Obróbka termicznaOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

Tecnoinox to włoska firma produkcyjna, która oferuje szeroką gamę kuchni modułowych i profesjonalnych pieców dla branży restauracyjnej.

Firma Tecnoinox, działająca od ponad 30 lat,
kontroluje cały cykl produkcyjny, począwszy od arkusza blachy, a skończywszy na gotowym produkcie, aby zapewnić najwyższą staranność i jakość. Ponadto gwarantuje terminowe i niezawodne usługi w zakresie aktywnego wsparcia sprzedaży, gwarancji i pomocy posprzedażowej.

Linia Tecno74 jest jednym z bestsellerowych produktów Tecnoinox, linią, która odniosła sukces, ponieważ jest w stanie łączyć doskonałą wydajność i właściwości na najwyższym poziomie z inteligentnym wykorzystaniem przestrzeni, szczególnie w połączeniu z systemem Mosaico74 i Tecno90. 

Tecno74 to idealne rozwiązanie dla kuchni w restauracjach i hotelach średniej i dużej wielkości. Spełnia wymagania w zakresie niezawodności, mocy i trwałości, aby umożliwić optymalną realizację dużej liczby zamówień. 

Wysokiej jakości materiały, staranne projekty i dokładnie wykonane wykończenia zapewniają solidność i funkcjonalność poszczególnych urządzeń oraz kompozycji Tecno74. Design linii 74 został opracowany w taki sposób, aby ułatwić instalację i czyszczenie urządzeń. Dzięki szerokiej gamie zaawansowanych technologicznie urządzeń, dostępnych również w wersji ze sterowaniem elektronicznym.

Tecno74 to linia łącząca inteligencję w zarządzaniu przestrzenią i mocą. Klienci wybierają ją i doceniają, ponieważ daje ona każdemu restauratorowi możliwość zbudowania dużej i wydajnej kuchni dostosowanej do indywidualnych potrzeb, inteligentnie wykorzystując przestrzeń.

Linia 74 obejmuje gamę urządzeń do obróbki cieplnej wyposażonych w sterowanie elektroniczne: smażalniki, urządzenia do gotowania makaronu, płyty bezpośredniego smażenia i patelnie wielofunkcyjne. Urządzenia sterowane elektronicznie oferują istotne korzyści ułatwiające pracę szefom kuchni i ich zespołom:

  • Standaryzacja obróbki cieplnej, pewność rezultatu i powtarzalność sukcesów dzięki możliwości programowania obróbki cieplnej
  • Oszczędność czasu: dzięki odpowiednim programom i sygnałom dźwiękowym nie ma potrzeby ciągłego monitorowania obróbki cieplnej.
  • Najlepsze rezultaty obróbki cieplnej i mniejsze zużycie energii dzięki systemom stabilizacji temperatury.
  • Ważne funkcje pomocnicze, takie jak „melting” w smażalnikach do topienia tłuszczów stałych

Ważnym aspektem modelu Tecno74 jest duży nacisk położony na design, pod kątem estetyki i funkcjonalności. Szerokie i masywne uchwyty są łatwe do przytrzymywania i czyszczenia, ponadto zabezpieczają drzwi przed ewentualnym uderzeniem przez wózki. Panele boczne wykonane z jednej płyty uzupełniają wyspę, nadając jej jednolity i solidny charakter, a ponadto, podobnie jak drzwi, są dostępne w wersji lakierowanej.

TWOJA KUCHNIA, TAKA JAK CHCESZ

Instalacja modułów Tecno74 jest elastyczna, co pozwala spełnić wszelkie wymagania projektowe i praktyczne. Kuchnie mogą się składać z modułów o długości 40, 80, 120 cm, w wersji nadstawnej, na komorze lub na piecu. Biuro projektowe Tecnoinox zapewnia wsparcie w zakresie projektów układów kuchennych i całych kuchni.