AktualnościOferta dla sklepówPiece
Czas czytania: 4 minuty

Dyskonty, sklepy internetowe, sklepy ekologiczne, targi – klasyczne punkty gastronomiczne w supermarketach odczuwają presję ze wszystkich stron. Aktualna konieczność: unikalny wyróżnik oferty. Nowe idee, koncepcje, oferty. Zorientowane na przyszłość. Zwiększające długość pobytu w sklepie. Różnorodne. Wzbudzanie oczekiwań, spełnianie oczekiwań.

Za pomocą bistro, street food, gorących bufetów. W drodze, w czasie przerwy obiadowej, w domu. Niezawodnie i z zachowaniem jednakowej jakości. Na poziomie restauracji. Nawet bez kwalifikacji kucharza. Nawet jeżeli brakuje pracowników. Ponieważ można liczyć na kompetentnego partnera: RATIONAL.

Supermarket przestaje być tylko miejscem, gdzie kupuje się produkty.

Market Lewiatan – Ornontowice

Gotowe koncepcje rzadko się sprawdzają. Tym ważniejsze jest indywidualne doradztwo. Skrojone z myślą o konkretnych zapytaniach. Dostosowane do danych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chodzi o jeden lub kilka supermarketów. Niezależnie od tego, czy wsparcie jest wymagane w jednym czy kilku miejscach. Ponieważ o sukcesach decyduje nie pizza czy zapiekanka makaronowa, ale kompleksowe koncepcje i wysoki standard jakości. Oraz konsekwentna realizacja.

Nowy standard.

Niewielka przestrzeń. Większa wydajność.

To wielka obietnica. Co na pierwszy rzut oka wydaje się paradoksalne, ma sens z wykorzystaniem dwóch inteligentnych urządzeń. Dwóch urządzeń, które pokrywają ponad 90% metod przyrządzania potraw. Które są inteligentne. Które gwarantują prostą obsługę. Które zostały opracowane z myślą o dużych ilościach. Które niezawodnie dostarczają niezmienne rezultaty. Które elastycznie reagują na zmiany. Krótko mówiąc: oto dwa urządzenia, dzięki którym można doskonale realizować własne pomysły i koncepcje. Elastycznie, bezpiecznie i wydajnie.

Co potrafi inteligentna kuchnia.

Produkty świeże, convenience, mrożone. Azjatyckie, europejskie, amerykańskie. Mięso, ryby, drób, dodatki, desery. 100 lub kilka tysięcy porcji. Lub całkiem konkretnie: w iCombi Pro 20-1/1 można przyrządzić nawet 160 cordon bleu w ramach jednego załadunku. Wszystkie z jednakowym przyrumienieniem. Z wykorzystaniem znacznie mniejszej ilości tłuszczu niż w przypadku tradycyjnych sprzętów do gotowania.

W iVario Pro XL można podsmażyć 20 kg mięsa na raz. Z minimalnymi stratami, uzyskując pyszne aromaty. Precyzyjnie, błyskawicznie. Osiągając niesłychaną jakość, którą można w każdej chwili powtórzyć. Sekret: iCookingSuite, inteligencja obu urządzeń, rozpoznająca wielkość, ilość, stopień przyrumienienia i stan potraw oraz odpowiednio dostosowująca parametry przyrządzania. Brokuły pozostają zielone, sprężyste, pełne witamin, makaron jest ugotowany al dente, stek z indyka jest soczysty w środku, a z zewnątrz pokryty pięknymi paskami grillowymi.

Bestsellery, błyskawiczne i sprawdzone rozwiązania.

Przyrządzone na świeżo i od ręki.

Złoto-brązowe, chrupiące i soczyste kurczaki z grilla – prawdziwa atrakcja wśród potraw spożywanych poza domem. Teraz przyrządzane w o połowę krótszym czasie (w porównaniu z tradycyjnym grillem obrotowym). Co działa w przypadku kurczaków, sprawdza się również podczas przyrządzania udźców cielęcych, pieczeni wieprzowych i pasztetów. A dzięki iZoneControl w iVario Pro można podzielić dno kadzi nawet na cztery strefy. Umożliwiają one jednoczesne przyrządzanie produktów w różnych temperaturach.

Skończył się pierwszy poranny natłok gości, czas na produkcję dodatkowych porcji. Trudność: nie za dużo, nie za mało, aby produkty w witrynie zawsze były świeże. Nadszedł czas na takie przysmaki, jak ciasteczka, muffiny, wrapy i kanapki. Potrzebny jest talent organizacyjny. Potrzebny jest iProductionManager. Sugeruje on, które potrawy można przyrządzać jednocześnie i proponuje kolejność z optymalnym czasem lub optymalną energią.

Produkty mrożone, świeże ciasta, małe lub duże wypieki, jedna lub kilka blach – to wszystko żaden problem. Wystarczy uruchomić ścieżkę przyrządzania i gotowe. Standardowa produkcja dodatkowych porcji, pyszne załadunki mieszane. Nawet w ramach gotowania pokazowego. Ponieważ urządzenie iCombi Pro jest wyposażone we własny okap, dzięki któremu system wentylacyjny staje się zbędny.

Higieniczne czyszczenie bieżące w ok. 12 minut

Higieniczne czyszczenie bieżące w ok. 12 minut lub czyszczenie gruntowne, również w nocy – za pomocą iCareSystem w iCombi Pro. Bardzo prosto i bez ryzyka, z wykorzystaniem bezfosforanowych tabletek myjących. Za pomocą programu czyszczenia, który zapamiętuje preferencje użytkownika i automatycznie uruchamia wybrany proces mycia. Urządzenie iVario Pro doskonale radzi sobie bez programu czyszczenia, ponieważ można je wytrzeć do czysta w zaledwie 2 minuty. Aby również przestrzeń pod urządzeniami oraz wokół nich była higieniczna, dostępne są różne warianty rozstawienia ułatwiające czyszczenie.