Ekspresy gastronomiczneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 2 minuty

[shoperbox id=”19″]

Bravilor Bonamat poszerza swoją ofertę o nowy automatyczny ekspres ciśnieniowy „Bean to cup”. Sprso to kompaktowy ekspres stworzony przez profesjonalistów, idealnie wpasowujący się w niewielkie przestrzenie biurowe, zakłady usługowe oraz gospodarstwa domowe.

Jest wyjątkowy…

Jeśli szukasz ekspresu, który łączy w sobie prostotę i profesjonalizm, Sprso jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Sprso jest niewielki, ale pełen mocy i stylu.

Ten przyciągający wzrok, w pełni zautomatyzowany ekspres do kawy ziarnistej zaserwuje Ci doskonałe ristretto, espresso, caffè crema czy americano. Dzięki opcjonalnej chłodziarce do mleka może także przygotować pyszne cappuccino i latte.

Sprso to idealny wybór

Ten ekspres to urządzenie, które Bravilor Bonamat zaprojektowało w najdrobniejszych szczegółach. Niewielkie gabaryty oraz intuicyjna obsługa sprawia, iż ekspres ten sprawdzi się także w zastosowaniach domowych. Prosta obsługa oraz mnogość możliwości konfiguracji napojów sprawia, iż każdy znajdzie dla siebie coś dobrego.

Prostota przekłada się na intuicyjną obsługę. Przedni panel jest prosty w obsłudze: wystarczy wybrać rodzaj kawy z szerokiej oferty napojów oraz wskazać żądaną wielkość filiżanki. Można też dostosować według uznania moc kawy, jak i jej intensywność oraz grubość mielenia ziarna. 

Rozpakowanie, podłączenie i przygotowanie urządzenia do użycia zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Prościej już się nie da. 

Sprso to ekspres „Bean to cup”. Pozwala serwować takie napoje jak: ristretto, espresso, caffè crema i americano. To jednak nie wszystko – do wyboru są też cappuccino czy latte macchiato. Dzięki zintegrowanemu systemowi spieniania mleka klienci mogą rozkoszować się różnego rodzaju specjałami kawowymi ze świeżo spienionym mlekiem.

  • Ma wyjątkowy kształt
  • Przygotowuje kawę ze świeżo zmielonych ziaren
  • Robi napoje kawowe ze świeżo spienionym mlekiem
  • Jest prosty i intuicyjny w obsłudze
  • Może przygotować dwa napoje jednocześnie (ristretto, espresso i caffè crema)
  • Umożliwia dostosowanie wielkości filiżanki, mocy i intensywności napoju oraz stopnia zmielenia ziaren do indywidualnych preferencji
  • Został wykonany z solidnych materiałów wysokiej jakości: stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych niezawierających bisfenolu
  • Jest wyposażony w profesjonalny zaparzacz CIRCO
  • Zużywa wyjątkowo mało energii w trybie czuwania (< 0,5 W)

Zeskanuj kod QR i przekonaj się, jak prosta jest jego konserwacja.