Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 5 minuty

Szacowany czas czytania: 7 minut

Komercyjne zmywarki kapturowe są idealne do intensywnego użytku w restauracjach i innych obiektach gastronomicznych. Umożliwiają liniowe mycie naczyń na wygodnej wysokości roboczej, w połączeniu ze stołem do mycia wstępnego (załadowczym) i stołem odbiorczym (wyładowczym). Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie idealnie skoordynowanego procesu mycia. 

Oparte na idei E-VO Generation, zapewniającej jeden korpus podstawowy w trzech gamach o różnych zaletach, aby zaspokoić potrzeby każdego segmentu poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii. Dzięki temu oferujemy szeroką gamę rozwiązań spełniających wymagania różnych użytkowników.

Wszystkie 3 gamy: ADVANCE, CONCEPT PLUS i CONCEPT posiadają wspólne cechy budowy:

  • Otwieranie kaptura na wysokość 440 mm, co umożliwia wkładanie naczyń o większych rozmiarach.
  • Uchwyt uchylny ułatwiający manipulowanie.
  • Podwójny system mycia i płukania – górny i dolny.
  • Komora myjąca tłoczona, co umożliwia znaczną oszczędność wody i energii.
  • Opcjonalny system odzysku ciepła, który zbiera i kondensuje parę wytworzoną w procesie mycia i płukania, poprawiając efektywność energetyczną.

NOWE POJĘCIE EKSKLUZYWNOŚCI

Urządzenia zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają najlepszych sprzętów, ale z prostą obsługą, łatwą konserwacją i o Urządzenia zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają najlepszych sprzętów, ale z prostą obsługą, łatwą konserwacją i o wysokiej wydajności zmywania. Inteligentne urządzenia gamy Advance spełniają wszystkie wymagania: najnowsza technologia, efektywność energetyczna, skuteczność działania, wytrzymałość, konfigurowalne programy zmywania, funkcje takie jak samoczyszczenie i samoczynne usuwanie zużytej wody, a także autodiagnostyka optymalizująca czas konserwacji. Ekskluzywne urządzenie pomyślane tak, aby zainwestować w nie dziś i czerpać korzyści od jutra.

WDRAŻANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ

Przyjazny dla użytkownika panel cyfrowy z multichromatycznym przyciskiem o intuicyjnym 3-kolorowym kodzie zapewnia prostą i sPrzyjazny dla użytkownika panel cyfrowy z multichromatycznym przyciskiem o intuicyjnym 3-kolorowym kodzie zapewnia prostą i szybką obsługę urządzenia oraz optymalizuje koszty działania. Urządzenie całkowicie elektroniczne: wykrywanie ciśnienia, wykrywanie temperatury, system elektryczny i sterujący, automatyczny spust, minutnik itp. Konfigurowalne programy: serwis techniczny może modyfikować temperaturę oraz czas mycia i płukania dwóch programów, aby spełnić wymagania użytkownika końcowego. Zawiera specjalny program do szkła zgodnie z normą DIN 10511 (z cyklem trwającym 90″, temperaturą mycia 60ºC i temperaturą płukania 65ºC).

GAMA ECO, ZMYWARKA Z GAZOWYM GENERATOREM, UNIKALNE ROZWIĄZANIE

Dzięki zastosowaniu zewnętrznego gazowego generatora do podgrzewania wody, Fagor Industrial oferuje unikalne rozwiązanie, które zapewni użytkownikowi oszczędności nawet do 60% na rachunkach za energię, w porównaniu do analogicznych modeli zasilanych elektrycznie.

SAMOCZYNNE USUWANIE ZUŻYTEJ WODY

W każdym cyklu zmywania funkcja SELF-DRAIN usuwa brudną wodę ze zbiornika przed rozpoczęciem procesu płukania naczyń czystą wodą. Zbiornik utrzymywany jest dzięki temu przez dłuższy czas w czystości, optymalizując koszty eksploatacji i energii.

PROSTOTA I MOŻLIWOŚCI

Gama Concept Plus oferuje wysoce wydajny i skuteczny system mycia i płukania (EFFI-WASH i EFFI-RINSE), dzięki czemu jest idealnym sprzymierzeńcem w miejscach o wysokich wymaganiach, które borykają się z niskim ciśnieniem wody w instalacji sieciowej. Concept Plus – to po prostu możliwe.

EFFI-RINSE

System EFFI-RINSE zapewnia doskonały rezultat higieniczny dzięki pełnemu cyklowi płukania liniowego w temperaturze 85°C przy wykorzystaniu wbudowanej pompy płukania i systemu Air Break. Pracuje również przy niskim ciśnieniu wody na wlocie, dzięki czemu jest idealnym systemem, gdy woda z sieci nie osiąga zalecanego minimalnego ciśnienia 2 bar. Zielony sygnalizator EFFI-RINSE zapala się, gdy urządzenie płucze w temperaturze 85ºC.

EKONOMICZNE NAPEŁNIANIE

Sterowany termostatem system napełniania zbiornika wodą (ECO FILL) umożliwia znaczne przyspieszenie czasu uruchomienia urządzenia, gdyż zbiornik napełniany jest gorącą wodą wcześniej nagrzaną w bojlerze.

FILOZOFIA ZESTAWÓW

Ograniczanie zapasów i upraszczanie zamówień – wystarczy wybrać podstawowe wersje zmywarek i dokupić w razie potrzeby zestawy np. pompy spustowej. Dzięki temu nie ma potrzeby posiadania różnych wersji urządzenia na stanie. Proste w instalacji zestawy z łatwym montażem nawet u Klienta ułatwiają dopasowanie urządzenia do wymagań technicznych.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA W ZASIĘGU WSZYSTKICH

Dla tych, którzy myślą, że technologia i prostota mogą iść w parze, pojawiła się seria Concept. Jest to najlepsza w swojej kategorii gama urządzeń, łącząca zalety i funkcje dostępne w modelach wyższej klasy.  Łatwe w użyciu i wydajne urządzenie oferujące najwyższą wydajność i solidność dla najbardziej wymagających warunków eksploatacji.

EFFI-WASH

Zoptymalizowany układ hydrauliczny zapewniający w pełni wydajny proces mycia, a także pozwalający zaoszczędzić energię i utrzymać stałą temperaturę mycia. A wszystko w celu zapewnienia idealnego efektu końcowego. Wydajny system, który zapewnia jeden z najważniejszych czynników koła Sinnera: działanie mechaniczne. Daje również oszczędność ilości środków chemicznych i minimalizuje czas mycia.

WYTŁACZANE PODZESPOŁY

Konstrukcja wykonana całkowicie ze stali nierdzewnej, wytłaczany zbiornik myjący i tłoczone prowadnice do koszy, wszytko po to by urządzenie było jak  najbardziej odporne na intensywne użytkowanie. Wierzymy w tę filozofię, ponieważ oszczędza ona czas mycia, a tym samym obniża codzienne koszty konserwacji i zwiększa żywotność urządzenia.

WIELONAPIĘCIOWOŚĆ

Opcja Multipower pozwala na zmianę napięcia czy mocy grzałek w bojlerze w zależności od danej mocy przyłączeniowej. Kilka opcji zasilania w jednym urządzeniu. Łatwa konfiguracja z zewnątrz.

Dane techniczne