Oferta dla pralniStoły prasowalnicze
Czas czytania: 3 minuty

Krojenie, klejenie, szycie, prasowanie… i wiele więcej!

STRIMA jest jednym z największych dostawców maszyn do szycia, krojenia, klejenia i prasowania w Europie. Już od 1991 roku zapewnia kompletne rozwiązania dla przemysłu tekstylnego.

Najważniejszą działalnością firmy niezmiennie pozostaje sprzedaż maszyn szwalniczych. Przemysłowe maszyny do szycia to przede wszystkim najpopularniejsze stebnówki, a także owerloki, coverloki (znane także jako interloki, renderki czy kapówki), hafciarki, podszywarki, guzikarki, zygzaki czy dziurkarki bieliźniane i odzieżowe. Maszyny te wykorzystywane są w działalności przemysłu odzieżowego, obuwniczego, skórzanego, meblarskiego czy motoryzacyjnego. Strima jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek unikatową serię TEXI Premium EX – przemysłowe maszyny do szycia z 2-letnią gwarancją. Duży magazyn to także ogromny wybór w części zamiennych do maszyn takich marek jak: Texi, Zoje, Juki, Siruba, Pfaff, Janome, Brother itd.

Firma od lat utrzymuje pozycję lidera sprzedaży urządzeń, narzędzi i akcesoriów do lagowania i krojenia (m.in. niezawodne automatyczne cuttery i wysokiej klasy lagowarki), a także zyskujące coraz większą popularność systemy automatycznej krojowni CAD/CAM. Producentów odzieży wspieramy także oferując klejarki taśmowe i płytowe do klejenia tkanin oraz wyposażenie i części zamienne do nich.

„Strima to już kawał tradycji, ponad 29 lat, ale tradycja to nie wszystko. Liczą się konkrety i fakty. Strima to 70 dostawców na całym świecie, to 88 krajów, do których sprzedajemy. Mamy wspaniały, bardzo dobrze zaopatrzony magazyn i zespół znakomitych współpracowników, ludzi, którzy oddali swoje serce tej firmie, tej branży i klientom.”

Paweł Broński, Prezes Zarządu STRIMA

Strima od lat jest ważnym dystrybutorem profesjonalnych urządzeń i akcesoriów do prasowania i odplamiania takich marek jak Battistella, Primula czy Texi. Wsród najpopularniejszych produktów wyróżnić można: żelazka przemysłowe, wytwornice pary, a także prasowalnice i szczotki parowe.

Firma nie zapomina także o rosnących w siłę hobbystkach i pasjonatach szycia w domu. Renesans jaki przeżywa domowe projektowanie i tworzenie ubrań czy też haftowanie i filcowanie znajduje swoje odzwierciedlenie w dostępności „od ręki” większości oferowanych produktów. Twórcy-amatorzy znajdą wyróżniające się na rynku maszyny do szycia Janome i Texi oraz tysiące akcesoriów takich jak igły, stopki czy lamowniki.