Maszyny kuchenneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

[shoperbox id=”12″]

Odkryj nowoczesny, intuicyjny i wielofunkcyjny robot kuchenny. 
HENDICHEF idealnie sprawdzi się w twórczej pracy kucharzy w restauracjach, barach i konceptach gastronomicznych. Gdy potrzebujesz pewnego pomocnika w kuchni, który zajmie się wieloma żmudnymi czynnościami, możesz na niego liczyć! Gotowanie jeszcze nigdy nie było takie proste.

HENDICHEF – wielozadaniowy pomocnik Szefa Kuchni

Gotuje z pomysłem, rozkruszy lód, przyrządzi sorbet, wymiesza składniki, ugotuje na parze, podsmaży bez przypalania, poszatkuje, zetrze i posieka warzywa/owoce, zna się na sous vide, ubija śmietany, białka, rozpuszcza np. czekoladę, karmelizuje, emulguje, ugniata ciasta, kroi, miksuje koktajle, blenduje smoothies, odcedza … wszystko przy tym precyzyjnie ważąc!

HENDICHEF – inteligentny pomocnik Szefa Kuchni w systemie IPC

Wyposażenie

Cechy charakterystyczne

Dwukierunkowy silnik o mocy 1,3 HP. Praca w interwałach. Moc jednostki umożliwia rozpędzienie do prędkości 5000 RPM w sekwencji 4-ostrzowej. Nawet twarde produkty rozdrobnisz w drobny pył lub do konsystencji smoothie.

Aparat gotujący z przyśpieszonym cyklem nagrzewania umieszczony w garnku. Dzięki mocy aż 1kW – ugotowanie potraw zajmie tylko chwilę. Indeks temperaturowy 37-130 stopni C z gradacją co 5 stopni C. Moduł SPEED HOT posiada bezpiecznik antyprzegrzaniowy (gotowanie bez surowca).

4,5-litrowy garnek wielofunkcyjny (pojemność robocza 3 l) z antykorozyjnej stali kwasoodpornej wysokiej jakości (technologia AISI 304). HENDICHEF aktywuje się tylko z założoną pokrywą – to bezpieczeństwo dla Twojej kuchni! Umyjesz go szybko i prosto!

Wyświetlacz TFT – spójrz na zdjęcia potraw, składników na kolorowym, ciekłokrystalicznym ekranie z matrycą TFT (Thin Film Transistor – wysoka rozdzielczość, lepsze parametry i doskonała ostrość barw).

Zintegrowana waga kwarcowa działa również podczas aktywnego gotowania w przedziale od 5 g do 5 kg, funkcja tarowania.

Obudowa silnika z odpornego ABS – Hendichef stabilnie i bezpiecznie stoi w jednym miejscu, dzięki formule SLIDE LOCK nawet podczas intensywnej pracy.

Hendichef – oryginalne rozwiązania

Transparentna poliwęglanowa pokrywa garnka:

HOT COVER do obróbki ciepłej

COLD COVER do chłodnych potraw

4-ostrzowe noże wykonane z hartowanej stali kwasoodpornej klasy AISI 420 w układzie 3D posiadają jednostronny szlif tnący, gwarantujący doskonałą efektywność rozdrabniania.

2-funkcyjna tarcza siekająca wyposażona w 13 zębów, rozdrabnia warzywa, owoce, sery lub staje się superszybką krajalnicą wyposażoną w laserowo ostrzony nóż z klingą długości 65 mm i plastrowaniem 3 mm.

3-częściowy zestaw do gotowania na parze, a w nim:
– polimerowa brytfanna 4,5l instalowana na garnku
– nadstawka parowa zwiększająca dwukrotnie powierzchnię roboczą
– pokrywa regulująca ilość pary, dzięki czemu potrawy utrzymują swój pełny aromat i chrupkość.

Sito – umieszczone w nim produkty będą zanurzone w wodzie 40 mm nad dnem i 18 mm od ścian garnka. Służy też do odcedzania.