Akcesoria kuchenneBufetMaszyny kuchenneObróbka termicznaOferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 2 minuty

Katalog Fine Dine 2022-23 to zaktualizowana oferta, dostosowana do obowiązujących trendów – zbiór rozwiązań dla każdego typu lokali gastronomicznych. Znajdziecie w nim nowe marki. Niektórych z nich Fine Dine ma zaszczyt być wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. W nowym katalogu znajdziecie także nowe linie oraz uzupełnienia Waszych ulubionych kolekcji.

Jakie nowości znajdziecie w najnowszym katalogu Fine Dine 2022/2023?


Marka RONA to europejska huta szkła o bogatej historii, z odpowiedzialną polityką środowiskową, przejrzystą strukturą własnościową i produkcją ponad 70 milionów sztuk wysokiej jakości wyrobów ze szkła kryształowego, posiadających certyfikat kontroli jakości ISO 9002. Od projektu do ostatecznego wykonania RONA produkuje pod marką „RONA 5 Star Glass” wyłącznie w pełni profesjonalne wyroby szklane, które są niezwykle odporne i wytrzymują trudy użycia w branży gastronomicznej. Firma Fine Dine jest wyłącznym dystrybutorem Rona 2Serve.

Marka MEPRA to sztućce zaprojektowane przez nagradzanych włoskich projektantów – o niespotykanej trwałości. Firma Mepra zawsze kierowała się potrzebą innowacji, starając się znaleźć najlepsze sposoby na połączenie praktyczności, elegancji, piękna i co najważniejsze, najwyższej jakości.

Marka DÉGLON. W ofercie Fine Dine pojawiły się także noże, akcesoria kuchenne i bufetowe marki Deglon – francuskiego producenta ze 100-letnią tradycją. Jest to jedna z wiodących marek w branży gastronomicznej. Jej szeroki asortyment spełni oczekiwania każdego pod względem funkcjonalności, estetyki i ceny. 

Marka BISETTI to połączenie mistrzostwa i umiejętnej lokalnej tradycji rzemieślniczej z najnowocześniejszymi urządzeniami gwarantuje wysokie standardy jakości, jakich wymaga rynek gastronomiczny. Nowoczesny system produkcyjny pozwala na niezależność od tradycyjnych źródeł energii i niski ślad węglowy. Firma jest jedną z nielicznych, która nadal produkuje drewniane artykuły stołowe i kuchenne we Włoszech.

Odkryj nowości z katalogu Fine Dine 2022/2023 i postaw na nowoczesne rozwiązania i trendy w gastronomii.

Z dniem 9 września 2022 zostanie oficjalnie wprowadzony nowy cennik. Do tego dnia obowiązują ceny z katalogu 2022/2023.