Oferta dla gastronomiiUrządzenia chłodnicze
Czas czytania: 4 minuty

Branża HoReCa to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi biznesu na świecie. Każdego roku setki restauracji, kawiarni i hoteli rozpoczynają swoją działalność. To, co je łączy to konieczność zakupu profesjonalnych urządzeń gastronomicznych.

Firma Krosno-Metal Sp. z o.o. należy do wiodących producentów profesjonalnych rozwiązań gastronomicznych, urządzeń zbiorowego żywienia oraz urządzeń do dystrybucji posiłków. Produkty firmy Krosno-Metal od wielu lat cechuje połączenie innowacyjności z tradycją.

Urządzenia piekarniczo-cukiernicze

Szeroki wybór deserów i wypieków zapewnia wysoką dynamikę sprzedaży. Dzięki atrakcyjnej prezentacji produktów nie tylko dotrą Państwo do nowych grup docelowych, ale też zwiększą dochody w swojej cukierni lub piekarni. Decydującym czynnikiem jest jednak właściwy dobór urządzeń zapewniających sprawny i szybki przebieg procesów produkcyjnych i etap ekspozycji oraz sprzedaży. Wachlarz urządzeń niemieckiej marki RILLING dedykowanych do branży piekarniczo-cukierniczej obejmuje:

Szafy piekarnicze chłodnicze lub mroźnicze – Linia 690 

Szafa chłodnicza EN 400×600 z wymuszonym obiegiem powietrza, z automat. odszranianiem i odparowaniem kondensatu gorącym gazem, z regulacją z wyświetlaczem cyfrowym. Centralne chłodzenie z odpływem kondensatu. Higienicznie wykonane wnętrze z zaokrąglonymi krawędziami i wytłaczaną podłogą. Parownik umieszczony poza komorą chłodniczą. Agregat w formie monobloku umieszczony na górze urządzenia. 

Szafy piekarnicze chłodnicze lub mroźnicze – Linia 690 z drzwiami szklanymi, z oświetleniem LED

Szafa chłodnicza EN 400×600 z drzwiami szklanymi z wymuszonym obiegiem powietrza, z automat. odszranianiem i odparowaniem kondensatu, z regulacją z wyświetlaczem cyfrowym. Centralne chłodzenie z odpływem kondensatu gorącym gazem. Higienicznie wykonane wnętrze z zaokrąglonymi krawędziami i wytłaczaną podłogą. Parownik umieszczony poza komorą chłodniczą. Agregat w formie monobloku umieszczony na górze urządzenia. 

Szafy piekarnicze chłodnicze lub mroźnicze – Linia 710 

Szafa chłodnicza wjezdna EN 400×600 / GN 2/1 z wymuszonym obiegiem powietrza, z automat. odszranianiem i odparowaniem kondensatu gorącym gazem, z regulacją z wyświetlaczem cyfrowym. Centralne chłodzenie z zaworem rozprężnym i odpływem kodensatu. Agregat w formie monobloku umieszczony na górze urządzenia. Oświetlenie LED.

Stół chłodniczy piekarniczy EN 400×600 

3-drzwiowy stół chłodniczy dostosowany do balch piekarniczych EN 400×600 mm EN4060, blat z rantem tylnym h=50 mm (typ C), parownik umieszczony na górze wewnątrz urządzenia, wysokowydajny system wymuszonego obiegu powietrza, automatyczne odszranianie i odparowanie kondensatu za pomocą gorącego gazu, elektroniczny sterownik, higieniczne wykonanie, gotowy do podłączenia. 

Saladetta GN 1/1 

2-drzwiowa saladetta z klapą przesuwną i deską do krojenia, parownik zapianowany w tylnej ścianie, wymuszony obieg powietrza, automatyczne odszranianie i odparowanie kondensatu, elektroniczny sterownik. 

Schładzarko-zamrażarki szokowe przygotowane specjalnie dla cukierników i piekarzy.

Zatrzymaj świeżość i smak na dłużej!
Bądź kreatywny – przygotuj nowe desery lub wypieki dla swoich klientów

  • Paleta produktów od 8x EN 400×600 / 4xGN 1/1 do 26x EN 400×600 / 13xGN 1/1.
  • Prosty w obsłudze, intuicyjny panel dotykowy m.in. w j. polskim z szeroką bazą gotowych programów piekarniczo – cukierniczych oraz możliwością tworzenia programów autorskich.

Urządzenie wolnostojące 

Dostępne wersje 4xGN1/1, 8xGN1/1, 10xGN1/1 oraz 13xGN1/1

Urządzenie do szokowego schładzania i zamrażania. Własny agregat, urządzenie gotowe do podłączenia. Sterowanie Easy Touch z ekranem dotykowym 7” i zdefiniowanymi programami oraz możliwością tworzenia programów indywidualnych, ze złączem USB.  Opcje konfiguracji komory – załadunek poprzeczny: 4 x GN1/1-65 mm głębokości lub też z dodatkowymi prowadnicami:
5 x GN1/1-40 mm głębokości lub 8 x GN1/1-20 mm głębokości lub 8 x EN6040-30 mm (maks. głębokość) 

Wydajność szokowego schładzania lub zamrażania na cykl do 20 kg.
Min. 15 kg (+65°C/+3°C) w 90 min. Wydajność zamrażania szokowego na cykl zgodnie z DIN 18872-5:
Min. 15 kg (+65°C/-18°C) w 240 min.  Cykl można uruchomić natychmiast po załadunku, niezależnie od temperatury produktu.