Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 3 minuty

Aby w przyszłości móc jeszcze lepiej spełniać najwyższe wymagania, inżynierowie z firmy Winterhalter zainwestowali całą swoją wiedzę w rozwój nowych urządzeń do odwróconej osmozy. Wraz z nową generacją urządzeń możemy z pewnością zagwarantować czystość zmywanych naczyń i sztućców bez konieczności ich polerowania i bez wpływu na jakość. Dzięki temu można się skoncentrować na najważniejszym zadaniu: uszczęśliwieniu swoich gości.

O WYNIKACH ZMYWANIA DECYDUJE TAKŻE WODA

Urządzenia zewnętrzne do odwróconej osmozy AT Excellence-S i AT Excellence-M przekonują swoją absolutną niezawodnością, jeśli chodzi o perfekcyjnie efekty zmywania. Dzięki funkcji AquaOpt, po dłuższych przerwach w zmywaniu, woda jest tak długo uzdatniania, aż jej jakość osiągnie żądany poziom. Tryb pracy urządzenia AT Excellence jest wyświetlany na ekranie zmywarki. Można szybko rozpoznać i usunąć zakłócenia. Obowiązujące w Europie przepisy zalecają zastosowanie takiego rozwiązania. AT Excellence można szybko i łatwo podłączyć do zmywarki poprzez plug and play. Przestrzeganie licznych przepisów BHP i inteligentne czujniki zapewniają najlepsze z możliwych efekty zmywania i optymalną ochronę urządzenia.

Zawsze perfekcyjny efekt zmywania

Urządzenia do odwróconej osmozy serii AT Excellence usuwają z wody prawie 100% zawartych w niej niepożądanych składników. Dzięki wysokiej czystości wody można uzyskać perfekcyjne rezultaty zmywania.

AquaOpt – jakość wody, jakiej oczekujesz

Podczas dłuższych przerw w zmywaniu funkcja AquaOpt optymalizuje jakość wody. Można ją dostosować do specyficznych dla danego zakładu wymagań jakościowych. Dzięki temu do zmywania będzie stosowana stale woda w optymalnej jakości. Gwarantuje to osiąganie zawsze wymaganych rezultatów zmywania.

Wyświetlanie trybu pracy na ekranie urządzenia

Dzięki bezpośredniemu połączeniu w urządzeniach serii AT Excellence wyświetlane są tryby pracy na ekranie zmywarki. Zakłócenia (np.funkcji filtrowania wstępnego lub jakości wody) są komunikowane jako błędy i można jest szybko usunąć.

Większa wydajność i maksymalna trwałość

Poprawa wydajności przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów – taką podstawową zasadę realizuje seria AT Excellence.

Plug-and-play dzięki wbudowanemu WSE

Prawnie wymagane urządzenie zabezpieczające techniki wodnej (WSE) zostało już wbudo- wane w przypadku maszyn serii AT Excellence.* Wystarczy podłączyć prąd oraz wodę i urządzenie jest gotowe do pracy. Nie ma konieczności montowania dodatkowych instalacji, a co za tym idzie nie powstają dodatkowe koszty.

Dostosowanie do warunków w miejscu eksploatacji

Podczas instalacji parametry urządzenia serii AT Excellence są dostosowywane do zakresu twardości wody w miejscu eksploatacji. To najlepsza przesłanka pozwalająca na optymali- zację wydajności i przedłużenie okresu działania membrany.

Inteligentne przełączanie membran

Przełączanie się membran przyczynia się do zminimalizowania ilości brudnej wody, przedłużenia trwałości i zmaksymalizowania wydajności AT Excellence.

Komfort i bezpieczeństwo

Niezależna od języków obsługa, przemyślany system zabezpieczeń i optymalna dostępność są dowodem na to, że seria AT Excellence stawia na niezawodność oraz komfort obsługi i serwisu.

Godna naśladowania koncepcja bezpieczeństwa

Czujniki wycieku, braku filtra wstępnego i ochrony pompy zabezpieczają pracę urządzenia i minimalizują szkody powstałe w następstwie awarii.

Intuicyjna obsługa

Wyświetlanie barwnych kodów trybu pracy, niezależna od języków komunikacja poprzez piktogramy oraz dodatkowe wyjaśnienie w języku krajowym ułatwiają obsługę i minimalizują ryzyko błędnego użycia.

Stałe zadowolenie z serwisu

Komfort serwisu był ważnym kryterium podczas projektowania urządzeń z serii AT Excellence. Odzwierciedla się to w zminimalizowanym nakładzie czasu pracy podczas instalacji urządzenia w systemie plug and play przez serwis dla klientów, rozruchowi urządzenia prowadzonemu zgodnie z menu i zoptymalizowanej pod kątem serwisu konstrukcji urządzenia.

Dane techniczne

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

    Winterhalter