Oferta dla gastronomiiUrządzenia chłodnicze
Czas czytania: 4 minuty

Linia 650 to szafy chłodnicze oraz mroźnicze GN 2/1 z wymuszonym obiegiem powietrza, automatycznym odszranianiem i odparowaniem kondensatu gorącym gazem, z regulacją z wyświetlaczem cyfrowym. Wnętrze urządzeń wykonane ze stali nierdzewnej. Zewnętrzna obudowa wykonana z czarnej stali nierdzewnej. Agregat w formie monobloku umieszczony na górze urządzenia.

Cechy charakterystyczne


Wysokiej jakości izolacja korpusu chłodniczego pianowana metodą wysokociśnieniową

Urządzenia wykonane wewnątrz ze stali nierdzewnej

Automatyczne rozmrażanie i odparowanie skroplin gorącym gazem

Równomierny rozkład temperatur dzięki inteligentnej cyrkulacji chłodniczej

Szeroki zakres temperatur pracy z możliwością regulacji: chłodnicza: +2°C do +12°C, mroźnicza: -15°C do -22°C

Klasa klimatyczna 5

System monoblok

Czynnik chłodniczy R290 w standardzie

Wnętrze wykonane w wysokim standardzie higienicznym

Opcjonalnie:
Moduł WiFi / Bluetooth / RS 485

Nowoczesny sterownik, jako standard we wszystkich urządzeniach chłodniczych i mroźniczych


Sterownik został wstępnie skonfigurowany fabrycznie i optymalnie przystosowany do urządzeń marki Rilling. Steruje on wszystkimi funkcjami chłodzenia i mrożenia, a dzięki adaptacyjnemu zarządzaniu rozmrażaniem i funkcjami energooszczędnymi zapewnia bezproblemową eksploatację. Dzięki technologii dotykowej powierzchnia jest gładka, a jej czyszczenie nie nastręcza trudności. Biały wyświetlacz LED umożliwia w każdej chwili skuteczny odczyt. Oprócz systemu alarmowego zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperatury, błędu czujnika, otwarcia drzwi, opcjonalnie dostępne są do komunikacji różne możliwości łączności:

Do wizualizacji niezbędna jest aplikacja, która jest dostępna nieodpłatnie na Android i iOS (EVconnect). Przez opcjonalnie dostępny w ofercie Rilling zewnętrzny moduł BT(Bluetooth) możliwe jest odpowiednie sterowanie i zarządzanie urządzeniem. Łatwo instalowany moduł BT jest rejestratorem danych, który automatycznie zapisuje zbierane informacje. Moduł BT nie musi być programowany i jest zasilany w prąd elektryczny przez jednostkę sterowania. Ze smartfonu lub tabletu można wygodnie wyświetlać i pobierać zapisane dane, w postaci tabel lub grafik, jak również śledzić alarmy i status urządzeń. Informacje mogą być eksportowane, jako plik CSV.

Występuje też możliwość monitorowania zdalnego, w oparciu o platformę typu cloud. Proste lokalne połączenie z Internetem przez WiFi i opcjonalnie dostępny moduł WiFi wystarczają, aby połączyć urzadzenia Rilling z systemem typu cloud. Dzięki temu możliwe jest zdalne sterowanie naszymi produktami przez komputery PC, tablety lub smartfony. Odpowiedni design i graficzne interfejsy użytkownika, które są przystosowane do intuicyjnego zastosowania, sprawiają, że możliwe są natychmiastowe rozwiązania. Platforma została zaprojektowana w taki sposób, że jest łatwo zrozumiała w obsłudze zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalnych użytkowników. Dzięki odpowiednim działaniom zabezpieczającym w odniesieniu do dostępu i danych, jeden lub kilku operatorów może konfigurować zdalnie parametry, wyświetlać dane HACCP (także w postaci grafik) i pobierać zapisy w popularnych formatach, jak XLSX, CSV i PDF. Do najważniejszych funkcji zaliczają się komunikaty alarmowe, które system wysyła automatycznie pod wybrany adres mailowy.

Modele i dane techniczne


Linia 650 (czarna)szafa chłodnicza
(drzwi pełne)
szafa chłodnicza
(drzwi przeszklone)
szafa mroźnicza
(drzwi pełne)
szafa mroźnicza
(drzwi przeszklone)
Pojemność650 l650 l650 l650 l
Moc
– własne chłodz.
– centralne chłodz.

260W
150W

260W
150W

420W
150W

420W
150W
Czynnik chłodniczyR290R290R290R290
Moc chłodnicza358W temp. odpar. -10°C358W temp. odpar. -10°C560W temp. odpar. -30°560W temp. odpar. -30°
Temperatura °C +2 / +12°C +2 / +12°C -15 / -22°C -15 / -22
Zużycie energii1,7 kWh / 24h1,7 kWh / 24h7,65 kWh / 24h7,65 kWh / 24h
Wymiary695x810x2020 mm (LxDxH)695x810x2020 mm (LxDxH)695x810x2020 mm (LxDxH)695x810x2020 mm (LxDxH)
Akcesoria3 ruszty powlekane GN 2/1, 3 pary prowadnic, zamek3 ruszty powlekane GN 2/1, 3 pary prowadnic, zamek3 ruszty powlekane GN 2/1, 3 pary prowadnic, zamek3 ruszty powlekane GN 2/1, 3 pary prowadnic, zamek

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

    Szafa chłodnicza (drzwi pełne)

    Szafa chłodnicza (drzwi przeszklone)

    Szafa mroźnicza (drzwi pełne)

    Szafa mrożnicza (drzwi przeszklone)