Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 4 minuty

Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych GS 630

Kompaktowa. Mocna. Prosta w obsłudze. Najmniejsza na świecie zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych. Mała, ale potężna.

Małe kuchnie. Niewielkie lady. Pomieszczenia o ograniczonej przestrzeni. To opcja wszędzie tam, gdzie wydaje się, że nie ma miejsca na zmywarkę: GS 630 od Winterhalter. To tutaj najmniejsza na świecie zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych ujawnia swoje zalety.

Prawie nie zajmuje miejsca i mieści się również pod blatem. Jest łatwa w użytkowaniu i myje szybko, ekonomicznie i wydajnie. W piekarniach i sklepach mięsnych. W branży cateringowej i sieciach gastronomicznych. I ma sporą moc: dzięki wysokiemu ciśnieniu wody usuwa nawet uporczywy brud, pozostawiając garnki i naczynia kuchenne w higienicznej czystości. Bez względu na to, co się zdarzy. Blachy do pieczenia, pojemniki GN, skrzynie Euronorm. Formy do pieczenia i sita. Jak również naczynia, naczynia szklane i sztućce. GS 630 gwarantuje doskonałe rezultaty zmywania.

Kompaktowa, elastyczna, mocna. Maszyna GS 630 jest prosta i od wielu lat przekonuje naszych klientów na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni!

Manuel Kreibich, Międzynarodowy menedżer produktu

Zalety produktu

DOSKONAŁE REZULTATY ZMYWANIA

Niezwykle wydajny system zmywania. Z rewersyjnymi ramionami myjącymi. GS 630 gwarantuje doskonałe mycie. Nawet jeśli zmywane naczynia są bardzo brudne.

ŁATWA W OBSŁUDZE

Uruchamianie maszyny za pomocą 1 przycisku. Intuicyjna i kodowana kolorami. Wyświetlacz temperatur i poziomów napełnienia. Obsługa GS 630 jest łatwa i bezpieczna.

WYSOKA JAKOŚĆ

Wspaniałe materiały. Staranne wykończenie. GS 630 spełnia wysokie standardy jakości Winterhalter. I jest całkowicie niezawodna oraz trwała.

BEZPIECZEŃSTWO HIGIENY

System czterokrotnej filtracji ługu. Monitorowanie ustawionych temperatur. Automatyczny program samoczyszczenia urządzenia. I łatwe czyszczenie ręczne. GS 630 zapewnia maksymalne bezpieczeństwo higieny.

Cechy produktu

WYMIARY

Wysokość 820 mm. Szerokość 870 mm. Głębokość 600 mm. Dzięki tym wymiarom, GS 630 jest najmniejszą na świecie zmywarką do garnków i przyrządów kuchennych. I mieści się pod blatem.

REWERSYJNY SYSTEM MYCIA

Kwestia technologii: Winterhalter opracował system mycia, w którym woda maksymalnie pokrywa naczynia zmywane. Umożliwia to sześć rewersyjnych systemów mycia. Jeden na górze, jeden na dole. W połączeniu ze zintegrowanymi dyszami myjącymi o dużej mocy, system ten zapewnia doskonałe rezultaty zmywania nawet w przypadku uporczywych zabrudzeń.

OBSŁUGA ZA POMOCĄ JEDNEGO PRZYCISKU

Łatwość, wygoda i całkowite bezpieczeństwo. Właśnie tego Winterhalter oczekuje od zmywarki. W przypadku GS 630 oznacza to intuicyjną obsługę za pomocą jednego przycisku kodowanego kolorami. To wszystko, czego potrzeba. Kiedy personel regularnie się zmienia, jest to oczywistą zaletą.

WSTĘPNE PŁUKANIE ZIMNĄ WODĄ

Każdy, kto pracuje z białkami i skrobią, o tym wie: wstępne płukanie zimną wodą jest ważne, aby uniknąć przypieczenia zabrudzeń na naczyniach. GS 630 mogą być zatem opcjonalnie wyposażone we wstępne płukanie zimną wodą. Czysta, zimna woda usuwa brud przed rozpoczęciem właściwego cyklu zmywania. Gwarantuje to higienicznie czyste rezultaty zmywania i zmniejsza nakład pracy związany z ręcznym myciem wstępnym.

