Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 4 minuty

Uniwersalna. Mocna. Dostosowana do potrzeb zmywarka z transportem koszowym. Do zmywania na dużą skalę. Ekonomiczna i niezawodna.

Wysoka jakość zmywania, niskie koszty eksploatacyjne, absolutna niezawodność. Wszystkie ważne czynniki podczas zakupu zmywarki z transportem koszowym. MTR spełnia te wymagania i jest również niezwykle elastyczna. Do każdego rodzaju zmywanych naczyń. Do dużych i bardzo dużych ilości naczyń. Do dużych i małych zmywalni.

Norman Kammler, Starszy menedżer produktu

Zmywanie różnorodnych przedmiotów na dużą skalę. Bez stałych czasów mycia, rozłożonych nieregularnie w ciągu dnia. To praca dla MTR: wydajna wielozbiornikowa zmywarka z transportem koszowym wykonuje swoją pracę bez wysiłku. Bez względu na to, co się zdarzy. Jest łatwa w użytkowaniu i ekonomiczna. Modułowa konstrukcja i indywidualna konfiguracja. Idealnie dopasowana do przestrzeni, którą dysponujesz i Twoich wymagań. Maszyna, na której możesz polegać i która gwarantuje bezpieczeństwo. W kuchniach hotelowych i restauracjach. W mniejszych stołówkach i ośrodkach opieki zdrowotnej. Zawsze w gotowości.

CECHY PRODUKTU MTR

STEROWANA ZMYWANYMI NACZYNIAMI AKTYWACJA STREFY MYCIA

Innowacyjna funkcja MTF: strefy mycia wstępnego, mycia zasadniczego i płukania działają tylko wtedy, gdy są aktywowane przez przesuwające się myte naczynia. Pozwala to zaoszczędzić zasoby i obniżyć koszty eksploatacyjne. Ponieważ woda, moc, środek myjący i nabłyszczacz są wykorzystywane w sposób wydajny i ekonomiczny.

CIĄGŁY SYSTEM TRANSPORTU KOSZY

Specjalny system napędowy to umożliwia: kosze są transportowane przez poszczególne strefy MTR ze stałą prędkością. W rezultacie zmywane naczynia są w stałym kontakcie z wodą. Zapewnia to idealnie czyste rezultaty zmywania.

SYSTEM OSZCZĘDZANIA ŚRODKA MYJĄCEGO

Pionierskie metody: system oszczędzania środka myjącego wykorzystuje specjalny proces w celu uzyskania dodatkowych oszczędności kosztów eksploatacyjnych. Krótko mówiąc: tylko 50% wody w strefie płukania jest odprowadzane z powrotem przez strefę mycia głównego do strefy mycia wstępnego. Druga połowa trafia bezpośrednio do strefy mycia wstępnego – za pomocą wymiennika ciepła. To oszczędza chemię i zużywa mniej energii.

POMPA CIEPŁA

Oprócz systemu odzysku ciepła z powietrza wylotowego »Energy« dostępna jest również pompa ciepła »ClimatePlus« jako dodatkowa opcja oszczędzania energii dla MTR: nie tylko pobiera energię cieplną z wnętrza maszyny do podgrzania zbiornika i wody do płukania – wykorzystuje również ciepło z powietrza w pomieszczeniu. Pozwala zaoszczędzić do 16 kWh na godzinę pracy. To znacznie zmniejsza zużycie energii i obniża koszty eksploatacyjne.

SYSTEM OSZCZĘDZANIA ŚRODKA MYJĄCEGO

Pionierskie metody: system oszczędzania środka myjącego wykorzystuje specjalny proces w celu uzyskania dodatkowych oszczędności kosztów eksploatacyjnych. Krótko mówiąc: tylko 50% wody w strefie płukania jest odprowadzane z powrotem przez strefę mycia głównego do strefy mycia wstępnego. Druga połowa trafia bezpośrednio do strefy mycia wstępnego – za pomocą wymiennika ciepła. To oszczędza chemię i zużywa mniej energii.

FILTRACJA ŁUGU

Im czystsza woda myjąca, tym lepszy rezultat zmywania. Dlatego MTR jest wyposażona w skuteczny system filtracji ługu. Duże cząstki brudu zostają wyłapane w poszczególnych strefach przez wyjmowane sito powierzchniowe. Następnie Mediamaty odfiltrowują najdrobniejsze cząstki, takie jak fusy z kawy. Sito pompy chroni pompę przed uszkodzeniami mechanicznymi. W rezultacie woda myjąca pozostaje czysta przez cały czas.

ZALETY PRODUKTU MTR

BEZPIECZEŃSTWO HIGIENY

MTR została zaprojektowana dla zapewnienia najwyższych standardów higieny. Przy budowie Twojej maszyny. Twojej koncepcji higieny i czyszczenia. Twoich specjalnych programach i detalach wyposażenia. Dlatego spełnia wszystkie wymagania normy DIN.

PRZYJAZNA UŻYTKOWNIKOWI

Ekran dotykowy z czytelnymi piktogramami. Intuicyjny wybór programu. Drzwi, które można otworzyć o 180°. Otwieranie urządzenia bez wysiłku, jednym palcem. Dobrze zaprojektowane detale sprawiają, że obsługa MTR jest prosta, bezpieczna i wygodna.

DOSKONAŁE REZULTATY ZMYWANIA

System zmywania MTR jest niezwykle skuteczny. Zapewnia czystość i higienę na najwyższym poziomie. Przez cały czas. Nawet przy dużych ilościach naczyń.

EKONOMICZNA

Ze zintegrowanymi funkcjami ekonomicznymi: dzięki innowacyjnej technologii w strefie płukania zużycie wody w MTR jest zredukowane do minimum. To także znacznie zmniejsza zużycie energii i chemii myjącej. Ogólnie oznacza to niższe koszty eksploatacyjne. I większą oszczędność.