Oferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 2 minuty

Fine Dine to polski dystrybutor i producent porcelany gastronomicznej i ogólnopojętego wyposażenia gastronomicznego, któremu zaufało wielu właścicieli hoteli, barów i restauracji na całym świecie.

Firma jest częścią międzynarodowej grupy, której celem i misją jest produkcja i sprzedaż poprzez sieć dystrybutorów najwyższej jakości rozwiązań dla branży gastronomicznej. Oferta zawiera markowe produkty, wyróżniające się jakością i stylem. 

Wybierając produkty marki Fine Dine, otrzymuje się nie tylko wysokiej jakości sprzęt do gastronomii. Nieważne czy nasi klienci prowadzą bar, hotel czy restaurację, każdemu możemy zaoferować jedno — zapewniają sobie oraz personelowi lokalu pewność, że w obliczu dynamicznych zmian na rynku HoReCa i rosnących wymagań odwiedzających ich Gości, nie muszą martwić się o potrzebę wymiany swojego sprzętu na nowy, który będzie bardziej atrakcyjny i pewniejszy.

Wyposażenie baru — uruchom zmysły Gości

Tajnikiem dobrze prosperującego baru jest jego żywe i bijące serce, czyli sprawna obsługa. Praca barmanów zależy przede wszystkim od warunków, jakie właściciel lokalu im zapewni — począwszy od zaopatrzenia, po najlepszy sprzęt na zapleczu baru, a na finezyjnym szle kończąc. Fine Dine przygotowało ofertę wyposażenia baru dedykowanego tym, którzy lubią ułatwiać sobie drogę do osiągnięcia sukcesu.

Wyposażenie restauracji — kto powiedział, że minimalizm musi być nudny?

Subtelność i minimalizm wykonania produktów tkwi nie tylko w ich budowie, która zapewnia poręczność i uniwersalność użytkowania. W zależności od stylu przyjętego w danym lokalu gastronomicznym, oferujemy porcelanę czysto białą, ze zdobieniami oraz porcelanę kolorową w naturalnych, żywych barwach pastelowych. W Fine Dine znajdują się także niepowtarzalne czarne talerze, dzięki którym serwowane dania zyskują charakter oryginalności — obietnicę kulinarnej przygody.