Oferta dla pralniPralnice profesjonalneSuszarki profesjonalne
Czas czytania: 3 minuty

Aplikacja appWash, innowacyjna usługa firmy Miele Operations & Payment Solutions GmbH, łączy w sieć całą pralnię z cyfrową platformą typu all-in-one. Czy to w budynku mieszkalnym, akademiku czy gdzie indziej – aplikacja appWash zapewnia optymalne działanie pralni. Oznacza to mniejszy nakład pracy i maksymalną przejrzystość. Dzięki appWash zdigitalizujesz swoją pralnię i skutecznie zmniejszysz koszty codziennej działalności.

  • Większa przejrzystość. Cyfrowy podgląd, dzięki czemu możesz zawsze i wszędzie mieć wgląd w to, co się dzieje w pralni.
  • Mniejszy nakład pracy. Koniec z wydawaniem kart lojalnościowych, zbieraniem monet i gotówki, konserwacją pojemników na monety i utratą przychodów z powodu kradzieży.

Aplikacja appWash oferuje maksymalną elastyczność dzięki dwóm zaawansowanym funkcjonalnościom. Funkcja appWash Pay dba o rozliczanie wszystkich transakcji płatniczych w pralni. Funkcja appWash Relax rozszerza zakres usług o kompleksowy serwis – od zakupu pralek poprzez serwis techniczny po kompletny out- sourcing bez dodatkowych kosztów.

Obie oferty stanowią przyszłościowe rozwiązania, które otworzą przed Tobą i Twoimi użytkownikami proste, elastyczne i cyfrowe możliwości prania – dzięki aplikacji AppWash dla użytkowników i spersonalizowanemu portalowi internetowemu dla Ciebie.

Twoi klienci również na tym zyskają. Wystarczy pobrać darmową aplikację „appWash by Miele“ na smartfon i pranie staje się wygodne.

  • Proste. Kilkoma kliknięciami zarezerwuj pralnicę i zapłać przez Internet. Koniec z szukaniem drobnych i oczekiwaniem na wolną maszynę.
  • Pranie. Dzięki appWash uruchamiasz proces prania z kanapy. I poświęcasz możliwie najmniej czasu temu często kłopotliwemu tematowi.

Więcej jakości Miele. Kompleksowe rozwiązanie z jednego źródła.

Kompatybilne z wszystkimi urządzeniami z systemem inkasującym


Małe Olbrzymy są prawdopodobnie najbardziej rozpowszechnionymi urządzeniami na rynku pralni samoobsługowych. Zarówno poprzednia, jak i obecna generacja może być używana z appWash bez żadnych problemów.
Już teraz kompatybilna jest również duża część portfolio profesjonalnej techniki pralniczej. Obecnie appWash wykorzystuje te same interfejsy, co wszystkie inne systemy inkasujące. Oznacza to, że wszystkie pralnice i suszarki Miele, które można dziś podłączyć do systemu inkasującego, można również połączyć z appWash, np.:

PralkiSuszarki
PWM 507/8PDR 508
PW 906/7/8PDR 908
PW 5082/84,PT 5186
PW 5105PT 7186/89
PW 6080/89PT 8203
PW 413/18PT 8301
PW 811/14/18PT 825x
PWM 514/20PT 833x
PWM 912/14/20PT 840x
PT 850x
PT 880x
PDR 514/518/522/528/544
PDR 914/9187922/928/944

Przegląd produktów


appWash PAY – Zespół appWash jest Twoim dostawcą usług płatniczych

Prowadzisz pralnię? W akademiku lub w budynku wielorodzinnym? appWash PAY pozwoli na przeniesienie tego miejsca w świat cyfryzacji. Dzięki aplikacji „appWash by Miele“ Twoi użytkownicy mogą wygodnie rezerwować maszyny i dokonywać płatności przez Internet – kartą kredytową, PayPal lub przelewem SEPA. Dzięki portalowi internetowemu „appWash connect“ możesz zawsze i wszędzie kontrolować pracę maszyn we wszystkich pralniach.

appWash RELAX – Zespół appWash zajmuje się obsługą Twojej pralni

Chcesz się skupić na swojej podstawowej działalności? Pralnia przysparza dużo pracy? Dzięki appWash RELAX całą obsługę pralni można przekazać zespołowi appWash. Firma zajmuje się wszystkimi aspektami – od maszyn po aplikację „appWash by Miele“ dla użytkowników. Nie musisz się martwić żadnymi inwestycjami i kosztami bieżącymi związanymi z konserwacją i obsługą. Rozlicza się bezpośrednio z użytkownikami i zajmuje się wszystkimi kwestiami.