Ekspresy gastronomiczneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

Ekspres do kawy Fresco X780 to najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie model z ekspresów automatycznych. Został dostosowany do nawet najbardziej wymagających potrzeb klientów, jego dzienna wydajność to ok. 420 kaw. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o dużych przestrzeniach biurowych, punktach gastronomicznych, hotelach, restauracjach i stacjach benzynowych. Fresco X780 zapewnia najlepszej jakości napoje za jednym kliknięciem oraz doskonałe wrażenia z korzystania.


Dzięki zaparzaczowi o pojemności 22g oraz dwóm bojlerom Fresco X780 ma możliwość równoczesnego przygotowywania dwóch kaw o objętości nawet 400ml, co czyni go liderem wydajności.

X780 posiada dwa duże zbiornik na kawę ziarnistą, każdy o pojemności 1,2kg oraz dwa osobne młynki i jeden pojemnik na produkty instant o pojemności 1,5kg . Umożliwia to stworzenie wielu specjałów kawowych z dodatkiem np. czekolady czy zastosowanie zamiast zwykłego mleka – mleka w proszku. Urządzenie posiada wewnętrzny pojemnik na wodę, który pomieści do czterech litrów oraz funkcje podłączenia ekspresu do wody z sieci i podłączenia odpływu. Taca ociekowa pomieści do dwóch litrów zlewek oraz pojemnik na fusy do 50 porcji, co zapewnia swobodne korzystanie z ekspresu, bez konieczności jego ciągłego opróżniania.

Fresco X780 wyposażono w duży 10-calowy kolorowy wyświetlacz z systemem android, który jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Menu posiada trzy różne rodzaje trybu obsługi dla użytkownika: interfejs standardowy, samoobsługowy oraz profesjonalny. Dostępne są również dwa tryby wyświetlania listy napojów: układ siatki oraz wyświetlanie karty menu. Możliwa jest także zmiana koloru podświetlenia obudowy.

Nowoczesne technologie zastosowane w ekspresie X780 nie tylko ułatwią korzystanie z niego ale również pozwalają na jego zdalne monitorowanie i analizę. Urządzenie obsługuję telemetrię, która odpowiada za monitorowanie zużycia kawy, pozwala kontrolować konserwację i ilość myć oraz efektywne zaplanować przeglądy techniczne. Ekspres posiada moduł MDB do obsługi płatności. Elementem, który doskonale będzie promował firmę jest możliwość wgrania filmów reklamowych, które są wyświetlane w trybie standby oraz przy uruchamianiu ekspresu, dodatkowo można zaprogramować własną muzykę i efekty dźwiękowe, które zostaną puszczone podczas robienia kawy.

MailRaport: Twój Ekspres, Twoje Statystyki, Twój Komfort

Zwiększ efektywność swojej firmy oraz obniż koszty eksploatacji i utrzymania dzięki profesjonalnym rozwiązaniom FRESCO MailRaport. 

Jak to zrobić? Połącz swój ekspres FRESCO serii X do sieci, a następnie w menu serwisowym wpisz adres e-mail, na który mają być wysyłane raporty. Określ częstotliwość raportowania (np. miesięcznie, kwartalnie) i bądź na bieżąco z wydajnością i efektywnością swoich urządzeń.

Cykliczne wiadomości e-mail to dla Ciebie za mało? Skorzystaj z telemetrii!

Monitoruj sprzęt w czasie rzeczywistym, dostosowuj receptury i szczegółowo rejestruj wszystkie zdarzenia. Zarządzaj swoimi ekspresami z dowolnego miejsca na Ziemi i otrzymuj informację o wszelkich problemach. Korzystaj z możliwości oferowanych przez panel dostosowany specjalnie pod Twój biznes, niezależnie od jego skali.

+30 napojów

Ekspres FRESCO X780 działa z lodówkami FRESCO C5, FRESCO C22 oraz FRESCO C2S. Dzięki funkcji automatycznego czyszczenia i inteligentnego systemu kontroli temperatury mleka Twoje kawy mleczne zawsze będą smaczne, a mleko odpowiednio schłodzone i przechowywane.


Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę