Ekspresy gastronomiczneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

W pełni automatyczny i profesjonalny ekspres do kawy Fresco C11 zachwyci nas swoim kompaktowym rozmiarem, dbałością wykonania i szerokimi możliwościami parzenia kawy. Ekspres został zaprojektowany z myślą o przestrzeniach biurowych, gastronomicznych czy do użytku domowego. To doskonały wybór dla tych, którzy marzą o tym, by zawsze mieć przy sobie lojalnego baristę!

C11 został wyposażony w inteligentny 7-calowy wyświetlacz dotykowy, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł wybrać swój ulubiony napój, dodatkowo widok menu wyświetla się w nowoczesnej formie 3D. Każdy z parametrów możesz ustawić według indywidualnych potrzeb, zmień długość wstępnego zaparzania, temperaturę, stopień zmielenia ziaren czy ilość mleka, tak aby kawa była jak najlepsza.

Stylowy, nowoczesny, minimalistyczny design tego ekspresu sprawia, że będzie on świetnie prezentował się w każdym wnętrzu.

Cechy charakterystyczne


Tak świeże, jak to możliwe


Ziarna są mielone osobno dla każdej porcji, a następnie wlewane bezpośrednio do zaparzacza. W rezultacie Twoja kawa jest tak świeża, jak to tylko możliwe.

7-calowy inteligentny panel dotykowy


Przypominający tablet, 7-calowy inteligentny panel sterowania sprawia, że ten ekspres do kawy jest szczególnie łatwy i przyjemny w obsłudze.

Kawa taka jak lubisz


Dopasuj dostępne przepisy do swoich upodobań: zmień ilość mielonej kawy, czas wstępnego zaparzania, wielkość porcji i temperaturę napoju.

Trwałe ceramiczne płaskie żarna

Cicha praca, równomierny rozmiar mielenia. Zachowuje oryginalne smaki kawy, minimalizując jej utlenianie.

9 stopni zmielenia

Eksperymentuj z różnymi smakami, zmieniając mielenie kawy: dostępnych jest 9 różnych poziomów.

Niesamowita pianka z mleka


Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi spieniania mleka zawsze otrzymujesz piankę mleczną godną baristy. Wszystkie napoje na bazie mleka są parzone za jednym dotknięciem.

Dane techniczne


Zalecana dzienna wydajność30 filiżanek
Pojemność zbiornika na ziarno300g
Pojemność zbiornika na wodę2l
Pojemność zbiornika na fusy16 porcji
Pojemność modułu zaparzania15g
Wyświetlacz7-calowy ekran dotykowy
Młynek kawyceramiczny, 9 stopni mielenia
Regulowana wysokość wylewki14cm
Wymiary (szer. x dł. x gł.)27 x 45 x 46 cm
Waga14kg