Oferta dla gastronomiiPiece konwekcyjno-parowe
Czas czytania: 2 minuty

Mniej znaczy więcej

Brak wykwalifikowanych pracowników, ogromna presja kosztów, rosnące wymagania odnośnie jakości. Również menu nie może mieć żadnych granic. Musi być kreatywne, świeże, wyważone i wyszukane. Spełniać indywidualne potrzeby. Tradycyjne duże kuchnie z dotychczasowym wyposażeniem i procesami pracy szybko osiągają swoje granice możliwości. 

Mniejsza kuchnia. Co na pierwszy rzut oka wydaje się paradoksalne, ma sens z wykorzystaniem inteligentnych systemów. Urządzeń, które myślą, posiadają doświadczenie, uczą się i nic nie zapominają. Z wykorzystaniem dwóch urządzeń, które pokrywają 90% metod przyrządzania potraw. I są podłączone do sieci. Tak jak iKitchen, połączenie iCombi Pro, iVario Pro oraz ConnectedCooking. Dostarczające na życzenie kompleksowe usługi doradcze. Oto gwarancja większej wydajności produkcyjnej i elastyczności.

iCombi Pro. 

Smażenie, pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze, frytowanie, gotowanie metodą poche wszystko w jednym urządzeniu, wszystko na powierzchni zaledwie 1 m2. Dzięki swojej inteligencji iCombi Pro dynamicznie reaguje na zmieniające się wymagania. Drzwi do komory otwarte zbyt długo? Więcej frytek niż dotychczas? Urządzenie automatycznie dostosowuje wilgotność, prędkość powietrza i temperaturę. Zapewniając pożądane rezultaty. Za każdym razem. 

iVario Pro. 

Wygląda jak patelnia przechylna, ale umie znacznie więcej: gotować, smażyć, frytować, gotować pod ciśnieniem, zastępując praktycznie wszystkie tradycyjne sprzęty kuchenne. Jego wyjątkowa technologia grzewcza łączy wydajność z precyzją. Ponieważ dysponuje inteligentnymi funkcjami pomocniczymi, które myślą, uczą się i wspierają. Ponieważ jest 4 razy szybszy, przy nawet o 40%* mniejszym zużyciu energii. Z gwarancją najwyższej jakości potraw, bez konieczności nadzorowania i kontrolowania. 

ConnectedCooking. 

Za pomocą seryjnie wbudowanej karty WiFi iCombi Pro
oraz iVario Pro można podłączyć do bezpiecznej platformy internetowej ConnectedCooking. Tam można przesyłać przepisy, nadzorować pracę urządzeń, dokonywać aktualizacji oprogramowania, dostosować produkcję w kilku urządzeniach i zlecić serwisantowi wykonanie zdalnej diagnozy. 

iKitchen live Foodservice.

Zapraszamy do poznania procesów przyrządzania potraw RATIONAL, obejrzenia działania inteligentnych funkcji i wypróbowania ich w praktyce. Na żywo, bez zobowiązań, w Państwa okolicy. Dalsze informacje, szczegóły, filmy i opinie klientów można znaleźć na stronie rational-online.com.