FILTRACJA ŁUGU

Im czystsza woda myjąca, tym lepszy rezultat zmywania. Dlatego GS 630 jest wyposażona w skuteczny system filtracji ługu. Duże cząstki brudu zostają wyłapane przez wyjmowane sito powierzchniowe. Następnie Mediamat odfiltrowuje najdrobniejsze cząstki, takie jak fusy z kawy. Sito pompy chroni pompę przed uszkodzeniami mechanicznymi. W rezultacie woda myjąca pozostaje czysta przez cały czas.

PRZEŁĄCZANIE TEMPERATURY

Gotowa na każdą ewentualność: GS 630 jest opcjonalnie dostępna z funkcją przełączania temperatury. Pozwala to na szybkie i łatwe obniżenie temperatury płukania. Z 85 °C dla mycia garnków i naczyń kuchennych oraz naczyń, do zaledwie 65 °C dla naczyń szklanych.

PROGRAM SAMOCZYSZCZENIA URZĄDZENIA

Pod koniec dnia roboczego: GS 630 ma program samoczyszczenia z instrukcją, by zapewnić perfekcyjną pracę maszyny przez wiele lat. Czyszczenie wnętrza maszyny rozpoczyna się za naciśnięciem jednego przycisku. Pompa odpływowa odpompowuje wodę resztkową z maszyny i zapobiega powstawaniu osadów lub zapachów.

TERMOSTOP

Płukanie ma kluczowe znaczenie dla uzyskania idealnie higienicznych rezultatów zmywania. Ale tylko wtedy, gdy temperatura płukania jest odpowiednia. GS 630 sama się monitoruje: funkcja Termostop nie pozwala na rozpoczęcie procesu płukania, dopóki temperatura w bojlerze nie osiągnie 85 °C.

OSŁONA ANTYROZBRYZGOWA

Bezpieczna osłona przed pryskaniem: GS 630 spełnia wymagania dotyczące osłony antyrozbryzgowej w klasie IPX5 ze standardową okładziną tylnej ściany. Jednocześnie obudowa zapewnia bezpieczne czyszczenie zewnętrznej części maszyny.

WYŚWIETLACZ TEMPERATURY

Zawsze miej oko na to, co jest ważne: temperatury zbiornika i bojlera są wyświetlane na panelu sterowania GS 630. W rezultacie można je szybko i łatwo monitorować. Zapewniając maksymalne bezpieczeństwo w zakresie higieny.

DOZOWNIK ŚRODKA MYJĄCEGO

Potężny duet: oprócz standardowego dozownika nabłyszczacza, GS 630 jest dostępna z opcjonalnym zintegrowanym dozownikiem środka myjącego. Zaleta: dozownik środka myjącego jest wbudowany w maszynę, aby zaoszczędzić miejsce, i gwarantuje doskonałe rezultaty zmywania dzięki precyzyjnemu dozowaniu ilości chemii myjącej.

URZĄDZENIE USUWAJĄCE PIANĘ

Z serią GS 630 masz wszystko pod kontrolą. W tym powstawanie piany, które może być spowodowane przez białka znajdujące się w maszynie co ma negatywny wpływ na rezultat zmywania. Dzięki opcjonalnemu dozownikowi, do wody myjącej dodawane są specjalne środki usuwające pianę. Całkowicie automatycznie. Zapewniając niezmiennie dobry rezultat zmywania.

SYGNALIZACJA DŹWIĘKOWA

Najlepiej zawsze zachować ostrożność: GS 630 jest również dostępna z opcją sygnalizacji dźwiękowej w razie braku środka chemicznego. Jeśli zbiornik środka myjącego lub nabłyszczacza jest pusty włączy się sygnał dźwiękowy.

CZĘŚCI DOLNE

Zamiast GS 630 pod blatem, może wolisz wolnostojące urządzenie na odpowiedniej wysokości roboczej? Czy może raczej wolisz schować kosze do zmywania, kanistry ze środkiem myjącym i nabłyszczaczem pod maszynę? Rozważaliśmy te opcje i opracowaliśmy specjalne rozwiązania dla GS 630 dostosowane do tych wymagań. Otwarte i zamknięte, o różnych wysokościach, z szufladą lub bez. Do ergonomicznej pracy i przechowywania oszczędzającego miejsce.