Oferta dla gastronomiiOferta dla sklepówPiecePiece konwekcyjno-paroweWyposażenie dla pizzerii
Czas czytania: 3 minuty

Szacowany czas czytania: 4 minuty

Seria R to obrotowe piece Moretti Forni, idealne do dużych produkcji ciast i wypieków piekarniczych, dostępne w wersji elektrycznej lub gazowej na 14 lub 18 blach (60×40 cm). Piece serii R są wyposażone w wyjmowany wózek w celu optymalizacji czasu pracy i uproszczeniu zarządzania. Zbudowane z myślą o trwałości, niezwykle odporne. Każdy element został zaprojektowany w celu zapewnienia niezawodności i maksymalnej wydajności. To wszystko dzięki doświadczeniu firmy w zarządzaniu przepływem gorącego powietrza wewnątrz komory pieczenia.

Seria R charakteryzuje się czystą linią, która łączy minimalny rozmiar z maksymalną łatwością użytkowania: korpus i rdzeń ze stali nierdzewnej dla łatwego czyszczenia i szybkiej konserwacji. Wyposażony w podwójne szklane drzwi, kanał wyciągowy, izolację o wysokiej gęstości i wewnętrzne oświetlenie lampami halogenowymi. Seria R ma przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny, który gwarantuje maksymalną łatwość użytkowania, również z praktycznym uchwytem blokującym i ergonomicznych kominem.

Wentylatory symetryczne z obrotem wstecznym 

System wentylacji z dwoma wentylatorami odśrodkowymi odwracającymi kierunek obrotów, wraz z obrotem wózka, rozprowadza powietrze równomiernie na każdej półce, zapewniając doskonałą jakość pieczenia.

Specjalne deflektory powietrza

Specjalne deflektory ze stali nierdzewnej najlepiej kalibrują dyfuzję ciepła wewnątrz komory pieczenia, aby spełnić potrzeby każdego rodzaju produktu.

Cechy charakterystyczne

Inteligentna funkcja ograniczająca zużycie energii podczas przerw w pracy: wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby piec natychmiast powrócił do normalnego trybu pracy.

Korzyści: oszczędność energii z zachowaniem wydajności pieca

Personalizuje cykl pieczenia według produktu. Dzięki ciągłemu pomiarowi temperatury, niweluje straty oraz automatycznie dostosowuje wymaganą moc wyjściową. Stale dostosowuje zużywaną energię do rzeczywistych potrzeb w oparciu o ilość produktu w komorze pieca. W ten sposób piec zużywa mini- malną energię niezbędną do uzyskania idealnego pieczenia. 30% oszczędności energii i o 20% szybsze pieczenie

Korzyści: optymalna wydajność i zmniejszenie zużycia energii.

Regulacja parametrów pieczenia do 9 różnych faz, zmienna w ramach każdego programu roboczego. Te ustawienia są zapamiętywane przez oprogramowanie.

Korzyści: maksymalna skuteczność i wydajność pieczenia.

Pozwala regulować i programować wprowadzenie pary do komory pieca, zapewniając prawidłowy rozrost produktu w trakcie pieczenia.

Korzyści: Poprawa jakości produktu.

Port USB do importu / eksportu danych.

Korzyści: przenoszenie przepisów i danych z urządzeń w szybki sposób.

Zapytaj o cenę

Wybierz model i wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

    Elektryczny piec rotacyjny

    Gazowy piec rotacyjny