompy spustowej. Dzięki temu nie ma potrzeby posiadania różnych wersji urządzenia na stanie. Proste w instalacji zestawy z łatwym montażem nawet u Klienta ułatwiają dopasowanie urządzenia do wymagań technicznych.

WYTRZYMAŁE DRZWI

System zawiasów ze stali nierdzewnej i z podwójną sprężyną zaprojektowany i przetestowany pod kątem najbardziej intensywnego użytkowania, by wytrzymać ponad 360 000 otwarć. Wytrzymałe, uchylne drzwi z przeciwciężarem. System chroni użytkownika przed poparzeniem parą dzięki trzem kolejnym krokom:

  1. odprowadzenie pary
  2. sprawdzenie kosza i naczyń
  3. wyjęcie/włożenie kosza.

Dane techniczne