Ekspresy gastronomiczneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

Szacowany czas czytania: 9 minut

WMF 5000 S+ to nowy model klasy premium automatycznych ekspresów do kawy WMF. Zaprojektowany pod kątem bardzo dużej wydajności (250 napojów dziennie) w pełni automatyczny sposób spełnia oczekiwania klientów pod każdym względem – niezależnie od tego, czy chodzi o jakość produktu czy też różnorodność napojów. Reprezentując niezwykłe osiągnięcie inżynieryjne i projektowe, elegancki profil WMF 5000 S+ zawiera zaskakujący wachlarz funkcji o wysokiej wydajności, konfigurowalne opcje i innowacje zorientowane na klienta.

WMF 5000 S+ łączy elegancki wygląd z przyjazną dla użytkownika obsługą, wysokiej jakości komponentami z przyszłościową łącznością cyfrową oraz imponującą wydajnością z rozbudowanymi opcjami konfiguracji i dostosowywania. Krótko mówiąc, łączy w sobie doskonałą kawę z bezproblemową obsługą w każdym środowisku. Co najważniejsze, jest zbudowany z myślą o całkowitej niezawodności przez długi czas. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoi klienci możecie cieszyć się owocami innowacji WMF przez wiele lat.

Cechy charakterystyczne

Wysoka wydajność

WMF 5000 S+ robi doskonałe kawowe specjały i sprawia, że są one szybkie. Dzięki temu jest idealny do zaspokojenia wymagających klientów w sytuacjach o dużym popycie.

Równoległe przygotowanie kawy i gorącej wody

Aby nadążać za wysokim popytem nawet w godzinach szczytu, modele 400 V WMF 5000 S+ mogą jednocześnie dozować napoje kawowe i gorącą wodę. Jest to możliwe dzięki zoptymalizowanemu bojlerowi, który zapewnia zwiększoną moc grzewczą do 9 kW.

Zaparzacz do dużych obciążeń

Wytrzymały zaparzacz ze stali nierdzewnej jest produkowany w Niemczech z wytrzymałych komponentów, aby zagwarantować wysoką wydajność i maksymalną niezawodność przez wiele lat eksploatacji. Jego konstrukcja obejmuje solidną, kutą matrycowo ramę i drobne sito do przygotowywania drobniejszych receptur, a jego pojemność 19g pozwala na zaparzanie większych partii w jednym kroku. Ponieważ jest na stałe zainstalowany w maszynie, zaparzacz nie wymaga dodatkowego czyszczenia.

Kolorowy wyświetlacz dotykowy 10”

WMF 5000 S+ natychmiast zachęca do interakcji dzięki atrakcyjnemu 10-calowemu kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu, przedstawiającemu realistyczne obrazy produktów i indywidualne światy kolorów. Nawigacja jest intuicyjna, wykorzystując znajome menu dotykowe i przesuwane, z dostępnymi trybami obsługi i samoobsługi. Idealny do prezentacji informacji o wartościach odżywczych, wyświetlacz może być również używany do wyświetlania filmów, na przykład do promowania ofert specjalnych o określonych porach dnia.

2 milk solution

Dzięki opcjonalnemu rozwiązaniu możesz zaoferować dwa różne rodzaje mleka dając swoim klientom wybór mleka o np. niskiej zawartości tłuszczu, soi lub o niskiej zawartości laktozy. Funkcja automatycznego przełączania zaworu powoduje, że dwa rodzaje mleka nie stykają się ze sobą, a do przygotowania napoju wykorzystywany jest tylko wybrany rodzaj mleka.

Dynamic Milk Assist

Innowacyjna technologia Dynamic Milk Assist zapewnia stałą, wysoką jakość wszystkich napojów mlecznych. Za pomocą najnowocześniejszych czujników stale monitoruje temperaturę w chłodziarce i przepływ mleka w maszynie. W oparciu o te wartości reguluje takie czynniki jak prędkość pompy, aby stworzyć idealną piankę mleczną o wybranej konsystencji. Ponadto Dynamic Milk Assist może również wykryć, kiedy poziom mleka jest pusty, nawet w systemach typu bag-in-box.

Automatyczna wylewka z regulacją wysokości

Wylewka w WMF 5000 S+ automatycznie dostosowuje się do optymalnej wysokości dla każdego wybranego napoju, w zależności od ustawionej wartości dla każdego przepisu. Dzięki temu temperatura napoju pozostaje idealna, a brzydkie plamy mleka na obudowie to już przeszłość.

Dynamic Coffee Assist

Dynamic Coffee Assist na stałe gwarantuje najwyższą jakość wszystkich kawowych specjałów na bazie espresso oferowanych przez WMF 5000 S+. Po ustawieniu jakości napoju ten bezprecedensowy system stale monitoruje przepływ parzenia, dokonując w razie potrzeby automatycznej regulacji stopnia zmielenia lub ilości kawy. W ten sposób czas parzenia, ekstrakcja i wartość pozostają stałe, dzięki czemu wiesz, że Twoi klienci będą cieszyć się niezmiennie doskonałą kawą. Nowe żarna młynków do kawy zapewniają mniejsze pylenie podczas mielenia i wysoką precyzję, co zapewnia maksymalną trwałość i łatwość konserwacji.

WMF CoffeeConnect w standardzie.

WMF CoffeeConnect umożliwia gromadzenie cennych danych o maszynie. Gdziekolwiek jesteś, w każdej chwili możesz uzyskać przegląd swoich wyników sprzedaży i aktualnych informacji serwisowych. Otrzymasz ostrzeżenia, które poinformują Cię, czy zaczyna brakować materiałów eksploatacyjnych lub czy wymagana jest konserwacja. Co więcej, dzięki dwukierunkowej konstrukcji systemu, możesz wysyłać dopasowane oferty promocyjne ze swojego biurka bezpośrednio na wyświetlacz wybranej maszyny. Podstawowe funkcje są dostępne bezpłatnie. WMF CoffeeConnect zbiera, analizuje i przetwarza dane o Twoich ekspresach do kawy, umożliwiając optymalizację procesów, obniżenie kosztów obsługi i zwiększenie sprzedaży.

WMF AutoClean

W przełomowym, oszczędzającym czas, nowym rozwiązaniu ręczne czyszczenie systemów kawy i mleka w wybranych modelach profesjonalnych ekspresów do kawy WMF staje się przeszłością. Wystarczy raz skonfigurować cykl czyszczenia, a system WMF AutoClean zajmie się resztą – niezależnie i automatycznie.  Automatyzując proces czyszczenia, system WMF AutoClean dodatkowo rozszerza listę innowacji wprowadzonych przez firmę WMF w celu zaoszczędzenia czasu, zwiększając wygodę z użytkowania profesjonalnego ekspresu do kawy.

Stacja syropowa (opcja)

Wyposażając ekspres w stację syropową można stworzyć nowe interpretacje swoich ulubionych napojów dodając do nich syropy smakowe.

Dane techniczne

Opcjonalny system 2-Milk Solution