Aplikacje
Czas czytania: 2 minuty

Rezerwuj i płać za pralnicę online za pomocą kilku kliknięć. appWash zinformatyzuje Twoją pralnię!

appWash upraszcza na tyle, na ile to możliwe, niezbędną, często uciążliwą czynność prania. Na swoim smartfonie możesz korzystać z appWash w każdej chwili i w każdym miejscu. Dzięki temu pranie staje się nowoczesne i cyfrowe. I to wszystko bez przeciążania aplikacji. Bez niepotrzebnych opcji i funkcji dodatkowych, ponieważ i tak wszystko kręci się wokół prania.

Co może appWash? W zasadzie tylko to, czego potrzebujesz do prania i suszenia:

1 | Przeglądać i rezerwować wolne pralnice i suszarki – bez wielokrotnego przeszukiwania pralni i niepotrzebnego czekania, ponieważ wszystkie urządzenia są zajęte.

2 | Płacić bezgotówkowo przez PayPal itp. – bez szukania drobnych lub kupowania żetonów. I to bez żadnych dodatkowych kosztów.

3 | Otrzymywać powiadomienia, gdy Twoje pranie jest gotowe – bez przebywania w pralni dłużej niż to konieczne – z pewnością masz ciekawsze zajęcia.

Jak możesz korzystać z appWash.

appWash jest serwisem dla pralni przydomowych, z których korzysta się we wszelkiego rodzaju wspólnotach mieszkaniowych i w których płaci się za pranie. Gdy administrator Twojej pralni, np. wynajmujący, zdecyduje się na zastosowanie appWash, z pewnością Cię o tym powiadomi. Wtedy po prostu pobierzesz aplikację, zarejestrujesz się i możesz zaczynać.

Pobierz bezpłatną aplikację ze sklepu App Store lub Google Play