Lady chłodniczeOferta dla sklepów
Czas czytania: 3 minuty

Firma Igloo to jedna  z najdynamiczniej rozwijających się firm wśród producentów przemysłowych rozwiązań chłodniczych w Europie. Jest to marka, która dzięki innowacyjnym produktom, jakości oraz stylistyce, zyskała uznanie zarówno w Polsce, jak również na rynkach międzynarodowych. 

Linia witryn Pastella zaprojektowana została z myślą o nowoczesnych konceptach sprzedażowych, w których niezbędna jest elastyczność aranżacji i możliwość szybkiej reakcji na zmianę asortymentu, nawet w ciągu dnia. 

Innova to nazwa linii witryn cukierniczych firmy IGLOO, w której po raz pierwszy zastosowano innowacyjny system otwierania szyby frontowej. Dystrybutory do lodów, szafy chłodnicze i lady sprzedażowe Innova można zestawiać w ciągi lub użytkować jako oddzielne moduły. Przestronne i oświetlone wnętrza urządzeń Innova zapewnia doskonałą prezentację produktów cukierniczych. 

Witryna cukiernicza Cube to bardzo elegancka i nowoczesna forma wzornicza. Charakteryzuje się panoramiczną przestrzenią ekspozycyjną. Dzięki zastosowaniu bardzo dużych powierzchni szklanych jest doskonałym miejscem by wyeksponować ciasta, torty, wyroby czekoladowe. 

Hornada to neutralny regał ekspozycyjny, który idealnie sprawdzi się w eksponowaniu oraz sprzedaży chleba i bułek. Pieczywo może być układane na 4 funkcjonalnych półkach sprzedażowych z regulacją wysokości i kąta zawieszenia oraz w szafce dolnej z półką wysuwaną. Regał na piekarniczy Hornada może mieć zastosowanie jako pojedynczy moduł lub może być łączony w ciągi, dzięki czemu nadaje się do małych lub dużych piekarni, większych marketów spożywczych i hipermarketów posiadających stoiska piekarnicze. 

Gelato 2 to dystrybutor lodów typu pozzetti (z j. włoskiego: studzienki). Ten sposób przechowywania lodów pozwala utrzymać stabilną temperaturę i chroni towar przed światłem, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość. Ciekawa, przykuwająca oko stylistyka i nowoczesne rozwiązania chłodnicze sprawiają, że Gelato 2 sprosta oczekiwaniom każdego z Klientów. 

Aruba to dystrybutor lodów, który ze względu na swoje rozmiary doskonale sprawdzi się w lokalach o mniejszym metrażu, szczególnie w cukierniach, kawiarniach i małych stoiskach z lodami. Pomimo niewielkich rozmiarów urządzenie jest przystosowane do sprzedaży nawet dwudziestu ośmiu smaków produktu. 

Wojtek to dystrybutor lodów o klasycznej linii stylistycznej. Dzięki zastosowaniu giętej szyby frontowej o bardzo dużej powierzchni, umożliwia bardzo atrakcyjną ekspozycję sprzedawanych produktów. Obsługę ułatwia wykonany z blachy nierdzewnej blat roboczy, roleta oraz nawiew ciepłego powietrza na szybę.