Oferta dla pralniSuszarki profesjonalne
Czas czytania: 4 minuty

[shoperbox id=”29″]

Modele PDR 908 to profesjonalne suszarki z pompą ciepła lub nagrzewane elektrycznie o bardzo niskim zużyciu energii i krótkich przebiegach.

  • Objętość bębna 130 l, ładowność 8,0kg
  • Przetestowane pod kątem intensywnego użytkowania – wyjątkowa jakość Miele
  • Największy komfort obsługi z kolorowym wyświetlaczem Fulltouch – M Touch Flex
  • Perfekcyjne suszenie wszystkich tekstyliów – PerfectDry
  • Przyszłościowa łączność za pomocą WLAN

Sterowanie m Touch Flex

Sterowanie Fulltouch z kolorowym wyświetlaczem definiuje nowy wysoki poziom szybkiej, intuicyjnej obsługi maszyny. Jednocześnie oferując wiele możliwości konfiguracyjnych. I tak można np. wybierać dany program suszenia ze zbioru faworytów lub z pośród wszystkich dostępnych programów – w bardzo prosty sposób dotykając palcem lub przesuwając nim. Wszystkie komunikaty wyświetlane są w wybranym spośród 32 języków.

WiFiConn@ct

Dzięki zintegrowanej funkcji WLAN WiFiConn@ct te Małe Olbrzymy są już fabrycznie zaprojektowane do wydajnej wymiany danych. Pozwala to na zintegrowanie maszyny, w przypadku użytkowania w gospodarstwie domowym i pół-profesjonalnych zakresach, z istniejącymi sieciami. Również bezproblemowe jest łączenie z aplikacjami na smartfony Miele.

System PerfectDry

System PerfectDry dokonuje ciągłego pomiaru wilgotności resztkowej prania i uzyskuje w ten sposób dokładne rezultaty suszenia – nawet w przypadku wody o bardzo zróżnicowanej jakości. System mierzy bowiem dodatkowo przewodnictwo wody użytej do prania i dostosowuje proces suszenia do tego ważnego czynnika. Uzyskiwany jest ustalony poziom wilgotności resztkowej, system zapobiega przesuszeniu lub niedosuszeniu.

Osiowe prowadzenie powietrza

Suszarki Miele Professional wykorzystują sprawdzoną zasadę przepływu wzdłużnego: Ogrzane powietrze prowadzone jest przez bęben równolegle do osi bębna (osiowo). Dlatego pranie pochwycone przez żebra bębna może podczas opadania bardzo skutecznie wykorzystać strumień powietrza i dzięki temu suszenie trwa krócej i jest bardziej równomierne.

Energooszczędny system pompy ciepła*

Suszarki z pompą ciepła Miele Professional to prawdziwe mistrzynie energooszczędności. Dzięki technologii pompy ciepła zużywają one ok. 50% mniej energii, przyczyniając się w ten sposób do ochrony środowiska. Ze względu na krótkie czasy pracy są ponadto doskonale dostosowane do wymagań profesjonalnej pielęgnacji tkanin.

* Model PDR 908HP [EL]

Opatentowane odprowadzanie wody kondensacyjnej*

Suszarki z pompą ciepła posiadają zintegrowane odprowadzanie wody kondensacyjnej ze zwijaczem węża. Rozwiązanie to zapewnia bezpośrednie odprowadzanie gromadzącej się cieczy.

* Model PDR 908HP [EL]

Podłączenie systemu pobierania opłat

Urządzenia nadają się do stosowania w pralniach samoobsługowych. Za pomocą dedykowanego interfejsu można podłączyć te urządzenia do systemów kasowych w celu rozliczania czasu użytkowania (w zależności od modelu mogą być wymagane dodatkowe akcesoria w celu podłączenia do systemów kasowych).

Inteligentne suszenie prania

Aby zapobiec nawijaniu się prania, sterownik suszarki zmienia kierunek obrotów bębna w nieregularnych odstępach czasu. Dwa odrębne silniki dla bębna i dmuchawy gwarantują, że strumień powietrza nie urywa się, co stwarza dobre warunki, aby pranie nie gniotło się i było równomiernie oraz delikatnie wysuszone. 

Bęben SoftCare

W suszarce powierzchnia bębna o strukturze plastra miodu pozwala na powstanie poduszki powietrznej pomiędzy ścianką bębna a tekstyliami. Ślizganie po tej poduszce zapewnia optymalną pielęgnację prania oraz perfekcyjne wykończenie prania.

Specjalny kosz suszarniczy

Kosz suszarniczy umożliwia szczególnie łagodne suszenie wrażliwych tekstyliów specjalnych i syntetycznych. Ponadto można w nim suszyć na przykład obuwie sportowe bez obciążenia mechanicznego. W razie potrzeby kosz jednym ruchem ręki umieszcza się w bębnie.

Słupki pralnica + suszarka

Wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, umieszczenie pralnice i suszarki obok siebie stanowi problem. Idealnym rozwiązaniem jest kolumna z pralką i suszarką Miele Professional: 2 wydajne urządzenia na powierzchni poniżej 0,5 metra kwadratowego (w celu podłączenia 2 urządzeń jest wymagany opcjonalny zestaw przyłączeniowy).

Linia PDR 908

PDR 908 HP [EL]

Suszarka z pompą ciepłao bardzo niskim zużyciu energii i krótkich przebiegach. Wielkość załadunku 8,0kg.

PDR 908 [EL]

Suszarka powietrza odlotowego, nagrzewana elektryczniez wyjątkowo krótkimi czasami trwania programów. Wydajność 8,0 kg w 42 minut.