Oferta dla pralniPralnice profesjonalne
Czas czytania: 4 minuty

Modele PWM 507 to profesjonalne pralnice, nagrzewane elektrycznie, z pompą odpływową (lub zaworem spustowym) i programami specjalnymi dla grup docelowych.

  • Objętość bębna 64l, ładowność 7,0kg
  • Wysokie wykorzystanie maszyny dzięki optymalizacji procesów
  • Przetestowane pod kątem intensywnego użytkowania – wyjątkowa jakość Miele
  • Sterowanie – M Select lub M Special
  • Dokładne czyszczenie dzięki profesjonalnym programom

Bezpieczna dezynfekcja

Niezawodna dezynfekcja jest warunkiem prania tekstyliów w szpitalach i domach opieki. Specjalne programy termicznej i chemiczno-termicznej dezynfekcji, m.in. zgodnie z listą Instytutu Roberta Kocha z Berlina, tworzą podstawę niezbędnego bezpieczeństwa higieny.

Duża ilość prania w krótkim czasie

Znakomite czasy pracy programów sprawiają, że te małe olbrzymy miele stają się opłacalną inwestycją dla użytkowników profesjonalnych. Za sprawą wydajnej technologii prania i przyłączom do prądu energetycznego i ciepłej wody pranie jest dokładnie wyprane w krótkim czasie. Dlatego maszyna jest już po krótkim czasie ponownie gotowa do załadunku. Umożliwia to wysokie obłożenie maszyny – a przez to szybką amortyzację.

Płukanie dezynfekujące – maksymalna higiena

Aby stworzyć podstawę dla najwyższych wymogów w zakresie higieny można w programach dezynfekcji opcjonalnie wybrać na koniec program płukania w specjalnej temperaturze i o specjalnym profilu czasowym. Podczas tzw. płukania dezynfekującego następuje nagrzanie do ponad 60 °C. Dzięki tej funkcji zmniejsza się ryzyko ponownej kontaminacji przez zawarte ewentualnie w wodzie zarazki.

CapDosing – szybkie dozowanie porcji

CapDosing stanowi idealne uzupełnienie automatycznego lub ręcznego dozowania. Specjalny środek do prania, płyn do płukania czy dodatki są dostępne w formie praktycznych kapsułek – bez konieczności ręcznego odmierzania. Urządzenie automatycznie dozuje ich zawartość w optymalnym momencie procesu prania.

Podłączenie systemu pobierania opłat – tryb samoobsługi

Urządzenia nadają się do stosowania w pralniach samoobsługowych. Za pomocą dedykowanego interfejsu można podłączyć te urządzenia do systemów kasowych w celu rozliczania czasu użytkowania (w zależności od modelu mogą być wymagane dodatkowe akcesoria w celu podłączenia do systemów kasowych).

Słupki pralnica + suszarka

Wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, umieszczenie pralnice i suszarki obok siebie stanowi problem. Idealnym rozwiązaniem jest kolumna z pralką i suszarką Miele Professional: 2 wydajne urządzenia na powierzchni poniżej 0,5 metra kwadratowego (w celu podłączenia 2 urządzeń jest wymagany opcjonalny zestaw przyłączeniowy).

Bęben SoftCare z dziurkowaną tylną ścianką bębna

Opatentowany bęben SoftCare Miele, dzięki strukturze powierzchni w formie plastra miodu, od zawsze wyznacza standardy w zakresie optymalnej ochrony prania. Teraz została ona jeszcze raz ulepszona: precyzyjnie rozmieszczone otwory na tylnej ścianie bębna powodują jeszcze szybsze zmoczenie i odwodnienie prania. Pozwala to osiągać w krótszym czasie perfekcyjne rezultaty prania przy minimalnych wartościach wilgotności resztkowej.

Trójwymiarowa kontrola niewyważenia

3-wymiarowe monitorowanie niewyważenia zapewnia niezawodnie utrzymanie na stałym poziomie wartości wilgotności resztkowej. Poza tym obniża on obciążenie systemów amortyzacji oraz łożysk bębna – co przyczynia się do długiej żywotności pralki.

EcoSpeed – zoptymalizowany rytm prania

Zoptymalizowany rytm bębna wyróżnia proces prania EcoSpeed. Przy niskiej prędkości obrotowej żebra zabierają dużo wody, która moczy intensywnie pranie od góry. Dzięki stopniowemu wzrostowi prędkości obrotowej pranie jest dociskane do ścianek bębna. Wzmocniona mechanika prania pozwala na intensywną wydajność prania przy zredukowanym zużyciu wody.

Zaawansowany silnik synchroniczny

Zaawansowany silnik synchroniczny umożliwia osiąganie maksymalnej mocy i trwałości urządzenia – dzięki łagodnemu rozruchowi w fazie startu oraz niezwykle spokojnej pracy również na wysokich obrotach. Dzięki temu szumy i wibracje powstające w trakcie pracy zostają maksymalnie zredukowane.

Linia PWM 507

PWM 507 [EL DP] – biały lotos

Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie, z pompą odpływową i programami specjalnymi dla grup docelowych. Kolor – biały lotos. Moc 7,0kg w 49min.

PWM 507 [EL DP] – stal nierdzewna

Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie, z pompą odpływową i programami specjalnymi dla grup docelowych. Kolor – stal nierdzewna. Moc 7,0kg w 49min.

PWM 507 [EL DV] – biały lotos

Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływowym i programami specjalnymi dla grup docelowych. Kolor – stal nierdzewna. Moc 7,0kg w 49min.

PWM 507 Special [EL DP] – biały lotos

Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie, z pompą odpływową do specjalnych zastosowań z indywidualnymi programami. Ładowność 7,0kg.