Oferta dla gastronomiiPiece konwekcyjno-parowe
Czas czytania: 5 minuty

iKORE to inteligentna generacja pieców w dwóch gamach, które dostosowują się do potrzeb każdego szefa kuchni. Profesjonalny i konfigurowalny piec, który wyróżnia się precyzyjnymi wynikami gotowania dzięki systemowi nasycania parą i wydajnemu wykorzystaniu atmosfery.

Krótko mówiąc to metamorfoza w sposobie gotowania. Generacja iKORE jest autonomiczna, posiada system inteligentnych przepisów oraz dodatkowych funkcje procesów kuchennych, którymi można sterować nawet zdalnie. A kiedy skończysz, Fagor gwarantuje Ci maksymalną higienę dzięki innowacyjnemu systemowi mycia.

Cechy charakterystyczne

Cooking Control – Pożądane wyniki kulinarne


Podkreślanie różnic jest dla nas bardzo istotne, dlatego gwarantujemy najwyższą precyzję podczas gotowania, aby osiągnąć optymalny rezultat. Mierzymy wilgotność i ilość tlenu poprzez iClima, zapewniając czystość pary dzięki Pure Steam oraz jednorodne rozprowadzenie ciepła dzięki HA Control. Potwierdzamy to za pomocą gamy EZ Sensor, kilku ergonomicznych sond, za pomocą których mierzymy temperaturę w środku potrawy, aby mieć pewność, że jest ona gotowana w wymaganej temperaturze. Dokładność zapewni najlepsze rezultaty.

Zarządzanie atmosferą poprzez czujnik wilgoci. Pomiar, regulacja i zarządzanie atmosferą z maksymalną dokładnością procentową.

Sonda EZ Sensor, prosta i łatwa w użyciu, umożliwia pomiar temperatury w rdzeniu potrawy, co zapewnia precyzję w trakcie całego procesu gotowania.Zapewnia stałą kontrolę gotowania. Ma ergonomiczną konstrukcję, jest łatwiejszy w obsłudze i zapewnia bezpieczeństwo szefa kuchni, a przede wszystkim pomaga zaoszczędzić czas i wysiłek: większa precyzja, mniejsze straty.

Czysta i świeża para Pure Steam jest generowana przez kocioł o wyjątkowym projekcie, znajdujący się na zewnątrz kabiny. W ten sposób produkujemy czystą, świeżą parę, wolną od zanieczyszczeń i uzyskujemy szybkie nasycenie parą. Dzięki temu systemowi udaje nam się pozostawić minerały zawarte w wodzie w samym kotle, unikając ich przenoszenia do żywności. Automatyczne planowanie opróżniania/uzupełniania kotła zapewnia doskonałą jego konserwację. Oznacza to zwiększoną trwałość sprzętu.

Unikalna konstrukcja turbiny i jej dwukierunkowość zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła. 6 prędkości

Higiena / bezpieczeństwo – Spalanie następuje poza komorą gotowania.

iCooking


Nowa technologia inteligentnego gotowania. W szybki i intuicyjny sposób pozwala wybrać produkt i stopień ugotowania, który chcemy uzyskać, a piec dostosowuje odpowiednie fazy i parametry. Podczas realizacji piec automatycznie i w sposób ciągły przelicza temperaturę, wilgotność, prędkość powietrza i czas wymagany do uzyskania produktu o optymalnym stopniu ugotowania i minimalnym zużyciu energii. Dodatkowo, podczas przygotowywania potrawy można modyfikować jej stopień ugotowania. iCooking szybko dostosowuje parametry, aby uzyskać pożądany rezultat.

Multitray – Maksymalizacja wydajności

System zarządzania produkcją do kontroli gotowania na tacach. Funkcja ta wykorzystuje jedną atmosferę i wykonuje tyle operacji pieczenia, na ile pozwala pojemność pieca. W ramach tej funkcji istnieją dwa sposoby pracy: tryb ręczny lub tryb przepisów z procesami wcześniej zaprojektowanymi do tego celu (Fagor Cooking Center). Dostęp do każdego z nich jest bardzo prosty dzięki możliwości przemieszczania się między nimi. Można wybrać pomiędzy sterowaniem czasowym a sterowaniem sondą (EZ Sensor) (przy sterowaniu sondą można zarządzać maksymalnie 3 tacami). Funkcja opóźnionego startu: można wybrać, czy produkcja ma się rozpocząć w tym samym czasie, czy dania mają być gotowe w tym samym czasie (w tym przypadku sterowanie sondą nie jest możliwe).

Funkcje dodatkowe – Procesy kulinarne

Uprościliśmy niektóre procesy kulinarne, badając optymalne parametry.

