Młynki do kawyOferta dla gastronomii
Czas czytania: 2 minuty

Młynek Nuova Simonelli DUO, przeznaczony jest dla wszystkich miłośników kawy, którzy lubią delektować się filiżanką pysznego espresso w domu, w biurze lub w innym miejscu, w którym mogą stworzyć swój własny mały kącik kawowy. Wielką zaletą tego młynka są jego kompaktowe wymiary, które pozwalają na umieszczenie go nawet w małej szafce kuchennej.

Za przyjemnym wyglądem kryje się świetne wyposażenie. Młynek posiada płaskie żarna ze stali hartowanej o średnicy 55 mm. W ten sposób mieli kawę do stopnia drobnego, potrzebnego do przygotowania pysznego espresso. Następnie można wybrać konkretny poziom rozdrobnienia, obracając pokrętło ustawień mikrometrycznych. Duo jest kompaktowy i praktyczny. Posiada timer dozowania, możliwość wyboru 2 regulowanych programów mielenia (pojedynczy/podwójny), a wszystkim wygodnie sterujesz za pomocą ekranu dotykowego.

Cechy charakterystyczne


  • mikrometryczna regulacja mielenia
  • timer do automatycznego dozowania
  • pojemność zbiornika na 400 g kawy
  • łatwy w obsłudze ekran dotykowy
  • płaskie stalowe żarna 55 mm

Dostępne kolory


Kolorystyka ta jest identyczna jak w przypadku ekspresu Oscar Mood, co czyni je nierozłączną parą, która przekroczy oczekiwania każdego „miłośnika kawy”.

Dane techniczne


Zasilanie230V
Moc310W
Pojemność zbiornika kawy450g
Regulacja zmielenia Mikrometryczna
Żarnastalowe, płaskie, 55mm
Wysokość337mm
Szerokość120mm
Głębokość186mm
Waga5,6kg

Zobacz inne marki ekspresów kolbowych

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

    Kolor: