Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 4 minuty

To prawdziwy test dla zmywarki. Niezwykle uporczywe zabrudzenia. Na różnorodnych garnkach i przyrządach kuchennych. Gdy mycie staje się wyzwaniem, seria UF firmy Winterhalter jest idealnym rozwiązaniem. Solidna konstrukcja. O ogromnej mocy. Innowacyjne cechy: doskonałe rezultaty zmywania i maksymalna higiena. Odpowiednia do różnorodnych zmywanych naczyń dzięki wyborowi trzech rozmiarów maszyn. Jesteś piekarzem, masarzem czy gastronomem, który zmywa naczynia w ekstremalnych warunkach? UF to maszyna dla Ciebie.

UF to uniwersalne urządzenie wśród przemysłowych zmywarek do garnków i przyrządów kuchennych: solidna konstrukcja i solidne wykończenie, z wyjątkowo wysokim ciśnieniem wody i absolutną niezawodnością w każdej sytuacji. Wypróbuj ją.

Manuel Kreibich, Międzynarodowy menedżer produktu

Doskonałe rezultaty zmywania

Niezależnie od tego, czy to proteiny, skrobia czy tłuszcz: UF radzi sobie nawet z bardzo ciężkimi i uporczywymi zabrudzeniami. Dzięki wysokowydajnemu systemowi zmywania, ciśnieniu wody do 1 bara i programowi do namaczania jest doskonale zaprojektowana do profesjonalnego mycia garnków i naczyń kuchennych.

Dostępna w trzech rozmiarach:

UF – M

Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych o kompaktowych wymiarach: do małych i średnich garnków i przyrządów kuchennych. Idealna dla piekarzy, masarzy i właścicieli restauracji.

  • Wewnętrzna wysokość wejścia do komory zmywarki: 640 mm
  • Wymiary wnętrza kosza: 612 x 672 mm
  • Wymiary podczas zamknięcia (szer. x głęb. x wys.): 775 x 870 x 1720 (1910 z Energy) mm

UF – L

Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych z dodatkową wysokością komory wejścia: nadaje się również do mycia wielkoformatowych form do pieczenia. Zaprojektowana specjalnie dla piekarzy.

  • Wewnętrzna wysokość wejścia do komory zmywarki: 800 mm
  • Wymiary wnętrza kosza: 612 x 672 mm
  • Wymiary podczas zamknięcia (szer. x głęb. x wys.): 775 x 870 x 1880 (2070 z Energy) mm

UF – XL

Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych o dużej objętości: odpowiednia również do mycia dużych i nieporęcznych przyrządów kuchennych. Idealna dla piekarzy, masarzy i właścicieli restauracji.

  • Wewnętrzna wysokość wejścia do komory zmywarki: 800 mm
  • Wymiary wnętrza kosza: 1305 x 672 mm
  • Wymiary podczas zamknięcia (szer. x głęb. x wys.): 1468 x 870 x 1880 (2070 z Energy) mm

Cechy zmywarek serii UF:

Wysokowydajny system myjący

Każda UF jest standardowo wyposażona w wysokowydajny system myjący wykonany ze stali nierdzewnej: specjalna geometria ramienia myjącego i ciśnienie wody do 1 bara zapewniają optymalną wydajność mycia w całym wnętrzu maszyny. Regulacja ciśnienia wody »VarioPower« zapewnia dostosowanie ciśnienia mycia w taki sposób, aby dokładnie odpowiadał rzeczywistemu zabrudzeniu zmywanych przedmiotów. Rezultat: doskonale umyte garnki i przyrządy kuchenne oraz maksymalna higiena.

Składane drzwi

W przypadku zmywarek do garnków i przyrządów kuchennych z serii UF, nie tylko proces zmywania jest perfekcyjny. Czyszczenie wnętrza maszyny też: opcjonalne drzwi składane można odblokować i po prostu złożyć. Wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, a wnętrze maszyny jest łatwo dostępne.

Odzysk ciepła

Inteligentne wykorzystanie energii: opcjonalnie UF można wyposażyć w zintegrowany system odzysku ciepła z powietrza wylotowego »Energy«. Wykorzystuje on energię z gorącej pary do wstępnego ogrzania zimnej wody dopływowej. To znacznie zmniejsza zużycie energii, obniża koszty eksploatacyjne i zapewnia, że po otwarciu maszyny prawie wcale nie wydobywa się para.

Wózek z koszem

Ergonomiczny. Praktyczny. Nieskomplikowany. Wózek z koszem, który jest dostępny jako akcesorium, pozwala na szybkie zebranie i łatwy transport nieporęcznych i dużych naczyń. Przy maszynie kosz jest po prostu przesuwany bezpośrednio z wózka do wnętrza maszyny. Po umyciu wszystko można równie szybko posortować i odłożyć. Zapewniając optymalną pracę w zmywalni.

Connected wash

Cyfryzacja stwarza nowe możliwości w zakresie przemysłowego zmywania naczyń oraz poprawia bezpieczeństwo i wydajność. Dzięki CONNECTED WASH, model UF można zintegrować z Twoją siecią LAN lub WLAN. Twoje dane operacyjne są analizowane i oceniane w celu przedstawienia Ci konkretnych zaleceń dotyczących optymalizacji procesu zmywania. Dzięki powiązanej aplikacji masz przez cały czas dostęp do danych, które są dla Ciebie ważne i jesteś powiadamiany o każdej usterce.