W rezultacie powstało osiem nowych funkcji dodatkowych, które w prosty i intuicyjny sposób pozwalają szefowi kuchni zmierzyć się z inteligentnymi procesami kulinarnymi. Wydajność i wszechstronność naszych urządzeń na najwyższym poziomie

 • Overnight Cooking
 • Smoked
 • Butchers Desk
 • Fermentation Trend
 • Pasteurization Process
 • Deshidratation Corner
 • Sous Vide Cooking
 • Rethermalizing

User experience


Intuicyjny, prosty i jasny. Nasz piec jest doskonałym przewodnikiem, który pomoże Ci w Twojej kuchni. Zawiera obszerny zbiór przepisów, z wszelkimi możliwymi poziomami gotowania i oczekiwanymi rezultatami. Wyjątkowy pomocnik kuchenny, który stanie się gastronomicznym must-have każdego szefa kuchni. Aby móc prosto wybierać najbardziej wyszukane przepisy gotowane do perfekcji i z największą precyzją dzięki programom automatycznym „Fagor Easy” i „Fagor Cooking”.

Generacja Advance jest wyposażona w system Fagor Touch, całkowicie szczelny ekran dotykowy. Dzięki zastosowaniu szkła, jest bardzo łatwy w czyszczeniu, odporny na wodę i plamy tłuszczu oraz na zarysowania. Technologia, która sprawi, że piekarnik będzie myślał za Ciebie, ułatwiając Ci codzienne życie.

Food Safety – Przede wszystkim higiena


Zmiana formatu, aby zapewnić czyszczenie pieca i rejestrowanie procesów gotowania poprzez kontrolę HACCP. Konstrukcja pieca została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną higienę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności i łatwości gotowania. Ponadto, dzięki inteligentnemu systemowi czyszczenia iWashing, możesz wyczyścić wszystkie powierzchnie piekarnika. Automatyczna metodologia, z różnymi programami zmywania, która zapewnia konsumentowi bezpieczeństwo. Cykl mycia odbywa się przy pomocy kompletnego układu hydraulicznego, który dopasowuje się do potrzeb profesjonalisty. Krótko mówiąc, maksymalna dezynfekcja dla wyjątkowej wydajności.

iWashing

Nowy system automatycznego czyszczenia

 • System automatycznego czyszczenia komory gotowania
 • Łatwy i intuicyjny w stosowaniu
 • 6 poziomów czyszczenia
 • Możliwość realizacji bezobsługowej z uwzględnieniem działania nocnego
 • System diagnostyczny z automatycznym wyświetlaniem komunikatów serwisowych

HACCP

System HACCP rejestruje i opisuje wszystkie środki służące do systematycznej i świadomej kontroli jakości ryzyka na wszystkich etapach produkcji. Ponadto, poprzez FagorKonnect, mamy dostęp do tych informacji w każdej chwili i z każdego miejsca w sposób zdalny.

FagorKonnect


FagorKonnect umożliwia wyjątkowe połączenie między Twoim piecem a Tobą. Pozwala na podłączenie, monitorowanie i zarządzanie kuchnią z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dzięki temu możesz zarządzać procesami gotowania i zdalnie je monitorować. Dostęp do paneli sterujących, sprawdzanie historii i optymalizacja użytkowania Twoich pieców iKORE. Krótko mówiąc, krok, którego potrzebowałeś, aby stać się bardziej wydajnym i wolnym.

Aplikacja ta pozwala każdemu dystrybutorowi na natychmiastowe zapoznanie się z alarmami generowanymi przez piece, analizę przyczyn i możliwe rozwiązania dzięki filmom wideo. Dzięki temu mogą zapewnić swoim klientom szybką i skuteczną obsługę posprzedażową. Umożliwia on również kontrolę pieca w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca, co pozwala na zidentyfikowanie potrzebnej części zamiennej. Z FagorKonnect dystrybutor oszczędza na kosztach i procesach. Mniej wizyt u klientów, większe prawdopodobieństwo znalezienia właściwej części zamiennej, możliwość prowadzenia konserwacji zapobiegawczej oraz zaoferowania bazy technologicznej do świadczenia nowych usług swoim klientom, takich jak wynajem lub zdalne usługi serwisowe, to tylko niektóre z zalet, jakie FagorKonnect oferuje dystrybutorowi.

Z kolei właściciel będzie miał do dyspozycji w pełni konfigurowalny panel sterowania, który umożliwi mu monitorowanie, proste i w czasie rzeczywistym, wszystkiego, co jest związane z jego urządzeniem: wizualizację czasu pracy pieców, analizę wykonanych cykli w celu sprawdzenia, które przepisy są najczęściej wykorzystywane oraz sprawdzenie, czy różne procesy gotowania są przeprowadzane prawidłowo, aby zapewnić higienę i bezpieczeństwo żywności.

Modele

Advance

Jakość gotowania, wydajność i bezpieczeństwo.

Dotykowy wyświetlacz 10″
Dotykowy wyświetlacz 7″ w piecu 0623

Concept

Moc i solidność.

Ekran 2,8″ z elektronicznie sterowanymi przyciskami ręcznymi