Filtry do wodyOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

Technologia odwróconej osmozy jest również szeroko stosowana w branży HoReCa od wielu lat. Zawsze wyzwaniem było przy tym uproszczenie instalacji, serwisu i obsługi urządzeń. BWT water + more praktycznie na nowo przemyślała koncepcję odwróconej osmozy. Podstawowym celem było tutaj proste i wydajne użytkowanie zgodnie ze specyficznymi wymaganiami branży gastronomicznej.

Rezultatem jest prawdziwa rewolucja. Technologia bestaqua ROC BWT.

Uzdatnianie wody pitnej do postaci czystej wody dla specjalnych wymagań branży gastronomicznej jeszcze nigdy nie było tak łatwe, tanie i bezpieczne

Zalety technologii bestaqua ROC BWT


Widoczną oznaką nowej generacji urządzeń jest innowacyjny moduł membranowy. Na pierwszy rzut oka wygląda jak jeden z milionów wypróbowanych i przetestowanych filtrów do wody BWT water+more. Ale cały sekret tkwi we wnętrzu tego modułu. Jest wyposażony w jedną z najpotężniejszych na świecie membran BWT, która działa, działa i działa… bezobsługowo i zawsze bardzo wydajnie.
System odwróconej osmozy BWT bestaqua ROC demonstruje swoje mocne strony przede wszystkim wtedy, gdy substancji towarzyszących w nieuzdatnionej wodzie jest dużo lub zapotrzebowanie na czystą wodę jest wysokie, a także gdy istnieje potrzeba znormalizowanego uzdatniania wody, które zapewni niezawodne wyniki na całym świecie.

Jak działa odwrócona osmoza?


Zasadniczo nieuzdatniona woda jest tłoczona przez specjalną membranę pod ciśnieniem. Praktycznie wszystkie rozpuszczone sole (jony) są w ten sposób zatrzymywane (w koncentracie), dzięki czemu uzyskuje się najczystszą i praktycznie zdemineralizowaną wodę.

Produkty z technologią odwróconej osmozy BWT


BWT bestaqua ROC


Systemy BWT bestaqua ROC BWT water+more zostały opracowane specjalnie do zastosowania w gastronomii i hotelarstwie. Dzięki wyjątkowej technologii odwróconej osmozy wyznaczają one nowe standardy uzdatniania wody.
Systemy wyposażone w nowe moduły membranowe BWT bestaqua MEMBRANE są bardzo wydajne i produkują czystą wodę, która jest potrzebna do zmywania naczyń oraz wytwarzania pary do pieców konwekcyjno-parowych i parowników lub podczas pieczenia.

 • Wysoka wydajność wynosząca 120 – 180 l/h
 • Wysoka retencja soli wynosząca > 97%
 • Wysoki odzysk wody do max. 50%
 • Dowolny wybór zawartości soli we frakcji przesączonej przez proste ustawienie bypassu
 • Bardzo kompaktowy i łatwy w obsłudze
 • Prosta wymiana filtra bez użycia narzędzi

BWT bestaqua ROC Coffee


BWT bestaqua ROC Coffee (Reverse Osmosis Compact) to niezwykle kompaktowy system odwróconej osmozy z wbudowaną technologią mineralizowania wody magnezem, dzięki czemu idealnie nadaje się do robienia kawy i wszelkich gorących napojów. Wszystkie zastosowane tutaj wkłady filtra można bardzo łatwo, szybko i bezpiecznie wymienić bez użycia narzędzi. Systemy BWT bestaqua ROC Coffee są solidne i trwałe. Działają niezwykle niezawodnie i wymagają tylko niewielkiej konserwacji.

 • Wysoka wydajność wynosząca 120 l/h
 • Wysoka retencja soli wynosząca > 97%
 • Wysoki odzysk wody do max. 50%
 • Dowolny wybór zawartości minerałów we frakcji przesączonej przez proste ustawienie bypassu
 • Idealny skład mineralny do gorących napojów dzięki technologii mineralizacji magnezem wody BWT
 • Bardzo kompaktowy i łatwy w obsłudze
 • Prosta wymiana filtra bez użycia narzędzi


W systemach BWT bestaqua ROC Coffee wykorzystywane są dwie kluczowe technologie BWT. Innowacyjna technologia membranowa w module BWT BESTAQUA MEMBRANE oraz opatentowana technologia BWT mineralizowania wody magnezem w filtrze BWT bestaqua PREMIUM, która uszlachetnia wodę za pomocą magnezu jako nośnika smaku. Użytkownicy na całym świecie korzystają więc z doskonałej ochrony przed osadzaniem się kamienia w tych systemach odwróconej osmozy, która zapewnia im powtarzalne wyniki w zakresie uzdatniania wody i doskonałe doznania sensoryczne dla miłośników kawy.

BWT bestaqua ROC Min


BWT bestaqua ROC Min (Reverse Osmosis Compact) to niezwykle kompaktowy system odwróconej osmozy z wbudowaną remineralizacją, dzięki czemu idealnie nadaje się do robienia kawy i wszelkich gorących napojów. Wszystkie zastosowane tutaj wkłady filtra można bardzo łatwo, szybko i bezpiecznie wymienić bez użycia narzędzi. Systemy BWT bestaqua ROC Min są solidne i trwałe. Działają niezwykle niezawodnie i wymagają tylko niewielkiej konserwacji.

 • Wysoka wydajność wynosząca 120 l/h
 • Wysoka retencja soli wynosząca > 97%
 • Wysoki odzysk wody do maks. 50%
 • Zintegrowana remineralizacja, szczególnie wody zdemineralizowanej
 • Bardzo kompaktowy i łatwy w obsłudze
 • Prosta wymiana filtra bez użycia narzędzi

W systemach BWT bestaqua ROC Min wykorzystywane są dwie kluczowe technologie: Innowacyjna technologia membranowa z wkładem filtra BWT BESTAQUA 14 MEMBRANE oraz specjalna remineralizacja za pomocą systemu BWT bestmin PREMIUM, zoptymalizowana do remineralizacji wody praktycznie całkowicie zdemineralizowanej po odwróconej osmozie.

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

  Wybierz system odwróconej osmozy